Gözümün Önüne Gelenler Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

((ex))

Banlı Kullanıcı
dün gece uyumaya çalışırken gözümün önüne çok garip birşey göründü siyah renkte ve kımıldıyordu ne zaman gözümü açıp kapadım kayboldu..rüya değildi ama uyanıktım.. daha önce yine böyle bişy olmuştu bu sefer acayip bir kafa gördüm küçük ama insan kafasına benzemiyordu yaratık gibi ağzı açık gözleri simsiyah dişleride görünüyodu..gözümün önünden kayar gibi geçti sonra kayboldu.. sizce bu ne olabilir?

sizede oluyormu?:ban:

reidikonto

Kayıtlı Üye
Banada hergece buna benzer şeyler oluyor.Genelde ben ses duyuyorum acayip seslerde benim ismimi çagırıyorlar.Buna alıştım artık korkmak degil ama insanı rahatsız ediyor.Bunu bir kaç kişiye sordum anlayan kişilere,bunlar cindir dediler.

((ex))

Banlı Kullanıcı
birde sanki bilgisayar koltuğuna biri oturuyormuş gibi bir ses duyuyorum, ya da aniden tak diye bir ses duyuyorum..evdekilerede soruyorum sizede böyle birşey oluyormu onlar yok diyolar..

reidikonto

Kayıtlı Üye
birde sanki bilgisayar koltuğuna biri oturuyormuş gibi bir ses duyuyorum, ya da aniden tak diye bir ses duyuyorum..evdekilerede soruyorum sizede böyle birşey oluyormu onlar yok diyolar..

Evet bende bazen aileme soruyorum sizde duyuyormusunuz diye.Cevap HAYIR. Ama neden kaynaklandıgınıda bilemiyorum.

((ex))

Banlı Kullanıcı
Bende onu merak ediyorum yani neden bunları ben hissediyorum yaşıyorum nedeni nedir , nerden kaynaklanıyor..bende korkmuyorum ama aniden ses duyuncada birden irkiliyorum..ilk zaman çok korkuyordum hatta bir hafta korkudan uyumadığım günlerde oldu ama şimdi korkmuyorum..

reidikonto

Kayıtlı Üye
siz hiç maji, veya buna benzer şeylerle ugraştınızmı.?

((ex))

Banlı Kullanıcı
Hayır hiç yapmadım.. ama bir ara telekinezi yapmıştım iğne üstünde kağıt döndürüyordum..

Necromancer

Kayıtlı Üye
Sevgili Nilgün böyle olayları fazla kafanıza takmamanız sizin için daha iyi olur.Üzerinde düşünmemeniz en iyisi aksi taktirde daha çok ses ve görüntü algılamaya başlarsınız.Bunların sebebi sadece parapsikoloji ve paranormal olaylar üstünde fazla düşünmek.Biraz rahatlayın, hayat devam ediyor böyle şeyleri düşünmenize gerek yok bazı bilgisiz insanlar varlıklardır diyecekler ama hiç bir alakası yok hiç bir enerjisel varlık kolay kolay bir insana görünemez.Sizin gördüğünüz şey mutlaka bilinçaltınızda canlandırdığınız bir halisünasyon.Her insan hayatı boyunca bir iki kere böyle bir görüntü görmüştür.Fazla üstünde durmanıza gerek yok.

((ex))

Banlı Kullanıcı
peki gördüklerim halisünasyonsa, odanın içindeki duyduğum sesler nedir?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Sevgili Nilgün böyle olayları fazla kafanıza takmamanız sizin için daha iyi olur.Üzerinde düşünmemeniz en iyisi aksi taktirde daha çok ses ve görüntü algılamaya başlarsınız.Bunların sebebi sadece parapsikoloji ve paranormal olaylar üstünde fazla düşünmek.Biraz rahatlayın, hayat devam ediyor böyle şeyleri düşünmenize gerek yok bazı bilgisiz insanlar varlıklardır diyecekler ama hiç bir alakası yok hiç bir enerjisel varlık kolay kolay bir insana görünemez.Sizin gördüğünüz şey mutlaka bilinçaltınızda canlandırdığınız bir halisünasyon.Her insan hayatı boyunca bir iki kere böyle bir görüntü görmüştür.Fazla üstünde durmanıza gerek yok.

(bazı bilgisiz insanlar varlıklardır ) Umarım bu lafı bana karşı kullanmadınız.?

Necromancer

Kayıtlı Üye
Sakın beni yanlış anlamayın sizi ima etmedim tabiki öyle bir şüpheniz olmasın.Bu forumdaki kimseyi kastetmiyorum.Bu forum bazı şeyleri aşmış bir zihniyette.Sözüm meclisten dışarı...

Sevgiler

reidikonto

Kayıtlı Üye
Sakın beni yanlış anlamayın sizi ima etmedim tabiki öyle bir şüpheniz olmasın.Bu forumdaki kimseyi kastetmiyorum.Bu forum bazı şeyleri aşmış bir zihniyette.Sözüm meclisten dışarı...

Sevgiler

Tesekkur ederim,Bu forum bazı şeyleri aşmış bir zihniyette..Cok dogru.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Varlık olacağını pek sanmıyorum.belki ses duymalarınız varlıklardan kaynaklı olabilir ama beyin öyle birşeydir ki duyduğunuz ses her neyse zihninize yerleşir ve onu şekillendirmeye çalışırsınız.bu 2 metre uzunluğunda bir şekillendirme de olabilr 60 cm uzunluğunda bir şekillendirme de olabilir.kafası büyük olur küçük olur dişi yarım olur tam olur güzel olur çirkin olur hiç farketmez...çok üstünde durmamaya çalışın derim...

Ori

Kayıtlı Üye
Bazen bende çok kısık seste hışırtılar duyuyorum odam da yatarken ama cin olduğunu sanmıyorum belki de inandığımız için böyle oluyordur?

La-edri

Kayıtlı Üye
selemlar, cok ilginc bir site ,bu konuda söyleyebilecegimbir kac sey var, evet bazen insan cok merakli yada bu konular ile cok ilgili oldugu icin pisikolojikmen kendini moda sokar,
ama bazen cidden hiss edebilir, yani bir gercek varki ister cin aleminden ister melekut alemi olsun easinda bizler ic ice yasariz bizleri ayiran perdelerdir..görmüyoruz diye inkar edemeyiz ama emin olun bazen perdeler iner...ve insan onlari görebilir, ama bu görmek bas gözü ile olmaz asla olmaz bu daha cok gönülgözünün görmesidir, ve bu yuzden uyku uyanik hallerde görülür bu alemler konusulur vsa.. ama oturdugunuz yerde capcanli kendinizde iken görülmez imkansiz bu.. yani yakaza hali dedigimiz hal olmasi sartir...

fredy

Kayıtlı Üye
evet bana da oluyor evde tek kaldım mı tak tuk sesler geliyor gidip bakıyorum birşey yok oturuyorum bidaha başlıyor son korkuyorum evden çıkıyorum . bazende bana biri bakıyormus gibi oluyor ....

YasinLY

Kayıtlı Üye
Gece yatmadan önce Felak - Nas - Ayet El-Kürsi'yi okuyun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...