Cinlere Sahip olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wizzyfizzy

Kayıtlı Üye
Cinlere Nasıl sahip olunabiliri efendi hizmetkar ilişkisi nasıl kurulabilir bu konuda neler gerekiyorsa herşeyi yapmaya hazırım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Böyle bir seyi neden istiyorsunuz ??

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cinlere sahip olmak yalnış bir tanımdır. Cin dediğimiz de insan gibi bir mahlukattır ve yaratıcıya aittir.

Hadimler vardır. Onlar sizin kafanızdaki düşünceye daha uygun sanırım. Çünkü onlar görevli varlıklardır fakat onların hizmetine layık olmak zorlu bir süreçtir.

Onun haricinde bir cin ile irtibata geçmek isterseniz. Sitemizde birçok davet tarifi mevcuttur.

bloodlife

Kayıtlı Üye
ben 7 yasından berdir ugrasıyorum. GErcekten zahmetli ve zor bir süreç bunun için bir sürü fedakarlıkta dahi bulunman gerekebilir ve sonunda elde edersın elde ettiğin vakıt bır takım seylerı yanlıs yaptıgın vakıt büyük kaybedersin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sanılıyor ki Cinn taifesi ile irtibat kolay yada norm çerçevesinde, şuna emin olmak lazım ki cinni varlıkları ilk görüş inanılmaz bir korku unsuru verecektir daha sonra ki görüşmeler normal geçecek perisperi halinde yada sureti ala ile görüneceklerdir ancak ilk karşılaşma hele davetlerde ki ilk karşılaşma sizin sandıgınız gibi degildir, bunu yazıyorum ki bu merakı olanlar biraz düşünsünler, önce gece saat 02:00-03:30 arası mezarlıkta gezinin tek başınıza, herhagibir camiide bulunan tabutun kapagını açarak içerisinde bakıp tefekkür edin yatsı ezanından sonra, bir odada tek başınıza kalarak mum yakın karşınıza ayna alarak karanlıkta 4 dakika o aynaya bakın bunları yapabilirseniz davet yada arkadaşlık isteyin... Maceraperestlik belkide güzeldir bilemem ancak sonuçlarını iyi etüt etmeniz gerekir...

• Beğendim
Tepkiler: Voy

aysorfi

Kayıtlı Üye
Ya bunları duyuş bile korkutuyor insanı. Peki bunlar yapılırsa iyi veya kötü olanı gelir diye bir şey söz konusu olabilirmi ?

Birde git dediğinde gidermi tamamen iyide olsa bu cin ?

Karabey

Banlı Kullanıcı
İlimden anlamayan kişilerle alay etmek onlara zevk verir.Onun hükmü altına girersiniz ve size özellikle psikolojik olarak çok şiddetli zararlar verecektir.Bunlar oyun arkadaşlarına benzemezler gel dedim geldi, git dedim gitti...Malesef bu kadar kolay değil.Çağırmak ve göndermek iyi bir bilgi birikimi gerektirir.Bunu deneyecek olan arkadaşların konuya çok iyi hakim olmaları gerekir.Yoksa bu küçük eğlenceniz başınıza kötü şeyler getirebilir.Sonra ne felak-nas sureleri, nede ayetel kürsi size çare olmaz.

Voy

Kayıtlı Üye
Belli olmaz ki ne olacağı.

zenithmx

Kayıtlı Üye
Gel deyince gelen ve git deyince giden bir cin yok. Defalarca söylendi bu o kadar basit değil. Siz durumun ciddiyetinin farkında değilsiniz sanırım. Cesur olmanız cahilliğinizden kaynaklanmasın dikkat edin. Doğru cesaret ilimle gelendir.

Yeteri kadar bilmediğiniz bir iş sizi her zaman zarara uğratır diğer dünya işlerinde de bu böyledir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Belli olmaz ki ne geleceği,bir kalabalığa hey buraya bak diye seslendiğinizi düşünün,kimlerin bakacağını tahmin edebilirsiniz ancak ama bilemezsiniz.Bundan çok farklı birşey değil yapılan ,şayet bence Taksime çıkıp hey bana bakın diye bağırma cesaretinden fazlası gerek.Tabi nasıl bağırdınız da önemli,sizin nasıl göründüğünüz ona göre hitap ettiğiniz kesim daha çok bakacaktır mesela ama yine de bilemezsiniz.Git denildiğinde de aynı şey tamamen gider diye birşey de yok ,yeri geliyor neler neler yapılıyor gitsin diye gitmiyor.Gidebilir de tabi orası da ayrı,asla gelmeyebilirde seslenildiğinde...Bence sabit kurallara dayalı bir konu değildir,çok iyi tanıdığımız insanların ,dostlarımızın bile bazen ne yapacağını kestiremiyorken bu konuda kesin yargılarda benzerdir.
Güzel bir örnek vermişsiniz buna riayet edilmesi gerekli...

Power

Banlı Kullanıcı
Çok zor olur bu iş hem sabır hem cesaret hemde ilim lazım vede kaş yapayım derken göz çıkarabilirsin :)

Çok kriter lazım bence sen bu sevdadan vazgeç :D

vaıo

Kayıtlı Üye
örnkelrin çok güzel ben dsvet ediyorum ama sınanıyorum çünkü değermiyiz diye bakıorlar
onlar bizden üstün olsalarda allah onları secde ettirmez di adem a.s.
ancak
huddam yardımcı elde edilir isteklerini yaptırırsın günah sınırlarına girmeden

en kısa yolu günde 100 defa ya keririn de bak neler oluyor

bendeniz

Kayıtlı Üye
en kısa yolu günde 100 defa ya keririn de bak neler oluyor

Vermis oldugunuz örnege kendiniz tecrübe yaptinizmi yoksa biryerlerden okuyarak mi yazdiniz. Bence bosyere bin defada desen birsey olmaz. Kelimelerden enerji üretemiyorsaniz nafile.

HpogontruoX

Kayıtlı Üye
Buraya sıkıntıdan bunu yazdığın cok belli ama inşallah yanılmıyorum dur ki yanlış birşey yapmayıp hayatını mahfetmessin canım arkadaşım ,sana şunu söyliyeyim ki onlara sahip olmak düşündüğün kadar zor değildir ,elde edebilirsin ama onların istediği şeyleri onlara da vereceksin.. (Annen baban ailendeki her hangi bir kişiye zülum et diyebilirler ama bunu kimse bilemez ben derim ki kafanı böyle şeylerle yorma konuları okuyup biraz daha bilgilen.

Ace

Kayıtlı Üye
Dostum , yapmaya çalıştığın şey , bir cine itaat ettirmekse inan ki imkansız kadar zordur. Çok güçlü olman gerekir. Bilmiyorum hz. süleymana mı özeniyorsunuz napıyorsunuz.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Ya bunları duyuş bile korkutuyor insanı. Peki bunlar yapılırsa iyi veya kötü olanı gelir diye bir şey söz konusu olabilirmi ?

Birde git dediğinde gidermi tamamen iyide olsa bu cin ?

Pek çok cin çağırma yöntemi var . Iyisi veya kötüsü o yaptığınız yönteme göre değişir . Ve bana kalacak olursa git dediğiniz zaman gitmez . Şöyle düşünün biri kafanıza taş atarak gel diyor , herhangi bir insan olabilir ve siz onun üzerine geldiğinizde sizin kafanıza taş atan kişi sizin daha güçlü olduğunuzu anlayarak size git diyor . Düşünün bakalım gider misiniz ?

ntflx

Banlı Kullanıcı
Cinni elde etmek için uğraşacağınız zamanı Mortho arkadaşımızın dediği gibi hadim elde etmek için harcayın. Hem daha karlı hem de daha sağlıklı çıkarsınız.

sebnef

Kayıtlı Üye
ne kadar basit oh valla karlı çık daha kolay cin istiyorum bu dagıtılıyorsa bizde alalım ilginç bir durum

hasantariq

Kayıtlı Üye
İş
gıda
arkadaşlar cinni elde etmek mesele değil inanın ki bu eğlenilecek birşeyde değil. genelde insanlar bu üstünlük sayıyorlar ama öyle değil. bir arkadaşım senelerdir cinlerle irtibata geçmeye çalışıyordu olmadı bir türlü göremedi. e zaten oda görmek için hiç bir çaba göstermedi. hergün yanıma gelip "kalp gözümü açsınlar yok gece tedavi etsinler yok bilmem ne yapsınlar" diyip durdu olmadı emeksizde hiç bir şey olmaz zaten. eğlence istiyorsanız kafir cinlerle eğlenirsiniz ama onlarda sizinle eğlenir. unutmayın küfrün olduğu yerden Allah bereketini kaldırır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...