Güçlü Bir Aura için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Auranızı güçlendirme

Aura insanın doğal enerji kalkanıdır. Güçlü bir auraya sahip olan kişiye dışarıdan negatif enerjiler etki edemez, hastalıklara daha dayanıklıdır,ikna gücü daha gelişmiştir, çevresine huzur verir ve canlılık duyguları verir.

Aura güçlnedirmek için bir çok yöntem mevcuttur. Reiki, yoga, meditasyon bunların en başta gelenleridir. Sizde küçük bir çalışma ile doğal koruma kalkanınız olan auranızı güçlendirebilirsiniz.

Bunun için her gün 5 dakikalık bir imgeleme yapabilirsiniz.

İmgeleme için öncelikle meditatif bir duruma geçin. Yani oturduğunuz yada yattığınız yerde gözlerinizi kapatın ve gevşeyin. Vücudunuzdaki tüm kasların gevşediğine emin olduktan sonra vücudunuzu çepeçevre saran ışıktan bir alan düşünün. Bu alanı oldukça canlı ve parlak hayal edin. Renk olarak canlı bir beyaz, altın rengi veya gümüş rengi düşünebilirsiniz. Eğer gözünüzün önüne başka bir renk geliyorsa müdahale etmeyin, bırakın o renk olsun. Ancak renkler son derece canlı ve parlak olmalı. Koyu, çamurlu,kirli renkler gözünüze geliyorsa bunların canlı ve parlak renkler olduğunu imgeleyin ve renkleri canlı tonlarla değiştirin.

Bu alanın gitgide genişlediğini, canlandığını ve büyüdüğünü imgeleyin. Alan gitdikçe genişlesin. Tüm odayı sarsın hatta evden dışarı çıkarak büyüyebileceği kadar büyüsün. Ne kadar genişletebilirseniz bunu yapmaya devam edin. Ancak bir yerden sonra artık büyümezse durun ve bu alanı bir süre seyredin. Canlı, parlak ve çok büyük bir auraya sahipsiniz. İstediğiniz zaman imgelemeyi bırakabilirsiniz.

Bu imgelemeyi istediğiniz zaman yapabilirsiniz.Düzenli olarak yapmanız auranızın büyümesini ve canlanmasını sağlayacaktır. Doğal korunma kalkanınızı büyüterek ve güçlendirerek negatif etkilerden korunabileceğiniz gibi kendinizi daha sağlıklı ve daha güçlü hissedeceksiniz. Her gün 5 dakika bu imgeleme size çok faydalı olacaktır.Alıştıkça dışarıda yada istediğiniz yerde bu imgelemeyi yapabilirsiniz. Ancak gözlerinizi kapalı tutun. Çünkü bu beyni alfa durumuna sokar ve imgelemenin etkisini arttırır.

Eğer Reiki kullanıyorsanız bu imgelemeden önce tüm chakralarınıza enerji vermeniz ve imgeleme bitince solar pleksus chakraya bir kaç dakika enerji vermeniz çok faydalı olacaktır.

nalper

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler.ben psişik bir vamirim aurada oluşan bir hata yüzünden auram başka insanların enerjisini çekiyor bu yüzden arkadaşalarım yakınlarım hastalanıyor onlara zarar vermek istemiyorum ama bir yandan da iyi oluyor fakat bir kötü yanı var insanların enerjisini çekerken eğer negatif enerji çekersem ben hasta oluyorum o yüzden auramı güçlendirmem gerekk...

Mithra

Kayıtlı Üye
Bu başlık altında sorum var.Hergün etrafımda beyaz ışığı imgeliyorum pozitif cümlelerde katıyorum buna rağmen çok etkileniyorum yada öyle geliyor sıra arkadaşımla iken, sınıfta, otobüste, sıra beklerken ani duygu değişimi oluyor daha etkili olabilmesi için neler yapılmalı bilgisi olan varmı?

Linasia

Kayıtlı Üye
Duygu değişimi bende de oluyor ama genelde vazgeçmeden kendime sürekli pozitif olumlama yaparak bunun üstesinden gelmeye çalışıyorum. Çevrede ki insanların enerjilerinin bize geçmesi veya bizi etkilemesi güçlü bir kalkanımızın olmamasından kaynaklı. 'Çok çalışma yapıyoruz ama neden böyle ?' gibi bir cümle burada doğruluğunu yitiriyor. Demek ki kendimizce yaptığımız 'çok çalışma' bize yeterli gelmiyor. Bu mantıkta bakmak lazım diye düşünüyorum. Mithra'nın sorusu 2016 yılında girilmiş bir soru fakat bu günlerde okuyan aynı şeyi yaşayan bir insan olursa, onlara da ufak bir cevap olabilmiştir umarım.