Üçüncü Gözünüzü Açın !!!

termagant

Kayıtlı Üye
Çalışmayı deneyip sonuç alan arkadaşlar oldumu?

Teşekkürler paylaşım ve düzeltmeler için :)

termagant

Kayıtlı Üye
Ben denedim. Bugün 2. gün söylenen ağrıları ilk gün olmasada bu gün hissettim ama onun haricinde bir fark hissetmedim.

Teşekkürler yorumun için :) Bende haftasonunu bekliyorum, çalışmayı yapmak için. Dün ama mp3ler yardımı ile çakra çalışması yaptım. Acaip bir durumdu :)

Yalnız kafama takılan birşey var, çalışma yaparken çok üşüdüm. Ki üzerimdeki kıyafetler ince değildi, ortam soğuk değildi.
Üşümek Normal midir?:Angel_anim:

origanum

Yönetici
Teşekkürler yorumun için :) Bende haftasonunu bekliyorum, çalışmayı yapmak için. Dün ama mp3ler yardımı ile çakra çalışması yaptım. Acaip bir durumdu :)

Yalnız kafama takılan birşey var, çalışma yaparken çok üşüdüm. Ki üzerimdeki kıyafetler ince değildi, ortam soğuk değildi.
Üşümek Normal midir?:Angel_anim:

Enerji çalışmalarında üşümek normal bir durumdur. Bazı çalışmalarda üşünür bazı çalışmalarda sıcak basar. Bu enerjinin eril veya dişil olmasından kaynaklanır.

termagant

Kayıtlı Üye
Enerji çalışmalarında üşümek normal bir durumdur. Bazı çalışmalarda üşünür bazı çalışmalarda sıcak basar. Bu enerjinin eril veya dişil olmasından kaynaklanır.

Teşekkür ederim Origanum :Angel_anim:

Çok üşüdüğüm için yanlış mı yaptım acaba diye endişelendim.Sizin yorumunuzdan önce, Urum'un da bi yorumuna ulaştım, üşümek olabilir diye. İçim ferahladı valla.
Tekrar teşekkür ederim, Saygılar :)

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
bende kendi çapımda bir yorum eskilerde köye gittiğimde dedemde ve bazen anneannemde uyuyamazdım ilk günlerde köye gittiğimde bende onlarda duyardım aynı yazdıgınız sözcükleri uyku sırasında aynı şekilde ağızlarından bu ses çıkardı.