Sigara Üzerine Sevdiğinin Adını Yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doguhang

Kayıtlı Üye
Bu yöntemi birkaçyıl önce bir arkadaşımdan duyup uygulamıştım ama o büyü hakkında bilgi edinene kadar büyü olabileceğini düşünmemiştim bilmiyordum. Sanırım bu da bir büyü olsa gerek..

İçeceğiniz sigaranın üzerine sevdiğiniz insanın adını ve soyadını yazıp onu düşünerek hayal ederek içiyorsunuz ve o da sizi düşünmekten bir hal oluyor...

Ben denediğim zamanlar ne yalan söyliyim faydasını görmedim belkide düşündü beni ama bunu hiç sıcağı sıcağına öğrenme fırsatım olmadı. Bahsettiğim kişilerde işe yaradığına şahit oldum tabi...

Örnek vercek olursak; bir bayan doktr arkadaşıma bahsetmiştim bi r gece nöbetinde hemşireye bahsetmiş birlikte denemişler... Anlattığına göre kendi si düşünerek içtiği kişinin aramasına imkan vermediği halde uzun zamandır o kişiden haber alamadığı halde ertesi gün aramış o kişi ve gece hep seni düşündüm demiş... Hemşirede 2 haftadır ayrıldığı sevglisini düşünmüş ertesi gün sevgilis yine seni çok düşündüm gece demek için onu aramış ve barışmışlar...

http://www.spatyom.com/

XTX

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayı bir yıl önce yapmıştım, sonuç olumluydu.. Önemli olan sadece o kişiye yoğunlaşmak, o kişiye odaklanmak ve onu düşünmek..sigara bir araç oluyor. Büyüyle ilgisi olduğunu sanmıyorum, tamamen zihinsel olarak telepati, ya da çekim yasasıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben bu uygulamayı bir yıl önce yapmıştım, sonuç olumluydu.. Önemli olan sadece o kişiye yoğunlaşmak, o kişiye odaklanmak ve onu düşünmek..sigara bir araç oluyor. Büyüyle ilgisi olduğunu sanmıyorum, tamamen zihinsel olarak telepati, ya da çekim yasasıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum..
Zaten saydıklarınız majikal uygulamaların genel ham maddesidir. Diğer ham maddelerle çeşitleri ve dereceleri ortaya çıkar.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Her ne için olursa olsun sigara içilmemelidir....

begonya75

Banlı Kullanıcı
sigara içmiyorum ama :) bunuda yapacağım herşey mübah artık.

Ori

Kayıtlı Üye
Sigaradan ve içkiden nefret ederim.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ben denedim işe yaramadı açıkçası. Belki yaramıştır ama ben bilmiyorumdur. Gururlu olduğu için aramaz beyfendi!

begonya75

Banlı Kullanıcı
Ben denedim işe yaramadı açıkçası. Belki yaramıştır ama ben bilmiyorumdur. Gururlu olduğu için aramaz beyfendi!

gurur yapmak saçma yaparken ne kaybettiğini fark edemez sizden ilk adım gelsin.sigara içmediğim kaldı onuda yapacağım:).

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
gurur yapmak saçma yaparken ne kaybettiğini fark edemez sizden ilk adım gelsin.sigara içmediğim kaldı onuda yapacağım:).
Valla ben ilk adımı çok attım :) Hatta onu sevdiğimi ben söyledim, öyle başladı bu ilişki :) Ama hiç beklemediğim bir biçimde sonlandı, kavga ettik. Geri döndürmek için kuvvetli bir yöntem denemedim hiç, ama bunu basit buldum deneyeyim dedim denedim. Ortada birşey yok malesef ki. Bari sizlerde işe yarasa. Sevenlerin kavuşması gibi güzel birşey var mı :)

begonya75

Banlı Kullanıcı
Valla ben ilk adımı çok attım :) Hatta onu sevdiğimi ben söyledim, öyle başladı bu ilişki :) Ama hiç beklemediğim bir biçimde sonlandı, kavga ettik. Geri döndürmek için kuvvetli bir yöntem denemedim hiç, ama bunu basit buldum deneyeyim dedim denedim. Ortada birşey yok malesef ki. Bari sizlerde işe yarasa. Sevenlerin kavuşması gibi güzel birşey var mı :)

resime besmele oku 7 yasin birde kadeh duası ben resme okuyup üflüyorum sıra sigara üflemede :))normalde nefret ederim sigaradan ama sonuçta maji bu bunuda yapacağım efkarda dağıtırım aradan çıkar:)insan sevdiği için ağlarken böylede gülebiliyormuş inşallah sevdiğine kavuşursun.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
resime besmele oku 7 yasin birde kadeh duası ben resme okuyup üflüyorum sıra sigara üflemede :))normalde nefret ederim sigaradan ama sonuçta maji bu bunuda yapacağım efkarda dağıtırım aradan çıkar:)insan sevdiği için ağlarken böylede gülebiliyormuş inşallah sevdiğine kavuşursun.
Bugün kesin olarak benim onu sevdiğim gibi beni sevmediğini öğrendim, daha fazla devam edemem. Ama diliyorum ki inşallah sen sevdiğinle kavuşursun :) Hakkında hayırlısı olmasını dilerim. Sevgilerimle..

elidaa

Kayıtlı Üye
Mabette rutin gezinmelerimi yaparken konuya rastladım, gerçekten çok şaşırdım..4-5 yıl kadar önce lisedeyken birine aşık olmuştum fakat aramızda bir şeylerin olması imkansızdı acı çekiyordum,ben ona aşıktım o ise beni umursamıyordu bile..Daha önce hiç sigara kullanmamıştım o anki psikolojimin verdiği acıyla arkadaşlarımla bir sigara yaktım üzerine de sevdiğim kişinin adını yazdım..Daha sonraları ise o kişi bana aşık oldu hem de deli divane fakat ben bu konuyu görünce düşündüm ki olaylar benim bu uygulamayı yaptıktan sonra gerçekleşmişti dün gibi hatırlıyorum..Farkında olmadan bir şeyler yapmışım demek ki..Onu düşünerek acı çekerek hem de..Telepati yeteneğimin temellerini atmıştım belki de..
o yüzden size demem o ki.. Bu uygulama işe yarıyor..

AJA

Elit Üye
İnanç enerjidir ve kişiye göre titreşimi de değişir.Sigara sadece bir araçtır.Çok içten düşünerek yoğunlaşarakta sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.Tabi bu yeterlimidir sizi araması sorması aşık olması için ? Hayır :) Birde hissedip bunu biliyorsa sizin yaptıığınızı anlayarak hislerine yenik düşmeyecektir .... :)

İyi forumlar..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ayy taa 3 sene öncesi. İyiki de işe yaramamış. Beni bir melundan koruyup, hakkımda hayırlısını verdin ne kadar şükür etsem azdır sana Allah'ım.

Mabette rutin gezinmelerimi yaparken konuya rastladım, gerçekten çok şaşırdım..4-5 yıl kadar önce lisedeyken birine aşık olmuştum fakat aramızda bir şeylerin olması imkansızdı acı çekiyordum,ben ona aşıktım o ise beni umursamıyordu bile..Daha önce hiç sigara kullanmamıştım o anki psikolojimin verdiği acıyla arkadaşlarımla bir sigara yaktım üzerine de sevdiğim kişinin adını yazdım..Daha sonraları ise o kişi bana aşık oldu hem de deli divane fakat ben bu konuyu görünce düşündüm ki olaylar benim bu uygulamayı yaptıktan sonra gerçekleşmişti dün gibi hatırlıyorum..Farkında olmadan bir şeyler yapmışım demek ki..Onu düşünerek acı çekerek hem de..Telepati yeteneğimin temellerini atmıştım belki de..
o yüzden size demem o ki.. Bu uygulama işe yarıyor..

Söylediklerinize hak veriyorum zaten uygulamaların hepsi aracıdır, asıl gerçek kuvvet kişinin içsel enerjisi ve inancıdır. Benimde bu yüzden olmadı çünkü soyut olupta kendim yapabileceğim hiçbir şeye inanamadım. Çok istesemde.
Bu arada benden size bir tavsiye arkadaşlar. Bir şey olmuyorsa zorlamayın, Allah hakkınızda en hayırlısını ve daha iyisini verir. Hiç bir zaman hiç bir koşulda ümitlerinizi yitirmeyin. Yukarıda da canlı örneğini görüyorsunuz yani beni :)

elidaa

Kayıtlı Üye
Tabi sizler maji uygulamalarını denemeye çekiniyorsanız bu uygulamayı da deneyebilirsiniz benimle birlikte bir çok arkadaşın işine yaramış olduğunu biliyorum...

karashan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu olay bende ters tepki yaptı :) Uyguladım uygulamaz olaydım... Ne güzel giden ilişkim vardı bunu denedim herşey 24 saat içinde bitti hemde olmayacak sebepler üstüne.

Şehinşah

Kayıtlı Üye
Bu uygulama sevdiğini tamamen unutmak içindir o sizi felan düşünmez .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...