GMPP Üyelerine Özel Psişik Yetenekler Farkındalık İnisyasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın GMPP Üyeleri:
Sizlere özel bire bir inisiyasyon etkinliği vereceğim. Başvuru yapanlardan sadece 6 (altı) kişiye vereceğim bu 21 günlük (3/üç seans) inisiyasyon çalışmasına başvuruları bana özel mesaj ile yapacaksınız. Başvuru şartları:
- GMPP Üyesi olmak.
- Reşit olmak. (18 / Onsekiz yaşından gün almış olmak)
- Çalışma boyunca yasaklara ve talimatlara tam uyabilecek disiplinde olmak. (Memeli hayvanlardan sağlanan besinler, alkol, evli değilseniz cinsel ilişki, majikal başka işlemler yasak.)
- Yapılacak kontrolde üzerinde engel teşkil edecek bir majikal tesir bulunmamak. (Çünkü onun temizliği veya bertaraf edilmesi bambaşka bir çalışma programı gerektirir.)
- Bu çalışma ücretlidir fakat GMPP üyeleri için sadece sembolik bir ücret alınacaktır.

Bu inisayasyon size neler katacak?
- Sahip olduğunuz yeteneklerin farkına varmayı ve anlamayı,
- Sahip olduğunuz yeteneklerle ilgili evrensel kanallarınızı açarak, etkileri sağlıklı biçimde ve olması gerektiği gibi almayı,
- Hazırda ortaya çıkmış ve farkında olduğunuz yeteneklerin, baskılanmasını ve sizin öz kaynaklarınızın kullanmasını engelleyerek ve dengeleyerek, günlük yaşamınızdaki negatif etkilerini kaldırmayı,
Amaçlar.

Not: Söz konusu çalışma sizde olmayanı size vermez. Sizde olanı daha iyi anlamanızı ve kullanma yolunu hissedip, daha sağlıklı kullanabilmenizi amaçlar.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben katılmak istiyorum..
nasıl katılabilirim?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şartlar yukarıda belirtildi. Şartlara uygunsanız özel mesajla başvuru yapmanız yeterli. Bu arada son beş kişi kaldı faydalanabilecek.

sabahh

Kayıtlı Üye
Harika bir çalışma bende katılacağım mutlaka yalnız foruma üye olmayan bir kaç arkadaşım da istiyor şartlara uygun degil biliyorum ama çok istiyorlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Harika bir çalışma bende katılacağım mutlaka yalnız foruma üye olmayan bir kaç arkadaşım da istiyor şartlara uygun degil biliyorum ama çok istiyorlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.....
Bu tarz özel inisiyasyonları veriyorum fakat bu başlık altındaki GMPP üyelerine özel. Arkadaşlarınızdan farkınız da bu zaten. :) (Bu arada son 4 / dört kişi kaldı.)

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
18den gün alıyorum ama olmaz mı?

sabahh

Kayıtlı Üye
Bu tarz özel inisiyasyonları veriyorum fakat bu başlık altındaki GMPP üyelerine özel. Arkadaşlarınızdan farkınız da bu zaten. :) (Bu arada son 4 / dört kişi kaldı.)

Çok sevindim :hurray:arkadaşlarıma ileticem teşekkür ederim.....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1.5 ay önce gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği, bu süre zarfında sizden gelen talep ve öneriler doğrultusunda tekrar açıyorum. Bu etkinlik için de belli bir sayı veriyorum. Sadece 10 kişi alacağım bu sefer. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için 10 günlük bir süre var. 10 gün sonra yani 14 Ekim Perşembe günü bu hizmete özel indirim ve fırsat kapanacaktır. Zira bu konuda sizlerden gelen mesajlarda ''göremedik, zamanı az tuttunuz, kişi sayısı çok az, yetişemedik
50 mesajım dolmadı henüz vs. vs.'' gibi şikayetler var. Bu sefer 6 kişiden 10 kişiye çıkardım sayıyı, ayrıca 10 gün de kayıt süresi verdim. Mesaj sayısı limiti de koymadım. Bundan sonra da yapmadınız, zaman vermediniz, yetişemedik demezsiniz artık. :)
Faydalanmak isteyenler bana özel mesajla başvuracaklar. İlk mesajdaki şartları okuyunuz lütfen.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Çok başvuru olmuştur ve bu ikinci duyurudan sonra da yine başvuru sayısı çok olacaktır. Peki kalan bu dört kişiyi neye göre seçeceksiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok başvuru olmuştur ve bu ikinci duyurudan sonra da yine başvuru sayısı çok olacaktır. Peki kalan bu dört kişiyi neye göre seçeceksiniz?
Yok o çalışmada kişi sayısı 5 oldu (verdiğim süre dolduğundan son 1 kişiyi almamıştım), alanlar aldı ve bitti. Bu bahsettiğimiz 1.5 ay önceydi. Şimdi yeniden bu çalışmayı başlattım ve şuan 10 kişi var alınacak olan. Neye göre alınacağınız yukarıdaki ilk mesajda belirtildi. Yukarıdaki şartlara haizsiniz diyelim. Bu sefer de şartlara uygun ilk 10 kişi bu hizmeti alabilecek bu şekilde.

sabahh

Kayıtlı Üye
6 kişi önceki çalışma için geçerliydi yani ikinci çalışmaya yeniden 10 kişi alınacak ve gereken şartları Sn.Chillout yukarıda belirtmiş sizin için kopyaladım
- GMPP Üyesi olmak.
- Reşit olmak. (18 / Onsekiz yaşından gün almış olmak)
- Çalışma boyunca yasaklara ve talimatlara tam uyabilecek disiplinde olmak. (Memeli hayvanlardan sağlanan besinler, alkol, evli değilseniz cinsel ilişki, majikal başka işlemler yasak.)
- Yapılacak kontrolde üzerinde engel teşkil edecek bir majikal tesir bulunmamak. (Çünkü onun temizliği veya bertaraf edilmesi bambaşka bir çalışma programı gerektirir.)

- Bu çalışma ücretlidir fakat GMPP üyeleri için sadece sembolik bir ücret alınacaktır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başvuru için alınacak son sekiz kişi kalmıştır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başvuru için alınacak son dört kişi kalmıştır.

hakim

Kayıtlı Üye
Eğer uygun görürseniz ben de katılmak istiyorum.
Teşekkür ederim.
Satgılarımla.

hakim

Kayıtlı Üye
Hemen özelden başvurumu yaptım.Şartlar benim için uygun,umarım Sayın Chıllout tarafından da ben uygun görülürüm.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bazılarınıza teknik vermedim. Almayanlar hatırlatma yapsın lütfen ben daha önce inisiyasyon sonrası raporlarınızı tamamlamıştım fakat kime hangi tekniği yolladım o listede sorun olduğundan siz bana bir hatırlatma yapınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...