Aşıklar Açılımı

Osiris

Kayıtlı Üye
1.Sevgilim beni seviyormu?
2.Uyumlumuyuz?
3.Benzer hedeflerimiz varmı?
4.Sevgilim sadık ve güvenilirmi?
5.Sadece cinsel açıdanmı birbirimizi çekici buluyoruz?
6.Sevgilim evlenmeyi düşünüyormu?
7.Sevgilimin yüksek standartları ve bağlı olduğu değerleri varmı?
8.Sahip olduğumuz para ve maddi varlığı paylaşabilecekmiyiz?
9.İlişkimiz sürecekmi,yoksa ayrılacakmıyız?
10.Sonuç ne olacak?

Osiris

Kayıtlı Üye
Tarot bakacaksınız.Bu bir Tarot açılımıdır.

Laila

Kayıtlı Üye
78kartla mı bakıyorz yoksa arkana kartlarımı seçiorz mesela yorum konusunda bi örnek verebilirmisinz

lavi_nia

Kayıtlı Üye
tarotun tehlıkelı olduğu söylenılıyor bu doğrumudur bakabılmek aylar alabılıyormuş ışın ıçıne perı falan gırıyormuş vs vs ??

Osiris

Kayıtlı Üye
Tarot kartları kutsaldır.Başkası senin kartlarınla fal bakmamalı.Ancak baksa bile lanet vb. olmaz,eğer kötü enerjili biri dokunduysa,sadece o desteyle bir daha fal bakamazsın.Başka bir sorun kesinlikle olmaz.

Bakabilmek için bir süre veremem,o kişinin yeteneğine ve azmine bağlıdır.Ancak Tarot'u ilk aldıktan sonra,40 gün sonra tamamen bütünleşirsiniz.Fakat sürekli yanınızda taşımalısınız,uyurken bile yastığınızın altına koymalısınız.

cicikis

Kayıtlı Üye
konu çok eski ama belki yorumlayabilen çıkar bu açılımı. Ben yorumlamada henüz çok beceriksizim :)

1. Kılıç 10
2. kılıç as
3. joker
4. Kılıç 9
5. güç
6. Kılıç 8 üzerine 2 kart daha açtım imparator ve mahkeme
7. imparatoriçe
8. Kılıç prensi
9. Para 10
10. Değnek 3

candokia

Kayıtlı Üye
tarot hakkında sorum var hislerimizlemi yorumlayacağız yoksa başka kaynaklara göremi? teşekkürler

4

43887

bu açılımı pek kullanmama rağmen açılım genel olarak gözümde oluştu ;fakat bir birlikteliğiniz var sonucumu öğrenmek istiyorsunuz ,yoksa ayrı mısınız her ne kadar Aşıklar Açılımının yerleri belirlensede yaşadığınız duruma göre yorum değişiklik gösterir...
isterseniz siz önce yorumunuzu paylasın ben ve tarot bilen arkadaşlar yardım edecektir nerde güçlenmeniz gerektiğinide öğrenmiş olursunuz ...Sevgiler...

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Tarot bakmayi bilseydim keske. =)

cicikis

Kayıtlı Üye
bu açılımı pek kullanmama rağmen açılım genel olarak gözümde oluştu ;fakat bir birlikteliğiniz var sonucumu öğrenmek istiyorsunuz ,yoksa ayrı mısınız her ne kadar Aşıklar Açılımının yerleri belirlensede yaşadığınız duruma göre yorum değişiklik gösterir...
isterseniz siz önce yorumunuzu paylasın ben ve tarot bilen arkadaşlar yardım edecektir nerde güçlenmeniz gerektiğinide öğrenmiş olursunuz ...Sevgiler...

Bir birlikteliğim var. :) benim kart anlamlarından okuduğum kadarı ile baya bir olumsuz görünüyor durum :) güçlenmek demeyelim de öğrenmem gereken yer kartları birbirine bağlamak. Hoş kendime baktığımda pek tarafsız olamıyorum zannederim ki o sebeple de sanki daha zorlanıyorum kartların genel yorumlanmasında.

Charmed

Kayıtlı Üye
Açıkçası bütün soruların cevapları "Evet - hayır" olduğu için bu açılımı çok yanlış buldum. Ne yani, sevgilim beni seviyor mu sorusuna "EVET!" kartı mı çıkacak? Onun yerine, "Sevgilim bana karşı ne hissediyor?" sorusu daha uygun olurdu mesela.

Keira

Moderator
Sorular anlam olarak biraz yetersiz olabilir. Ancak yapılabilecek en mantıklı şey olumlu kartları evet, olumsuz kartları hayır cevabı için kullanmak.

4

43887

Açıkçası bütün soruların cevapları "Evet - hayır" olduğu için bu açılımı çok yanlış buldum. Ne yani, sevgilim beni seviyor mu sorusuna "EVET!" kartı mı çıkacak? Onun yerine, "Sevgilim bana karşı ne hissediyor?" sorusu daha uygun olurdu mesela.

Ne demek istediğinizi anlıyorum Sevgili Kerianın yanıtına ek olarak bu tür kartlardan evet hayır cevap alabilmek için tek kart seçimi daha uygun düşmekte,Tabi Tarot açılımları binlerce kendiniz bile sisteminize göre yaratabiliyorsunuz ,mesala aşıklar açılımı örneğinde sevgilim beni seviyor mu sorusuna Şeytan kartı çıktığı zaman hayır demek yerine karşılıklı çıkarlar ,cinsenlik ,kandırmaca ,zoraki birliktelik yaşıyor demeniz bile ilişkideki konumun anlaşılmasında yeterli olacak bir cevap vermekte direk hayır demektense...:)

Bir birlikteliğim var. :) benim kart anlamlarından okuduğum kadarı ile baya bir olumsuz görünüyor durum :) güçlenmek demeyelim de öğrenmem gereken yer kartları birbirine bağlamak. Hoş kendime baktığımda pek tarafsız olamıyorum zannederim ki o sebeple de sanki daha zorlanıyorum kartların genel yorumlanmasında.

eğer kartların yorumlanmasında zorlanma yaşıyorsan ilk önce Kelt Haçı ,3lü ,5li açılımlar yapmanı tavsiye ederim ki aşk sorularına yanıt verirler ,hatta hergün için bir kart çekerek kartın anlamına göre gün bitiminde değerlendirmeni yapabilirsin senin kartlara daha yoğunlaşmanı sağlayacaktır,,tarafsız olman zaten çektiğin kartlara da yansır tamamen olumsuz düşüncelerden arınarak bakım yapmalısın...Bakım öncesi Meditasyonu öneririm etkili ...Sevgiler...

candokia

Kayıtlı Üye
yakında tarot bakabilirim aşıklar açılımı.. hmm çok romantik geliyor :D
tarot a çok bakmaya çok isteğim var fakat yeteri bilgiye sahip değilim galiba biraz zamana ihtiyacım var :)

cicikis

Kayıtlı Üye
eğer kartların yorumlanmasında zorlanma yaşıyorsan ilk önce Kelt Haçı ,3lü ,5li açılımlar yapmanı tavsiye ederim ki aşk sorularına yanıt verirler ,hatta hergün için bir kart çekerek kartın anlamına göre gün bitiminde değerlendirmeni yapabilirsin senin kartlara daha yoğunlaşmanı sağlayacaktır,,tarafsız olman zaten çektiğin kartlara da yansır tamamen olumsuz düşüncelerden arınarak bakım yapmalısın...Bakım öncesi Meditasyonu öneririm etkili ...Sevgiler...

Genelde 3 lü açılım yapıyorum. Kısa anlaşılması kolay :) Ama her gün için çekmek aklıma gelmemişti iyi fikir :) Bu ilişki için bakarken "bundan adam olmaz yaa ayrılim ben" fikri ile baktığımdan olsa gerek genelde olumsuz çıkıyor. Benim için en iyisi böyle tarafsız olamadığım konularda tamamen başkasına baktırmak.