yolda giden bir kadını geri çevirmek

karzem

Banlı Kullanıcı
deneyen birisine şahit oldum kadın bilinçsizce gidip geliyordu uygulamayı tavsiye etmem.. derim

magical24

Kayıtlı Üye
Uygulamayi Denedim tiranaga kursun kalemle yazdim ve duasini okudum ama basarisiz oldum gibi nerede yanlis yaptim acaba ? tirnaga tilsimi tukenmez kalemle yazabilirmiyiz? bir de niyet kismi tam olarak nasil yapiliyor?

ali33

Kayıtlı Üye
kardeşim burdaki tılsımı açıklarmısınız nedir ? neye benzer?

magical24

Kayıtlı Üye
kardeşim burdaki tılsımı açıklarmısınız nedir ? neye benzer?

Tilsimi Gizli ilimler kitabinda gormustum sol pasparmaginin tirnagina yaziliyor neye bdenzeddi derken ucgen ve eliflerlerden olusmus bir sekil uygulamayi deneyenler olmus ama kimse ayrintili bilgi vermiyor...

karzem

Banlı Kullanıcı
Tilsimi Gizli ilimler kitabinda gormustum sol pasparmaginin tirnagina yaziliyor neye bdenzeddi derken ucgen ve eliflerlerden olusmus bir sekil uygulamayi deneyenler olmus ama kimse ayrintili bilgi vermiyor...

Tılsım bu arkadaşlar

magical24

Kayıtlı Üye
Evet Bu tilsimi denemistim paylasim icin tesekkurler Karzem.Peki bu tilsimi kurşun kalemle yazabilir miyim?

birbey

Kayıtlı Üye
bu dua hiç bir işe yaramaz milyon kere deneyin isterseniz bu bir,
ikincisi böyle bir şey yapabilmeniz için cinlerinizin olması gerekli ve şarttır
üçüncü ve en önemlisi gizli ilimler hazinesi adlı kitapta yazanların çoğu eksiktir birşeye yapamazsınız..............................

magical24

Kayıtlı Üye
Duayi deneyen ve etkili oldugunu soyleyenler var ama..

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Yoldan geçen kadınları çevirmek isteyen ne çokmuş be kardeşim. Hadi cevirdin ne yapıcaksin. Yok hoşladim sevgilim olsun diye çevirdim diyorsan eğer zaten ilk görüşte teklifini kabul ettirebiliyorsan böyle birşeye hiç gerek yok :)

vildann

Banlı Kullanıcı
:biggrinjester:yolda giden kadını çeviripte napacan ya kadın sapıksa seni uyurken keserse nolacak ha bide geri gönderme si var

Kimbu

Kayıtlı Üye
Hangi kadın, hangi yol!? Binbir kadın var, binbir yol!?
Yolu şaşan sadece kadın mı!? V.s. V.s.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ne ilginç yorumlar var yahu. Biri feminizmden girmiş, biri kendi mantığına uymuyor diye saçma demiş, biri kendince farklı anlam arayışına girmiş vs.
İnanın ya da inanmayın, gerçektir veya değildir, işe yarar veya yaramaz olay şu:
Dişi insan koduna göre tasarlanmış bir çalışma örneği olup, şuursuzca filanca kadının gittiği yolu kesip, size yönelip gelmesi amaçlanmış. Kuşlar nasıl eğitilir ve gidebileceği sonsuz gök varken gelir kolunuza konarsa, uygulama yapılan kişinin de şuursuzca gelip yanınıza konmasıdır bu. Benzeri onlarca uygulama vardır.

Bu kadar..

Crew_black

Kayıtlı Üye
Bu Konunun üzerinden yıl geçmiş fakat belki ilgilenen hala forumda bulunan bi arkadaş vardır ümidiyle soruyorum.

bu uygulamanın zamanı saati günü var mıdır?
birde tılsım aşağıdaki midir?

bilgisi olan varsa ve dönüş yaparsa sevinirim..

arfah

Kayıtlı Üye
Ben formunuza yeni katıldım yukarıdaki vefki izah ederseniz sevinirim. çok farklı anlatımlar var ortalıkta ancak en doğru ve etkili olanlarını burada buldum.
anlatılıp tarif edilen vefkler vardı başka yerlerden bana ancak buradakileri görünce eskilerin eksik aktarıldığına şahit oldum.
en doğru ve doyurucu form burası iyiki sizi kefettim.

Hafiz27

Kayıtlı Üye
kardeş! bu allaha ve rasulune ters! sen bu işleri nefsin için kullanamazsın! çağırdığın kadın geldi diyelim.. ne yapacaksın? bunu nefsin için mi? Allah için mi kullanacaksın?
bu işler bu kadar basit değil kusura bakma!