insanlara istediğimiz şeyi yaptırmak için

tarot manu

Kayıtlı Üye
benim bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim; çevremdeki insanlar benim hayatımla ve okumamla ilgili karar allıyorlar kendince kararlar veriyorlar kimse ben ne düşünüyorum umursamıyor kendi hayallarimi değilde onların hayallerini gerçekleştirmemi istiyorlar onları ikna etmek , istediğim şeyleri yaptırmak için birşeyler biliyor musunu?

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
maji değilde,
telepatide geliştirirsen kendini düşüncelerini değiştirebilirsin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
benim bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim; çevremdeki insanlar benim hayatımla ve okumamla ilgili karar allıyorlar kendince kararlar veriyorlar kimse ben ne düşünüyorum umursamıyor kendi hayallarimi değilde onların hayallerini gerçekleştirmemi istiyorlar onları ikna etmek , istediğim şeyleri yaptırmak için birşeyler biliyor musunu?
Hipnotelkinler verebilirsin, beyin gücünü kullanarak Bahsi geçen kişilerin iradesini zayıflatabilirsin, yada havas uygulaması olarak bolca EL Celil ve EL Cebbar isimlerini anarak vakar kazanabilirsin.. Böylece kimse sana emir vermek istemeyecek çekineceklerdir.. Bu esmaların vekf ve kasemlerini uyguladıgınızda inanılmaz bir heybet verir kişiye öz anne babası dahi o kişiye kızmak emirler vermek gibi durumlardan kendilerini ister istemez alıkoyarlar..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok zor bir durum bende aynisini yaşadım.Hep tamam dedim ama içimden kendim ne istersem onu yaparım dedim.Sonuç olarak dikkat et ava giderken avlamayasın...O kadar mantıklı konuşurlar ki inanırsın özellikle sevdiğin insanlarsa acır istediklerini yapabilirsin. Eğer okumanla ilgili sana karışıyorlarsa bu üniversite ile mi ilgili? Eğer öyleyse metin ol kendini asla düşünmediğin bir yerde bulabilirsin:DD