Arkadaşlar büyü ters tepti?

@Y$e

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle aranızda bayağı süredir varım ama hep konu okumakla meşgul oldum.Bu bizim ailemizden gelen bir özellik yani cadılık diyelim daha doğrusu ailenin her bireyinin büyüye yatkınlığı var sitede bir büyü çalışması gördüm ve eski sevdiğim erkeğin bana dönmesi için biraz da kendi yöntemimi katarak bir büyü yaptım.Sanırım mumun ateşini elimizle söndürüyorduk...Neyse ben bir pentegram çizdim ve ortasındaki boşluğa oturdum.Bu büyüye ek olarak daha etkili olması için de gül yaprakları(7 tane her biri için faklı özellik söyleyip üzerine damlattığım birer damla gül yağıyla mumda yaktım.) ve gül yağı da ekledim sonra Venüs'ten yardım diledim.Sonra olanlar oldu büyüyü yaptıktan sonra fark ettim ki ben büyüyü kime yapacağımı hiç belirtmedim.Ardından konuştuğum her erkek benden hoşlanmaya başladı sadece eskiler hariç şuan kankamla bile aram kötü bunu nasıl değiştireceğim lütfen bana yardım edin.Benim istediğim sadece onların sevmesiydi ama ters etki yaptı.Ve gül yapraklarıyla,erimiş mumu da atmadım belki geri almada bir etkisi olur :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar öncelikle aranızda bayağı süredir varım ama hep konu okumakla meşgul oldum.Bu bizim ailemizden gelen bir özellik yani cadılık diyelim daha doğrusu ailenin her bireyinin büyüye yatkınlığı var sitede bir büyü çalışması gördüm ve eski sevdiğim erkeğin bana dönmesi için biraz da kendi yöntemimi katarak bir büyü yaptım.Sanırım mumun ateşini elimizle söndürüyorduk...Neyse ben bir pentegram çizdim ve ortasındaki boşluğa oturdum.Bu büyüye ek olarak daha etkili olması için de gül yaprakları(7 tane her biri için faklı özellik söyleyip üzerine damlattığım birer damla gül yağıyla mumda yaktım.) ve gül yağı da ekledim sonra Venüs'ten yardım diledim.Sonra olanlar oldu büyüyü yaptıktan sonra fark ettim ki ben büyüyü kime yapacağımı hiç belirtmedim.Ardından konuştuğum her erkek benden hoşlanmaya başladı sadece eskiler hariç şuan kankamla bile aram kötü bunu nasıl değiştireceğim lütfen bana yardım edin.Benim istediğim sadece onların sevmesiydi ama ters etki yaptı.Ve gül yapraklarıyla,erimiş mumu da atmadım belki geri almada bir etkisi olur :(
Hangi uygulamaydı bu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10603
Sanırım doğu majisi uygulaması birinin kalbini aşkınızla yakmak için diyordu ben de biraz kendim geliştireyim dedim ama....
Verdiğiniz linkteki çalışmayı siz bayağı bir değiştirmişsiniz ve ortaya yeni bir uygulama çıkarmışsınız. Pentagramı çiziş yönünüz neydi ve pentegramın tepe noktası hangi yöne bakmaktaydı? Siz hangi yöne doğru durdunuz? Biraz daha bu ve bunun gibi bilgileri detaylandırır mısınız?

@Y$e

Kayıtlı Üye
Şimdi ben pentegramı soldan sağa doğru çizdim ve güneye bakıyordu.Ben de güneye doğru oturdum.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Yo aslında baska ayrıntı yok sadece bir de yaprakları yakarken birer özellik söyledim tutku,aşk,sadakat,sevgi... Sonra mumun erimiş kısmıyla da gül yapraklarınan bir daire yaptım bu kadar sayın Chillout :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aynı pentagramı yapıp içine girin bu sefer güneyden başlayarak 4 farklı yöne doğru yaptığınız çalışmanın iptalini ve anlaşmaların bozulması talebinizi uygun biçimde iletin. Beyaz bir mum kullanın.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sayın Chillout bir an önce deneyeceğim ama bunun bir zamanı var mı :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok teşekkür ederim sayın Chillout bir an önce deneyeceğim ama bunun bir zamanı var mı :)
İptallerin belli bir zamanı yoktur. Yalnız söylemeyi unuttum, bu tür işlemlerde iptal etmek için kendi yönteminizi, bilgi ve doğaçlama hislerle bulursunuz. Yani benim size verdiğim cevap %100 işinize yarar diye bir şey diyemiyorum. Siz deneyin ve bakın. İşe yaramazsa dış profesyonel müdahalede bulunulur.