İlginç Bir Rüya Gördüm

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Merhaba... :)
Birkaç yıl önce gördüğüm bir rüya hakkında bir şey sormak istiyorum. Rüyamda başka bir bedendeydim. Çekik gözlü bir adamdım ve bir binanın içindeydim. Herşeyi onun gözlerinden görüyordum. Binanın karşısında sanırm deniz vardı. Birden büyük bir dalga geldi ve sular içinde kaldım. Suda boğulduğumu hissederek uyandım. Birkaç gün sonra bu rüyayı gördüğüm haftadan bir yıl önce Endonezya'da tsunami felaketinin yaşandığını öğrendim. Sizce gördüğüm bu rüyada tsunamide boğularak ölmüş olan bir adamın yaşadıklarını yaşamış olabilir miyim? Bu arada bu rüyadan başka hatırladığım bu tarz bir deneyimim olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Rüyanızın tarihi geçmiş , yorumu zaten kendiniz yapabildiniz ..Sadece bir ipucu vermek isterim. Haberci rüyadır bu. Bir insanın başına gelenleri görmediniz , o insan , dünyadaki yerin işareti idi .

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum Sayın Amethyst. Sizi meşgul etmek istemem ama "dünyadaki yerin işareti idi." kısmını anlayamadım. Sadece merakımdan soruyorum. Rüyamın tarihi geçtiğinden cevap vermek zorunda değilsiniz elbette. Sevgiyle kalmanızı diliyorum. :)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Anlamamı saflığıma vurun. :D Sağolun ilgilendiğiniz için. :)