Rüyada kahve falı

cc755

Kayıtlı Üye
merhaba ben gece rüyamda kahve falı bakdırıyordum falıma kim bakıyordu bılmıyorum ama ben fıncana bakıp kardesıme seslenıyordum kardesıme gel bak gel hep sevdıgımınle (onunla ayrıyız su an) beraberız barısıyoruz hep karsılıklı cıkıyoruz dıyordum sızce bu duanın yorumu nedır acaba sımdıden yorum yapan ve aydınlatan arkadasdan Allah razı olsun

Amethyst

Banlı Kullanıcı
merhaba ben gece rüyamda kahve falı bakdırıyordum falıma kim bakıyordu bılmıyorum ama ben fıncana bakıp kardesıme seslenıyordum kardesıme gel bak gel hep sevdıgımınle (onunla ayrıyız su an) beraberız barısıyoruz hep karsılıklı cıkıyoruz dıyordum sızce bu duanın yorumu nedır acaba sımdıden yorum yapan ve aydınlatan arkadasdan Allah razı olsun

Bu duanın yorumu yazdınız , hangi duadan bahsediyorsunuz burda ? onu anlayalım ilk önce :)

cc755

Kayıtlı Üye
Ewet rüya yazıcakdım yanlıslıkla dua yazmısım sanırım :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Genelde fallı rüyalar olduğu gibi çıkar , bu yüzden rüyanızda yapılan fal yorumuna çok dikkat etmeniz gerek ...
Sevgiyle ve Işıkla kalın

cc755

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sabırsızlığım için bağışlayın yani sevdiğim kişiyle barışma durumumu söz konusu acaba

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Evet yüksek ihtimalle .. Aslında rüyanın ikinci yorumu yapılabilir ama nedense ikinci seçeneği yazmayı içimden gelmedi . Bu yorum kalsın :)

cc755

Kayıtlı Üye
:S anladım merak ettım ama sormayada korkar oldum sımdı ...

[XTR] Similar Threads