Ruyada dilediğini göremek için

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
* Yatmadan önce 812 defa '' Ya Habir Celle Celalühü '' zikrine devam edip de sağ tarafına yatıp uyuyan ruyasında niyetini göreceği tecrübe edilmiştir.

* Ruyasında dilediğini görmek isteyen,yatmadan önce 2 rekat namaz kılar,ardından 1106 kere '' Ya Zahir Celle Celalühü'' ismi şerifini okurda yatarsa maksadı hasıl olur biiznillah.

* Bir kişi 40 gün boyunca tam bir niyet ve samimiyetle her sabah namazdan sonra 1500 kere '' Bismillahirrahmanırrahim '' derse, Allahu Teala ona sırları açar ve bir çok olayları gerçekleşmeden önce ruyada gösterir.Ancak mutlaka yediğine içtiğine dikkat etmesi gerekir.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
1500-812-1106 bunlar büyük rakamlar ...

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
bunlar çok büyük rakamlar değil kardeşim ulaşacağın sırların yanında.zahmet çekmeden rahmet olmaz vesselam.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ruyasında dilediğini görmek isteyen,yatmadan önce 2 rekat namaz kılar,ardından 1106 kere '' Ya Zahir Celle Celalühü'' ismi şerifini okurda yatarsa maksadı hasıl olur biiznillah.

bunu sürekli okurum ben gercekten cok cok işe yarıyor..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Mustafa İloğlu'nun Gizli Hazineler kitabında görmüştüm ben denedim şahsen istediğimi gördüm.

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
zaten yazmıştım kardeşim tekrar neden yadın anlamadım.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Benim bir karar vermem gerekiyor ve burdaki uygulamaları kararımdan emin olabilmem için kullanabilirmiyim?

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Benim bir karar vermem gerekiyor ve burdaki uygulamaları kararımdan emin olabilmem için kullanabilirmiyim?

tabiki arkadaşım kullanabilirsin uygulamaları yapmadan önce niyet et ne için ne görmek istiyosan ve yapmaya başlarkende kalbinde hep o niyet olsun inşallah.vesselam..