Bu ne demek oluyor ?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Rüyada içindeyken sürekli uyanıp kendinizi farklı bir otamda bulmak ve bunun 9-10 defa gerçekleşmesi ne demek oluyor ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Durumu tam anlayamadım. Detaylandırıp anlatmanızı rica edeceğim.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Şimdi evdesiniz rüya görüyorsunuz uyandınız ama evde değilsiniz böyle mi oluyor... :D

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Rüyanın içinde rüya görüyorsunuz sonra rüyanızda uyanıyorsunuz farklı bir ortamdasınız. Bu mudur olan ?

tabur

Kayıtlı Üye
Sanırım dediğiniz gibi rüyanın içinde rüya görüp uyanıyor ve her seferinde farklı ortamlarda...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yani rüya için de rüya görüyorsunuz ve uyandığınız da sürekli başka yerdesiniz...

tabur

Kayıtlı Üye
bunu ben yıllar önce önce yaşamıştım. hangisinin gerçek olduğunu karıştırıyordum. gün içersin de gerçek yaşamışmıydım yoksa rüyamdamı görmüştüm diye çok karıştırıyordum. en az 13 yıl önceydi tabii bu

tabur

Kayıtlı Üye
o zaman için evet olabilir dediğiniz gibi o zaman da yaşadığım başka şeyler de vardı.sanki bir alıştırma egzersiz gibi düşünün. belli bir zaman sonra gerçekten astral deneyim ortaya çıkmaya başladı ama ben ne olduğunu bile bilmiyordum tabii o zamanlar. her şey kendiliğinden oluştu ve gelişti. şu anda 27 yaşındayım 6 yaşından buyana hiç normal bir yaşantım olmadı...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Rüya için de rüya görmek gördüğünün gerçek olmasını, yaşamda karşına çıkacak olmasını gösterir.

Kaynak : İslam Rüya Tabiri

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sanırım dediğiniz gibi rüyanın içinde rüya görüp uyanıyor ve her seferinde farklı ortamlarda...
Aynen bu şekilde 6-7 yaşımdan beri rüya görüyorum rüyadan uyandığımda tekrar rüyadayım ama gerçek gibi sonra tekrar uyanıyorum 9-10 kere tekrarlanıyor bu . En son kalktığımda sanki yine rüyadaymışım gibi oluyor . Bu yüzden tekrar yatıyorum . Bu bir doğaçlama haline gelmişti bir gün . En az 40-45 kere tekrarlanan rüya görmüştüm . Bütün gün uyuduğumun farkında bile değildim . Herhangi bir uyku hastalığımda yok .

Jasminum

Kayıtlı Üye
"Başlangıç" isimli filmi anımsattı.. Sinemalarda oynuyor şu an. Filme göre rüya içinde rüyalar derinleşmeydi. Yani filme göre siz bilincinizde 9-10 katman kadar aşağı inmiş oluyorsunuz. Ama gerçek hayatta daha farklı bir anlamı vardır tabi..

Ajan 47

Kayıtlı Üye
"Başlangıç" isimli filmi anımsattı.. Sinemalarda oynuyor şu an. Filme göre rüya içinde rüyalar derinleşmeydi. Yani filme göre siz bilincinizde 9-10 katman kadar aşağı inmiş oluyorsunuz. Ama gerçek hayatta daha farklı bir anlamı vardır tabi..
Filmin adını ilk kez sizden duyuyorum . Gerçekte acaba nedir anlamı meraklanıyorum .

RaV3N

Kayıtlı Üye
Rüya içinde rüya görüyorsan uyandığında ,rüyana odaklanmaya çalış ve tüm çevrendeki nesneler nelerdi hepsini tek tek not al.Aslında bi bakıma nekadar şanslısınız bu tür rüya gören arkadaşlarım.Nedeni paralel evrenlerdeki hayatlarınıza gidiyor olabilirsiniz.Orada yaşadığınız olaylar kişiler daha sonra karşınıza çıkabilir, bir düşünün belkide çıkmıştır.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Rüya içinde rüya görüyorsan uyandığında ,rüyana odaklanmaya çalış ve tüm çevrendeki nesneler nelerdi hepsini tek tek not al.Aslında bi bakıma nekadar şanslısınız bu tür rüya gören arkadaşlarım.Nedeni paralel evrenlerdeki hayatlarınıza gidiyor olabilirsiniz.Orada yaşadığınız olaylar kişiler daha sonra karşınıza çıkabilir, bir düşünün belkide çıkmıştır.
Zaten öyle bir şey olmuştuki bu şekildeki ilk rüyamda 2 kere olunca aynı şey 9-10 . kereye kadar etraftaki nesneleri aklımda tutmaya çalıştım . Bunda başarılı oldum . Ancak hayatımda ortaya çıkmamış şeyler olduğuna kesinlikle eminim . Çünkü bulunduğum yer çok farklı ortamlardı . Diğeri öbürünü tamamlıyordu . Zaman geçtikçe öğrenirim sanırım .

RaV3N

Kayıtlı Üye
Kesinlikle çok şanslısın orada verilen mesajlara dikkat etmeni öneririm çok tekrarlanan sayılar , kişiler,aynı kıyafet veya cümle mutlaka işaretler vardır zamanla birleştirebilirsin belki =)

tabur

Kayıtlı Üye
Zaten öyle bir şey olmuştuki bu şekildeki ilk rüyamda 2 kere olunca aynı şey 9-10 . kereye kadar etraftaki nesneleri aklımda tutmaya çalıştım . Bunda başarılı oldum . Ancak hayatımda ortaya çıkmamış şeyler olduğuna kesinlikle eminim . Çünkü bulunduğum yer çok farklı ortamlardı . Diğeri öbürünü tamamlıyordu . Zaman geçtikçe öğrenirim sanırım .

evet aynı şeyleri bende yaşadım ilk zamanlar daha sonrasında rüya içinde rüya olarak değil daha net bir şekilde görünmeye başlıyorsun. kişileri gördüğünde net olarak hatırlıyorsun. arkadaşlarını da kendini de farklı yaşantılarda görüyorsun...

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben bu bahsetiginiz durumlari yasardim eskiden, kapi zili calardi uyanirdim (uyandigimi zan ederdim) hep bir korku endise ile odamin kapisina kosardim karanlikta, cünki lambayi acma tusu kapi yakininda idi tam acardim lambayi,birde bakiyorum yatakdayim karanllik..ve yine zil calardi,ayni sahne cok defa yasanirdi,cogu zaman hangi seyleri uyanik hangileri uykuda yaptigimi ayir edemezdim,öyle bir dönemdiki o günler artik rüyayi gercekden ayird edemezdim,
Bir gece odamin kapisini acik biraktim,koridor lambasini kapatmadim, ve bu defa zil degil baska bir sese uyandim,zaten hep bir sese uyanirdim..ve o gece koridorda cok uzun boylu saydam dumanli gibi bir varligin yanima geldigini görmüstüm...ama bu olayi o kadar net algilamama ragmen belkide ruyaymistir diyorum,ayird etmek zor...
Ama sonra sonra musallat filminde bir sahne görmüstüm,cok benziyordu bu bahsetigim ve bahsetiginiz olaya,yasanmasa bu tip olaylar filimlere konu olmazdi diyorum..Ben kurtuldum insallah sizde kurtulursunuz...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Sn. Ajan 47 bu bilinçsiz / isteksiz astral olabilir...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sn. Ajan 47 bu bilinçsiz / isteksiz astral olabilir...
Astral Seyahati bilinçsiz yaşadığım doğru olabilir . Ancak bu konu ile alakası olduğunu düşünmüyorum . Onun bana verdiği his farklıydı . Burada ise girdiğim rüyada sürekli uyanıp duruyordum .