Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Ölüm Anında Neden Düş Görülür?

Paylaş

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 177
    Ettiği Teşekkür
    7
    10 mesaja 16 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Benim anannem de bundan yalan olmasın aşşa yuakrı 8 yıl önce öldü.. Göğüs kanserinden vefat etti. Aynı şekilde Benden su istediği zamanlarda Bak şelale akıyo yukardan diyordu kendisi.. Küçük bi cocuktum korkuyodum tabi .. Ama bu tarz şeylere inanırım gerçekten Azrahil Eğer iyi ameli olan bir kişiyse ölüm'e yaklaşan Yeni yaşamının başlangıcından kareler gösterebiliyor.. Sevdiği kişileri ve şeyleri gösteriyorki , ölümün acısını hissetmemesi için. Kötü ameli olan kişiye ise ölümü azap dolu oluyor ve birde kabir azabı var tabi. Teşekkürler. İçimi dökebildiğim için mutluyum

Aşk ; Uğrunda Bir meleğin kanatlarından bile vaz geçebileceği en yüce duygudur..

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Azrail Bazı İnsanlara da En Sevdigi Kişinin Şekline Girerek gorunuyor..
    Tasavvufta bir de ölüm anında cekilen ssusuzluk karsıısında Şeytanın İman Karşılıgında Güzel Tertemız Su verdıgı ( Aslında Pis Kokulu Rezil su) yada vermeye calıstıgı olayı gecer.. Kişiyi gelip o halden kurtaran biri olur.. o da kendi Mürşidi kamili

Rep Puanı : 2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

arkadaşlar 2 hafta önce benim 6 saniye kalbim durmuştu nedenini bilmiyoruz o an tek gördüğüm karanlık bir tüneldi ileride çıkış vardı mavi gökyüzü ve kırmızı çiçeklerden oluşmuş bir bahçe...

Bilmediğini bilmek en iyisidir. Bilmeyip de bildiğini sanmak tehlikeli bir hastalıktır..

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Bende yemek yerken genzime mutlaka ekmek tıkanır,ve tıkandığında o 5-10 saniyede neler düşünmüştüm bilemezsiniz. Zaten bunu araştırmıştım ve insan beyni o anda 4.000 kat dha hızlı düşünürmüş. Ama düşündüğüm en garip şeyde öksürdüğümde sanki öksürüğümü duymuyorlarmış gibi geliyordu,beni kurtaramıcaklar,ben ölünce ne yapıcaklar gibi şeyler.Gerçekten çok kötüydü.

...
    Ya Habibi ya Muhammad
    Ya Shafi'i ya Muhammad
    Ya Rasuli ya Muhammad
    Ya Bashiri ya Muhammad
    Ya Nadhiri ya Muhammad
    ...
    Durma öyleyse [ ! ]
    Peygamber efendimiz (s.a.v) için bir salavat getir,Kutlu doğum haftası hürmütine..[ ! ]

Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    10
    14 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Düş doğru bir terim değil aslında, algı değişikliği yaşandığı bilimsel açıdan doğru. Ölüm anında veya ölüm tehditi esnasında salgılanan DMT molekülünün aşırılığı gerçeklik algımızı tamamen bozar, o an bir gökdelenin tepesinde de olabiliriz, çiçek bahçelerinin içinde veya cehennemin ağzında da

ancak algının değişmiş hali mi gerçektir, şuanki algımız mı gerçektir, bu subjektif inançlarımızın cevaplayabileceği bir şey ve kanıtı şimdilik imkansız.

Rep Puanı : 41
    Ettiği Teşekkür
    2
    10 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Bizimde bir tanıdık geleceği görmüştü ozamanlar bizim bahcede cok az agaç vs vardı yeşillik yoktu. Bizim bahceye bakarak suna bak ne kadar yeşillik olmus çamlar nasıl büyümüş öğle vs demişti çok begenmiş sonra 2-3 gün sonra vefat etmiş. Suan bahcenin hertarafı yesillik çamların boyu evi geçmiş durumda. Yani geleceğide görebilirlermi acaba.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)