Kahve Falı Durugörü mü ?

logii

Kayıtlı Üye
Kahve Falı Durugörü mü?
Günlük sohbetlerin çeşnisi olan kahve falı da bir tür durugörü denemesi sayılabilir. "Vallahi, ne dediyse hepsi doğru çıkıyor!" diye çevresinde ün yapmış falcıların bazıları, fincanın içine bir süre baktıktan sonra, telvenin şekillerinde bir sahnenin gözleri önünde canlandığını ve gördüklerini söylediklerini anlatırlar.

Hemen şunu belirtelim ki, bilimsel araştırmalarda durugörü medyumu olarak kullanılan kişilere kahve falı baktırılarak bu sonuçlara ulaşılmamış. Konu bir yandan her türlü sahtekârlığa son derece açık, diğer yandan ise telepati, telkin, hipnoz ve benzeri ruhsal olayların alanına giren türde olduğundan, durugörüye benzeyen her özelliği hemen kabullenmek mümkün değil.

Durugörü medyumları arasında Ingo Swann, dünya üzerinde enlemi ve boylamı verilen bir yeri anında görür gibi ayrıntılarıyla tarif edebilmiştir. Uzmanlar kontrolünde defalarca değişik ve bilinmeyen yerler seçilmiş, hepsinde de olumlu sonuç alınmıştır. Bu yetenek, daha sonraki deneylerde uzaydaki planetlere ait yakın görüntüler de vermiş, çok sonra yapılan uzay çalışmalarında da Swann'ın anlattığına çok yakın sonuçlar alınmıştır.

Kaybolan eşyaların, faili meçhul cinayetlerin ortaya çıkarılmasında, bu gibi yeteneği ispatlanmış kişilerin yardımı ile, durugörü bugün halkın hizmetinde vazgeçilmez bir unsur olarak kabul ediliyor. Yalnız, ilginç olan bir nokta var. Gerçekten yetenekli olsa bile, bu özelliğini ün veya para kazanmak için kullananlar, zamanla yeteneklerini kaybediyorlar. Kimse farkına varmazsa, kandırdıkları kişileri sömürenler çoğunlukta.

Şimdi, bir tasın içine su doldurup siz de yeteneğinizi ölçmek istemez misiniz? Kim bilir, belki günün birinde ünlü bir medyum olursunuz da, herkes derdine çare bulmanız için kapınızı aşındırıp hayatınızı cehenneme çevirir. Bu gibi yetenekli kişilerin kendilerine ayırdıkları beş dakikayı bile zor buldukları söylenir hep.

Haluk AKÇAM

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ben de güzel kahve falı bakarım..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yalnız, ilginç olan bir nokta var. Gerçekten yetenekli olsa bile, bu özelliğini ün veya para kazanmak için kullananlar, zamanla yeteneklerini kaybediyorlar.
Kim bilir, belki günün birinde ünlü bir medyum olursunuz da, herkes derdine çare bulmanız için kapınızı aşındırıp hayatınızı cehenneme çevirir.

Doğru söze ne denir? :)

sabahh

Kayıtlı Üye
İyi kahve falı için de varlıkların olması gerekiyormuş. Ben de bir ara ögrenmeye niyetlenmiştim ama işin içine varlık girince, cesaret edemedim. Neyse ki kardeşim benden daha cesaretli çıktı, merakla onun öğrenmesini bekliyorum. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
iyi kahve falı için de varlıkların olması gerekiyormuş bende bir ara ögrenmeye niyetlenmiştim ama işin içine varlık girince cesaret edemedim neyseki kardeşim benden daha cesaretli çıktı merakla onun ögrenmesini bekliyorum :)

Bedensiz varlıklarla iletişimi fal aracılığıyla yapmayın. Bedensiz varlıklarla ilteşime girebildikten sonra, uygunsa ve gerekiyorsa bu konuda başlangıç yaparsınız. Şimdiye kadar gördüğüm bir çok kişi, tarot, kahve, su vs. vs. fallar aracılığıyla (bu aracılıkla çalışarak)
varlıklara iletişim haline gelmişler. Bunun hiç bir faydası olmadığını %100 söyleyebilirim. Bir de fal gibi konular keyfi olan, mecburiyeti olmayan konular olduğundan, fal baktığınız kişiden muhakkak ağırlık alınmalıdır. Zira o varlıklar sizden beslenir. Siz onların bu boyuttaki pil, jenaratör vs. vs. güç kaynaklarısınız zira. Bunun gibi bir çok nokta olmakla birlikte, basit bir konu değildir. Hele de gün içinde bir birinize öylesine (!) fal bakmayın. Keyfine de olsa, çünkü en yeteneksiz, en görüsüz insan bile, o niyetle (keyif adına da olsa) kapıları zorlamış olur. Dikkat edin.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
iyi kahve falı için de varlıkların olması gerekiyormuş bende bir ara ögrenmeye niyetlenmiştim ama işin içine varlık girince cesaret edemedim neyseki kardeşim benden daha cesaretli çıktı merakla onun ögrenmesini bekliyorum :)

Yanlış bilgi .
"İyi bir hakve falı" diye bir şey yok zaten ... Buna bakabilen var ve diğerleri :) üç-beş kelimeyi atıp tutanları, kahve falı bildiklerini demek değil ... Varlıklara gelince, her işinize koşan köle değiller ... Kahve falı için, gelişmiş bir durugörü yeterlidir.
Sevgiler

sabahh

Kayıtlı Üye
Bilgi için çok teşekkür ederim sn. Chillout. Artık daha çok korkmaya başladım. :)

sabahh

Kayıtlı Üye
Doğru bilgiyi ögrenmiş olduk sn. Amethyst. Ayrıca ben de koşup gelen köle olacak diye bir iddiada bulunmadım zaten. O şekilde düşünsem, şimdi fincanı elime almış, atıp tutuyor olurdum. :)

lavieenrose

Kayıtlı Üye
Benim annem çok iyi bakar, ne derse çıkanlardan ama bakmamaya gayret ediyor. Çünkü; her baktığında karşısındakinin ağrısını-sıkıntısını alıyor, hasta oluyor her defasında.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benim annem çok iyi bakar. ne derse çıkanlardan ama bakmamaya gayret ediyor. çünkü; her baktığında karşısındakinin ağrısını-sıkıntısını alıyor hasta oluyor her defasında.

Demek ki koruma ve diğer şartları yerine getirmeden bakmamak lazım. Kendisi dikkatli olsun. Zira o ağırlık hissi geçse de geride çok düşük miktarda atık bırakır. Yükü nötralize edemezseniz o atıklar zift gibi birikir ve fiziksel rahatsızlıklara da sebep olur.

Fische

Kayıtlı Üye
Benim annem çok iyi bakar, ne derse çıkanlardan ama bakmamaya gayret ediyor. Çünkü; her baktığında karşısındakinin ağrısını-sıkıntısını alıyor, hasta oluyor her defasında.

Aynı olay bende de oluyordu, hala oluyor. Karşımdaki kişinin fiziksel ağrılarını hissedebiliyorum. Falda görmesem bile dizlerim veya başım ağrımaya başlıyordu. Çok kısa sürede falına baktığım kişiden kaynaklandığını anladım. O zamandan beri modum düşük olduğunda fal bakmamaya çalışıyorum çünkü iyice bitkin oluyorum. Fal baktıktan sonra herhangi bir metal (para gibi), toprak veya suya temas edilmesi gerektiğini biliyorum. Vücuttaki o ağrıları alması için.. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dediklerinize ek olarak, tuzla (kaya tuzu veya sofralık tuz bile olur) elimizi dirseklere kadar ovalım. Enerjiyle yapılan pek çok çalışmada negatif enerjinin bize geçmemesi ve yok olması için yapılır, ancak her şeyde olduğu gibi ovarken niyetimizi belirtmeliyiz. Sonra su ile durulayabilirsiniz.
Tuz negatif enerjiyi yakar, yok eder, bu yüzden imkan oldukça bedenimizde birikmiş negatif enerjiden arınmak için denize girmek de çok faydalıdır.

muratsavci

Kayıtlı Üye
bende fal bakıyorum ama kahve fıncanını açtıktan sonra karsımdakıden ısım soy ısım alıyorum oun herseyını gforebılıyorum ddırek ısımler traıhler verebılıyorum.. durugörü yetenegım oldugunu bılıyorum ancakl bu yetegınımı nasıl gelıstırıcegımı bılmıyorum bır fıkrı olan varmı ?

Keira

Moderator
Durugörüyle alakalı birçok konu forumumuzda mevcut, kendinizi geliştirmek için onları inceleyebilirsiniz.. Bakıcının karşı tarafın enerjisinden etkilenip ağırlığını almasına gelince, size basit ama etkili bir yol önereyim. Her bakım yaptığınız kişiden bir bedel alınız. Bu bedel bir sakız, çikolata 10 kuruş gibi basit şeylerde olur. Bir bedel ödendiğinde artık karşı tarafın ağırlığını almayacaksınız. Sevgi ve ışıkla..