birşey bana istediğini yaptırmak istiyor lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
eskiden geceleri yattığımda yattığım anda kalkıyorum ama bu bilinçsiz halde oluyor ailemi görüyorum konuşuyorlar ama birşey onlara dokunmama veya konuşmama izin vermiyor engel oluyor bu olay en son olduğunda bana saat 02 sularıydı yatmaya gitmiştim uyudum ve birkaç dkka sonra uyandığımı fark ettim ayağı kalkmak istedim ama olmuyordu sonra kendi kendime havaya yükseldim (uçuyordum) kendi odamın içerisinde annemi görüyordum ama birşey ağzımı tutuyordu ama bn onu göremiyordum sonra konuşmaya çalıştım ve beni sarsmaya başladı çok korkuyordum dualar okuyordum ve bana daha çok kızıyordu ve bnmle konuşuyordu öyle şeyler söylememelisin onlar günah diyordu ama bn sadece dua okuyordum ondn sonra beni sarsarak kapı girişine doğru attmıştı ve ellerimle tutunarak duvara ayağı kalktım ne istiyorsun die sordum ona ağlıyarak bir anda arkadaşımın kuzenini gördüm ama başka bir yerdeydim park gibi bir yerde ezan okunuyordu ben ezan okunurken söylediim şeyi söyledim o bana öyle söyleme o günah dedi ve bunu söyle dedi 'Aziz ALLAH' ve bnde söyledim ama birden yataktaydım beni fırlattı ve onuda söyleme diye bağırdı tmm bir daha söylemicem diye baırdım ona ağlayarak bişey söylemicem diye bağırdım sonra uyandım bnden ne istediğini bilmiorum ama o gnden beri öyle bir rüya görmedim eskidende karabasan tipi şeyler görüordum örnk mutfağın kapısının önündeyken kendi bilincimdeydim ama bir adam gördüm bana doğru ağır ağır çok yavaş geliyordu bnde kaçamıyordum sanki bir yoğunluk vardı içeride kaçamıyordum ama daha önceden böyle rüyalar gördüğüm için korkmuyordum adam yaşlıydı dualar okuyordum ama bana doğru ellerini uzattı ve uyandım sabah ezanında bu olaylar ilk başladığında daha 5 yaşlarında flndım gece vakti uyumaya gitmiştim uyandım ama gerçekten uyandım yatağa oturdum (kendi odamdan bizim oturma odası görünüyor)annmle babamı gördüm ama onlara seslenemiyodum televizyon sesini bile duyuyodum kımıldayamıodum konuşamıodum sonra arkamdan 2 parmak atardamarımı tuttuğunu hissetim veya ısırdığını çok korkmuştum ama içimden sanki birşey çekiyordu sanki zayıflıyordum ve bir anda kendime geldim ve ayağı kalktım ve çığlık attım direk annmlerin yanına koştum evimizde 2 tane yatır varmış bunu öğrendim ve bn bu siteye katıldığım ilk gnden beri uyanıştalar konuşma sesleri artık daha belli bana ne olduğunu lütfen anlatın daha 15 yaşındayım ve çok korkuyorum!?

saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Fiziksel dokunuş ve hisler rüyayla sınırlı ama sesler normalde de oluyor. Doğru mu anladım?

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
aslında evet.normaldede dokunmalar oluyor örnk nefes alış verişi çocuk sesleri veya bunu bizim ailedekilerde duyuyor veya bana arkadan dokunduğunu hissediyorum içime ürperme geliyor bu beni çok korkutuyordu ama artık arkadan ismimi söyleseler bile takmam hehe XD ama işin ciddi olmasıda var bazen bana birşey anlatmak istediğini düşünüyorum birde bi soru sorucam konuyla biraz alakasız ama son 1 haftadır boğazım yanıyor öyle bir yanma yok 5 dk su içmesem ölüyorum acıdan bunu araştırdım bir adam boğaz çakram açılırken 1 ay boyunca sıvıdan başka birşey yiyememiştim diyor ve bnde bunu yaşıyorum doktora fln gittim bir şey olmadığını söylüyorlar ne olduğunu bnde bilmiyorum ve bedenim çok rahatsız enerjisiz çok zayıf hissediyorum kendimi hem fiziksel hemde psikolojik anlamda okuduğunuz için teşekkür ederim
saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
aslında evet.normaldede dokunmalar oluyor örnk nefes alış verişi çocuk sesleri veya bunu bizim ailedekilerde duyuyor veya bana arkadan dokunduğunu hissediyorum içime ürperme geliyor bu beni çok korkutuyordu ama artık arkadan ismimi söyleseler bile takmam hehe XD ama işin ciddi olmasıda var bazen bana birşey anlatmak istediğini düşünüyorum birde bi soru sorucam konuyla biraz alakasız ama son 1 haftadır boğazım yanıyor öyle bir yanma yok 5 dk su içmesem ölüyorum acıdan bunu araştırdım bir adam boğaz çakram açılırken 1 ay boyunca sıvıdan başka birşey yiyememiştim diyor ve bnde bunu yaşıyorum doktora fln gittim bir şey olmadığını söylüyorlar ne olduğunu bnde bilmiyorum ve bedenim çok rahatsız enerjisiz çok zayıf hissediyorum kendimi hem fiziksel hemde psikolojik anlamda okuduğunuz için teşekkür ederim
saygılarımla
Anlıyorum irdelemek lazım. Fakat size bir tavsiye verebilirim. Size bir şey anlatmak istediğini düşünyorsanız evet öyledir. Size bir şey anlatmaya çabalıyor olabilir ama siz bundan rahatsızsanız bu yokmuş gibi davranın. Sonuçta siz ''hmm bir şey anlatmaya çalışıyor acaba ne?'' dedikçe enerjinizi onunla/onlarla paylaşıp onları daha da aktive edersiniz. Farklı bir boyuttaki varlıklar bu boyutta etkin olmak için sizi jeneratör gibi, pil gibi kullanırlar. Bunu da solar plexus da hissederseniz zaten. Eğer içiniz rahat değilse yokmuş gibi davranın ve gittikçe hafızanınızdan silin. Etkinliklerin azaldığını göreceksiniz. unutun gitsin yani.
Alakasız dediğiniz konuya gelince de, sizin bu şikayetleriniz son zamanlarda yaygınlaştı. Nedeni de ülkenin yeni bir sıcak hava dalgasına girmiş olması sanırım. Herkeste bir halsizlik, bir depresyon belirtleri ve enerji azalması yanı sıra, dehidrasyona bağlı, aşırı sıvı tüketimi oluştu. Endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
yok onu zaten bnde biliyorum hava sıcaklığı fln XD ama çok teşekkür ederim
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...