Bir bilgisayar oyunun müziği bilinç altına etki edebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba öncelikle, benim oynadığım bir tür online gerçek insanlarla oynanabilen bir oyun var bazılarınız bilir 'Metin2' isimli bir oyun bu oyunun içinde bilinçaltına etki ettiği söylenen bir müzik var bu müzik oyuna gerçekten bağımlılık yaratabilirmi bu mümkünmü, bazen oyunu bırakıp başka şeylere yönelmek istiyorum ama kendimi oynamak zorunda hissediyorum istemeyerek oynuyorum belki yardımcı olabilirim diye müziği ekliyorum...

http://video75.com/jlKWxNwC-GV/enter-the-east-metin-melody/

yardımcı olursanız sevinirim...

aswang

Kayıtlı Üye
Beğendim melodiyi çok güzelmiş :)
Sübliminal içerikli müzikler var. Bu kasar etkilendiğinizi düşünüyorsanız onlardan olabilir. Müziği ve telkin birbirinden ayıran özel bir yazılım var. Bildiğim kadarıyla Urum'da var bu program bir de Ailuros'da da olabilir diye düşünüyorum. İyi forumlar ..

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
ilgin için sağol ben bi konuşayım urumla bakalım o nediyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır içinde her hangi gizli bir mesaj yok. Transa girip kontrol ettim. Sadece müzik. Oyun nasıl bilmiyorum fakat bir çok oyun bağımlılığının temelinde sevgi ihtiyacımız ve başarı ihtiyacımız yatar. Kendini başarılı hiSsetmeyen ya da başarılı olacağına dair inancı olmayan kişiler bağımlılık yaratır. Hayatta bir çok şey anlamını yitirir ve normal hayatTAn keyif almaz bukişiler. Ve bu tür kişiler genelde diyabet olur. Kilo alır ,sıgara, kola, kahve gibi tüketimleri artar. Her tür bağımlılık psikolojik ve sosyalojik olacak kişiyi, olumsuz ; destek almanızı tavsiye ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lütfen tarışmayalım. Konu ile alakası olmayan şeyleri. Dikkat etmeyen arkadaşlarımız dikkat edecektir (en başta benim gibi olanlar Chillout kafamın etini yiyor) bende elimden gelen gayreti gösteriyorum diğer arkadaşlarda gösterecektir.

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Hayır içinde her hangi gizli bir mesaj yok. Transa girip kontrol ettim. Sadece müzik. Oyun nasıl bilmiyorum fakat bir çok oyun bağımlılığının temelinde sevgi ihtiyacımız ve başarı ihtiyacımız yatar. Kendini başarılı hiSsetmeyen ya da başarılı olacağına dair inancı olmayan kişiler bağımlılık yaratır. Hayatta bir çok şey anlamını yitirir ve normal hayatTAn keyif almaz bukişiler. Ve bu tür kişiler genelde diyabet olur. Kilo alır ,sıgara, kola, kahve gibi tüketimleri artar. Her tür bağımlılık psikolojik ve sosyalojik olacak kişiyi, olumsuz ; destek almanızı tavsiye ederim.

İlginiz için çok sağolun, sanırım artık gerçektende destek almanın vakti geldi zaten ailemde çok oyun oynamamdan şikayetci destek almama onlarında olumlu bakıcağına inanıyorum.
Tekrardan çok sağol.(bahse girerim imla hatası yapmadım :euro: )

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İlginiz için çok sağolun, sanırım artık gerçektende destek almanın vakti geldi zaten ailemde çok oyun oynamamdan şikayetci destek almama onlarında olumlu bakıcağına inanıyorum.
Tekrardan çok sağol.(bahse girerim imla hatası yapmadım :euro: )
Yaptınız. :) Buyrun:
İlginiz için çok sağolun, sanırım artık gerçekten de (-de ayrı yazılacak) destek almanın vakti geldi. ( Burada nokta olmalı) Zaten ailem de(-de yine ayrı olmalı) çok oyun oynamamdan şikayetçi. (C değil Ç harfi olmalı ve burada da nokta kullanılmalı) Destek almama onların da( -da ayrı yazılmalı) olumlu bakacağına (A harfi olmalı) inanıyorum.
Tekrardan çok sağol.(bahse girerim imla hatası yapmadım)
Evet hatalarımızı gördük. Sizi imla için uyaran üyelerimize de ''Bu ne isyankarlık'' gibi yaklaşımlarda bulunmayın lütfen. Bizzat bunu ben istedim. :)

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Yaptınız. :) Buyrun:
İlginiz için çok sağolun, sanırım artık gerçekten de (-de ayrı yazılacak) destek almanın vakti geldi. ( Burada nokta olmalı) Zaten ailem de(-de yine ayrı olmalı) çok oyun oynamamdan şikayetçi. (C değil Ç harfi olmalı ve burada da nokta kullanılmalı) Destek almama onların da( -da ayrı yazılmalı) olumlu bakacağına (A harfi olmalı) inanıyorum.
Tekrardan çok sağol.(bahse girerim imla hatası yapmadım)
Evet hatalarımızı gördük. Sizi imla için uyaran üyelerimize de ''Bu ne isyankarlık'' gibi yaklaşımlarda bulunmayın lütfen. Bizzat bunu ben istedim. :)

O hataları ben mi yaptım :D ''Hatasız Kul Olmaz'' bunu hatırlatırım :sifone:...
Arkadaş biraz daha nazik bir şekilde uyaramaz mı ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O hataları ben mi yaptım :D ''Hatasız Kul Olmaz'' bunu hatırlatırım :sifone:...
Arkadaş biraz daha nazik bir şekilde uyaramaz mı ?
Uygun olmayan bir üslup göremedim. Sonuçta bu dilimizi korumak adına atılan adımdır. Tartışmaya gerek yok, konuyu dağıtmayalım.

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Oyunun klasöründe daha çok böyle şarkılar var ama bu en dikkat çekicisi.

zenithmx

Kayıtlı Üye
Bu oyunu biliyorum. Bağımlısı da çok. Oyunun içeriğiyle hiç alakası olmayan bir müzik tek bildiğim bu.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kardeş bir ricam, Metin2'nin hedefinden bu müziği Upload eder misin. Zamanın da az mı oynamadım özlemişim... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...