Cinlere Karşı Dua Okumakmı ? Muska Taşımakmı ?

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cinler tarafından çok rahatsız edilip halada sorunlar yaşayan biri olarak sormak istediğim bir soru var,cinlerden ve onların verdiği rahatsızlıkların devamının olmaması için yazılmış bir muskayı taşımak (içinde yazanları bilmeden ve bir kez bile okumadan) fayda sağlarmı ? yoksa önce onları tanıyıp neden musallat olmuslar,kimler,müslümanmı değilmi,onlarla birlikte yasayıp onların verdiği rahatsızlara karşı koymayı öğrenmek yada onları yakıp öldürüp tamamen kurtulmakmı fayda sağlar ? gittiğim hoca üzerinde 3cin var 2 müslüman 1 hristiyan deyip daha fazla birşey anlatmadan taşımam için bir muska verdi ve 20-30güne bs kalmaz terkederler düzelirsin emin ol dedi

cag

Kayıtlı Üye
sen sende cin olup olmadigini bilmiyorsunki....:).... sen sende cin olmasini ümit ediyorsun...

bence sende cin sorunu yok, sende psikolojik bir sorun var... nerden mi biliyorum...

konu icerisindeki celiskili yazindan... ve vermis oldugun diger 6 cevabinin degerlendirmesinden...:)

vermis oldugun cevaplardan bir tanesi--->konu Üstümde cin varmı yokmu nasıl anlarım ?
arkadaşlar bir insan üzerine cin musallat olup olmadığını varsa ne olduğunu nasıl anlar? üzerimde cin olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? ne yapmam lazım ?hangi dualar ve yapılacakları onerirsiniz

:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sen sende cin olup olmadigini bilmiyorsunki....:).... sen sende cin olmasini ümit ediyorsun...

bence sende cin sorunu yok, sende psikolojik bir sorun var... nerden mi biliyorum...

konu icerisindeki celiskili yazindan... ve vermis oldugun diger 6 cevabinin degerlendirmesinden...:)

vermis oldugun cevaplardan bir tanesi--->konu Üstümde cin varmı yokmu nasıl anlarım ?
arkadaşlar bir insan üzerine cin musallat olup olmadığını varsa ne olduğunu nasıl anlar? üzerimde cin olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? ne yapmam lazım ?hangi dualar ve yapılacakları onerirsiniz

:)
Belki Bilgisini Teyid etmek istiyordur, iyice emin olmak istiyordur..

cag

Kayıtlı Üye
Belki Bilgisini Teyid etmek istiyordur, iyice emin olmak istiyordur..

bilmem... olabilir...
ama..üstünde cin oldugunu anlamak isteyen birisi deyilde... cin oldugu süphesini, semptomlari ile aciklayan birisi daha inandirici olurdu... bu sadece benim düsüncem:)

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
üzerimde olup olmadığını ben bilmiyorum, yaşadıklarımı ve oluşan sorunları anlattığımda bu konudan anlarayanlar olduğunu söylüyorlar ve bende kendim olup olmadığını anlamak istiyorum,psikolojik bir sorun degil,son gittiğim doktor bir hocaya göründen iyi olur demişti :)

cag

Kayıtlı Üye
üzerimde olup olmadığını ben bilmiyorum, yaşadıklarımı ve oluşan sorunları anlattığımda bu konudan anlarayanlar olduğunu söylüyorlar ve bende kendim olup olmadığını anlamak istiyorum,psikolojik bir sorun degil,son gittiğim doktor bir hocaya göründen iyi olur demişti :)

gittikce dahada ilginc oluyorsun...

......3 cin oldugunu söyleyen bir Hoca
......hocaya git diyen bir doktor...

............................enteresan..:)...

peki...Cin oldugu süphesini uyandiran, yukarda bahsini etmis oldugun yasadiklarini biraz acarmisin...?

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
Doktor olmakla hocaya git onerisi neden enteresan olsunki ,5 vakit namaz kılan müslüman bir doktorun kurandada yazan cinleri tanıması bilmesi ve onların insanlar üzerindeki etkisini bilip yönlendirmesinin nesi kötü ? ömrünü cinlerle geçirmiş hocalarda doktora gidiyor

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
2 kez yüz felci gecirdim az kalıntılarıda olsa düzeldi , geceleri titreyek ve korkarak uyanıyorum , dua okumaya basladıgımda nefesim daralıyor, devamlı yanımda birileri varmıs hissi var, gün içerisinde dalıp gidiyorum masa basında ve rüya gibi bir durum yasıyorum ve o an ne görmüşsem ( tabi bu yanıma gelmekte olan bir arkadas ve olmus bir durumu görmek oluyo) ve gercekleşiyor,o an dalgınlıkla gördüğüm insanı bir kac saat gecmeden yanımda görüyorum,hiçbir dua yada gereken biseyi yapmadıgım halde devamlı ruyada istihare oluşuyor , özellikle bayan bir arkadasla aynı ortamda, odada birebir uyudugumda gece kalkıp birilerinin kendisini rahatsız ettiğini bunattıgını o an odada hala yanımızda oldugunu soyluyo ve sabah gece soyledigini hatırlamıyo , ve dahası bir cok sey acıkca burda ortaya bu kadar yazabiliyorum bunlar yeterlimidir sizce ? Cag hocam yorumunuz nedir _?

cag

Kayıtlı Üye
Doktor olmakla hocaya git onerisi neden enteresan olsunki ,5 vakit namaz kılan müslüman bir doktorun kurandada yazan cinleri tanıması bilmesi ve onların insanlar üzerindeki etkisini bilip yönlendirmesinin nesi kötü ? ömrünü cinlerle geçirmiş hocalarda doktora gidiyor

bana yazdigin Özel Mesaji... buraya yani konuya dahil edersen... konu gidisati degisebilir... mesaja istinaden, ben hala sende bir 3harfli musallati oldugu ihtimaline inanmiyorum

cag

Kayıtlı Üye
yüz felci... sinirsel bir hastalik, nefes darligi, gögüsde daralma " Panik Atak " semptomu.... rüyada gördüklerin Suuraltinin, özel duruma istinaden vermis oldugu uyarilar... onun icin bir nöroloji uzmaninin " Hocaya git " demesini mantiga sigdiramiyorum... bu saydiklarin, tipik cin musallati olanlarin durumu deyil...

cin mantigina söyle yer verebiliriz.... tenha bir yerde akarsu kenari, daglik bir bölge vs. gibi bir yerde.. bir yel vasitasi, veya destursuz yapilan bir kücük abdest ile carpilmis olabilirsin...

ntflx

Banlı Kullanıcı
bu arada gerçekten dua ederken nefesin daralıyor kendini kötü hissediyrsan o cinler ne hristiyan ne de müslüman'dır. ALLAH'a inanan cinler kötülük apar bir nevi ama dua ederken kimseye karışmaz. Benim oğlumun arkadaşı sevdiği kızı kaybettiğinde onu 2 tane kafir cin tutmuş idi. Dua edilince kafasını biryerle vuruyordu ama istek dışı.

Voy'un dediği gibi bakım yapılmadan kesinlikle anlayamazsın. Nasıl arabanın yağı değiştirilirse insanında kendine bakım yapıp yaptırması lazımdır. Konunun derinliklerine inmeyeceğim. Cevaplarsa Kontejyan cevaplar.

Allah yardımcın olsun ama bende cin tuttuğuna pek inanamadım.

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
bakım işlemi için ne yapmam gerekiyor? yapabilecek arladaş bana özelden ulaşabilirmi ? ve doktorun yönlendirmesinin nesi garip anlamadım arkadaşlar

Voy

Kayıtlı Üye
bakım işlemi için ne yapmam gerekiyor? yapabilecek arladaş bana özelden ulaşabilirmi ? ve doktorun yönlendirmesinin nesi garip anlamadım arkadaşlar

Şimdilik size ben cevap yazayım bildiğim kadarıyla syn.Yule ve syn.Yeşil Çingene bakımları yapabilen kişiler sitedeki.Bunun dışında özelden bakım yaptırmak,özel bilgiler,msn,vs. yasak sitede .Kişisel tavisyemde tanımadığınız ,onaylanmamış kişilere bu açıdan güvenmemenizdir.Saygılar

cag

Kayıtlı Üye
yüz felci nin nerden geldigi zaten kesin olarak bilinmiyor... Kulak, ve yüz icerisindeki sinirlerin infeksiyonlar ve fizyolojik zarar görmesi ile olan bir sey oldugu tahmin ediliyor...

simdi buirda yüz felci gecirmis birisinin psikolojisinden bahs ediyoruz, yani hayati bir anda 360 derece degisen birisinin psikolojisinden... !!!

bu anlamda yasamis oldugun bu büyük degisiklige tibbin koyacagi teshis, uzun vadeli oturumlar yani terapi ler olur... neden kendini bir kerede Uzman doktoru degistirerek, yeniden bakima aldirtmiyorsun

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
daha önceki gittiğim arkadaşta çok tanınmış ve işinde iyi , işinin ehli bir arkadaştı ama tabi anlayıp teyit etmek istedim , site içerisinde ve özelden bakıım yasaksa arkadaşların bizzat yanlarınamı gidilecek?

Boel

Kayıtlı Üye
Muska ile zaman kavramı çok tutarsız. :S Bence yastığının altına demirden yapılmış bir bıcak koy ve öle uyu ;)

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
@Cag ; Su an tıbbi bir durum söz konusu değil zaten yukarıdaki mesajdada belirttiğim gibi yaşandı ve düzeldi ve hiçbir tıbbi yardım olmadan

La-edri

Kayıtlı Üye
Ilk etabda garib geliyor,cünki Tip bu tip seyleri kabul etmiyor,ama var, bende tanik oldum,Hemde Almanya'da yani Türkiye olsa tamam bilindik bir sey dersin.
Ama ben bu tavsiyeye Almanyada Hiristiyan bir doktor tarafindan tavsiye edildigine tanik oldum,ama inanirmisiniz o bile cok gizli kapakli bu tavsiyeyi yapmisti..rahatsiz olan gencin babasinin kulagina eyilip siz müslümanmisiniz dedi,evet diye karsilik aldiginda bir dinadamindan yardim alin, aksitaktirde bu genci ilaclarla yillarca uyutursunuz ve ciddi boyutta yardim alamasiniz demisti...

Ben O olaydan sonra, sizofreni olayinada hep inanmiyorum, cünki isin icinden cikamayan bazi doktorlar "sizofreni cok genis bir yelpazedir ve icinde bir cok ayrinti barindirir bu durum ne kadar nadirde olsa sizofreninin bir halidir " Paravaninin ardina gizlendiklerini gördüm..
Semtomlari nedir bu cin musallatinin bilmezki ilgisi olmayan birisi,konuyu acan arkadas hicde hata etmemis, varsa bir süphesi hicde durmasin yardim taleb etsin sifayi veren Allah,ama vesile lazim,niye bu sitede bulamayasinki???

cag

Kayıtlı Üye
madem düzeldi, neden korkuyorsun... ynmen gereken sey, bu yasadiklarinin üzerinde biraktigi etki...

buda psikolojik olsa gerek