Uzaktan Celp

asilbey

Kayıtlı Üye
وَلَسَوْفَ يُعْطِيكَ رَبُّكَ فَتَرْضَى Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ. Güzel kardeşlerim uzakdan celp ve muhabbet için uygulama kötü niyetle yapılmaması adına inşallah.aynı yazılan gibi uygulayın. 100 estafirullah el aziym 100 selavat şerife 66 kere la ilahe illallah ya Allah Arkasından 2013 kere. Bismillahirrahmanirrahiym Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ. Okunur . Sonra bittikden sonra 121 kere Bismillahirrahmanirrahiym Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ.ecib ya ğazaabayil semi’an muti’an ente ğahaszeyuşin bi celbi muhabbetti ve meveddeti ve şehavati filan bin filan (isimler erkek için bin,bayan için binti) elvahen 2 elacele 2 essaate 2. Bu uygulamayı saat geç saatte başlayın örnegin bu gece saat 12 de başladıysanız diyer günlerde okuma saati bu zaman dilimine gelsin 5 gece okunur.sonra 100 estafirullah el aziym 100 selavat şerife 66 kere la ilahe illallah ya Allah Bitirilir.anlamı =Rabbin şüphesiz sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın.ya ğazaabayil işiterek ve itaat ederek sen ve ğahaszeyuşin cevap ver filan bin filanın muhabbet ettir getir şehavatlı bir şekilde anında kısa zamanda hemen dogrusunu Allah cc bilir bunu yazdım ama inşallah kötü niyetle yapmayın ben buraya bu dertden muzderip kardeşlerim için yazdım selametle vesselam.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kaynak belirtmeniz gerekmektedir.

asilbey

Kayıtlı Üye
Kaynak : İNTERNET sonraki paylaşımlarımda kaynak belirteceğim .

bendeniz

Kayıtlı Üye
Kaynak Calinti ayna tarfindan baska sitede verilmis ilkkez.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kaynak Calinti ayna tarfindan baska sitede verilmis ilkkez.
Evet kişi zaten alıntının internetten oldugunu bildirmiş.. Bizim için geçerli kaynak degildir, sahihlik konusunda geçerli kaynak uzmanların onayıdır.. Bir kitap dergi mecmua kişi web ne olursa olsun bir bilginin gerçekligi hakkında en iyi yorumu yapan o ilmin insanları olur.. Çünkü bu ilimlerde özel işaretler vardır, mesela aşk büyülerinin yapıldıgı harf ritüel ayet esma gün saat başkadır, rızk işlemlerinin başkadır, atıyorum arapca Tı harfi sadece şifa konularında kullanılır fayda saglarken tutupta bir insan Tı harfinin agırlıkta bulundugu bir ayet verir bu aşk içindir derse sadece kendisini kandırmış olur.. Tüm ayrıntılara dikkat ediyoruz merak etmeyin.. Ayrıca sitemizin tüzügü geregi başka sitelerden ne buraya alıntı yapın nede burda ki konuyu oralara taşıyın, özellikle kişisel uygulamalarda ki bilgiler konusunda bununla ilgili yasal düzenlemelere başvuruldu, bilginin izinsiz alındıgı site sahipleri ve paylaşımcılar adli takibe alınacak noter ve diger işlemler halledildi, burdan üstü kapalı bunu yapanları uyarıyorum..

aswang

Kayıtlı Üye
Evet kişi zaten alıntının internetten oldugunu bildirmiş.. Bizim için geçerli kaynak degildir, sahihlik konusunda geçerli kaynak uzmanların onayıdır.. Bir kitap dergi mecmua kişi web ne olursa olsun bir bilginin gerçekligi hakkında en iyi yorumu yapan o ilmin insanları olur.. Çünkü bu ilimlerde özel işaretler vardır, mesela aşk büyülerinin yapıldıgı harf ritüel ayet esma gün saat başkadır, rızk işlemlerinin başkadır, atıyorum arapca Tı harfi sadece şifa konularında kullanılır fayda saglarken tutupta bir insan Tı harfinin agırlıkta bulundugu bir ayet verir bu aşk içindir derse sadece kendisini kandırmış olur.. Tüm ayrıntılara dikkat ediyoruz merak etmeyin.. Ayrıca sitemizin tüzügü geregi başka sitelerden ne buraya alıntı yapın nede burda ki konuyu oralara taşıyın, özellikle kişisel uygulamalarda ki bilgiler konusunda bununla ilgili yasal düzenlemelere başvuruldu, bilginin izinsiz alındıgı site sahipleri ve paylaşımcılar adli takibe alınacak noter ve diger işlemler halledildi, burdan üstü kapalı bunu yapanları uyarıyorum..

Bu gerçekten sevindirici ve rahatlatıcı bir haber oldu. Peki garantiye almak için soruyorum, sadece eserin asıl sahibinin adı yeterli mi ?