Bir vücutta iki ruh

asterix

Kayıtlı Üye
Travelelrs dizisinde ruhun ölmek üzere olan kişilerin benlerini devralması ile ilgili güzel bir dizi 1.sezonu var tavsiye ederim.

Naos

Kayıtlı Üye
Konu hortlamış gibi ama bir vücutta iki ruh bulunduğunu sanmıyorum.Bahsettiğiniz kişide çoklu kişilik bozukluğu mevcut olabilir.

Mevlutparspanci

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar ben ruh denen seyin basta oldugunu dusunuyorum yani kafamizin icinde sekilsiz birileri dicem cunku iki kisi tarafindan yonetiliyoruz hem kalp arapca da tum vucuda verilen isimdir yani bedenin genel adi kalptir tum canlilar bas denen idareden yonetilir ve herkeste iki kisi vardir tabi biri daha baskindir tabi durumlara gore guclu olan daha cok yonetir bu makinayi hidrojen ve oksijen gaziyla calisan ve adina insan veya hayvan denen canliyi :)

Yani aslinda orda 4 kisi var :))

Ü

Üye silindi 58480

Bir vucutta 2 cin olabilir ama 2 ruh olamaz. Ruh tektir. Hatta insanlarin kendine ait mustakil ruhlari da yoktur totalde tek bir kutsal ruhtan yansimalar almislardir.

Yarim bardak suya biraz daha su koyarsak da bir bardak su elde etmis oluruz. 2. bi ruh ilave edilmez. Anca ruhsal acilimlar ve blokajlar dogru algi tabanina oturtulamazsa insan kendi bedeninin 2 ruhlu oldugunu iddia edebilir. Ama 2. ruhu aslindan kendisi ile yuzlesmekten kacindigi bosluklardan kendigine issiz bir yasam alani insa etmesidir. Ve tabi ayni ruhun icine sigdirdigi biri sanal gercekligini olusturur.

TiaLaine

Kayıtlı Üye
O dediğin özel bir durum. Bir insanın sadece bir ruhu olabilir. Senin anlattığın şey de zaten iki insan var. Bu da iki ruh demek. Tam olarak anlamadım ama sanırım birleşik doğan insanlardan bahsediyorsun.

Ü

Üye silindi 58480

O dediğin özel bir durum. Bir insanın sadece bir ruhu olabilir. Senin anlattığın şey de zaten iki insan var. Bu da iki ruh demek. Tam olarak anlamadım ama sanırım birleşik doğan insanlardan bahsediyorsun.

Birleşik doğan insan derken ?

asterix

Kayıtlı Üye
2 ruh olmaz ama bir kişiye obsede olmuş yapışmış parazit bir veya daha fazla varlık olabilir,birde çoklu kişilikler var yani, bölünmeler.

Ü

Üye silindi 58480

Bir kiside 2 musallat varsa dogal olarak o kiside 3 ruhsal akim olmus oluyor ... Cinlerin de ruhlari vardir.
Ama bu 3 ruhluluk olarak ele alinamaz. Bir cuvala herkez kendi bahcesinbden elma koysa onemli olan bir cuval elmadir.

Ruhsal acidan baskin liderlerin vy kisilerin etkisi altinda kalan veya bir idolu ozumsemis olan kisilerin belli ruh potansiyeline meyletmeleri onlarin ruh enerjisine ulasmalari olarak yorumlanabilir.

Birisinin ruhundan hangi ozelligi alirsak alalim hatta birebir o kisiyi andiran halleri da yansitsak, en nihayetinde yaraticinin kendi ruhunun baki kalmakta oldugu bir ruhsal gelir-gecer surecin icindeyiz madem, cift ruhluluk tabir edilen vaka ancak ruhsal enerjinin ikiye katlanmasi olabilir. Cok ta guzel olur