Akıl verir misiniz ?

arkhe93

Kayıtlı Üye
Meraba arkaşlar. Yaklaşık 20 gündür bu sitenin üyesiyim. Astral Seyahat ile ilgili teknikler falan deniyorum evde. Meditasyon vs.... Etrafımdakilerin konu mankeni oluyorum hep. Dalga geçmeye basladılar. Ferruh, ruh falan filan. Ben böyle şeylerin olduğuna inanıyorum ve bir gün başaracağımda. Sizce onları böyle birşeyin var olduğuna nasıl ikna edebilirim ??? Ya da aynı tepkileri sizler de alıyormusunuz ve siz ne yapıyorsunuz ?

canavar

Kayıtlı Üye
Bence, kimsenin olmadığı yerlerde çalışınalarınızı yapınız..Böylece hem dikkat çekmezsiniz, hemde amacınıza daha çabuk ulaşırsınız..Ayrıca insanları ikna etmek zorunda deilsin ki, isteyen inanır isteyen inanmaz herkesin kendi düşüncesidir.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Tabiki öyle. Ama 20 gündür odamı kilitliyordum. Öyle çalısma yapıyordum. Baya dikkat çekmişim. Bende herşeyi anlattım. Dalga geçmelerini istemiyorum. Sadece bu :(

gulchn

Kayıtlı Üye
Bu yola girdiyseniz insanların dalga geçmemelerini sağlamaya çalışarak boşa vakit kaybetmek yerine onlara kulak asmamayı, evet aynen öyle deyip konuyu bilmeyen insanlarla gereksiz polemiklere girmemeyi deneyin derim, hepimiz çevremizde , ailemizde bu yönde tepkilerle zaman zaman karşılaşıyoruz alışırsınız yakında :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
sanırım öyle yapacağım ... Teşekkür ederim gulchn

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence şu anda birilerine bir şeyler ispat etmek yerine çalışmalarına konsantre ol. Kırılan egonu tamir etmeyi düşünme gerçekten bunu yapmayı istediğini düşün. Başarılı olursun. Gerçekten bir şeyleri yapacak düzeye geldiğinde kendini ispat edersin ama büyük ihtimalle o aşamaya geldiğinde insanların ne dediğini takmayacak kadar olgunlaşmış olursun. :) Kolay gelsin şimdiden.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ha sunuda söyliyim. Zaten kimseyi takmıyorum ben. Ben zaten etrafımdakiler tarafından bir çok konuda dışlanıyorum. Çünkü onlar gibi değilim. YAni üstünlük manasında değil. Burada söylemiyim simdi. Ben zaten milleti taksaydım ohooo :))

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ama bu başlığı açmış olman bile taktığını göstermez mi?

arkhe93

Kayıtlı Üye
Hayır. Benim arkamdan ne dedikleri umrumda değil. Bunu zaten yaparlar. maksadım var olduğunu kanıtlayıp onları susturmak... Yani onların buna inanıp inanmalarıda umrumda değil aslında. Ama etrafımda inan çok kişi de var...

Zaten bir önceki mesaj da da söyledim. Ben çoğu görüşlerim, hareketlerim ve yaşadıklarımdan dolayı çok tepki görürüm. Bu sadece bunlardan bir tanesi :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nese konu dışına çok çıktık. Ama zaten onlara bir şey kanıtlamaya çalıştığın için onları önemsiyor oluyorsun. Varsın onlar saçmaladığını sansın sen bunu gerçekten istiyorsan amacına ulaşman senin için zaten dünyanın en büyük mutluluğu olur :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Evet bence de öyle oldu :)) Biraz daha devam edersem hiç iyi olmayacak xD Varsın bilmesinler... Bunuda bir şekilde geçiştirem... :) Ama başardığım zaman iş değişir :)) xD Teşekkür ederim erlkonig

gulberk

Kayıtlı Üye
Astral seyahat de dahil olmak üzere sitemizdeki bütün çalışmalar yetenek, çalışma ,disiplin ve özveri gerektiren şeyler. Bu tarz özellik ve yetenek gerektiren durumlarında ortalık yerde konuşulması ve geyik muhabbetlerine muhatab edılmesıne zaten bir süre sonra siz müsade etmeyeceksınız.. İleride daha da ıyı anlayacagınızı umarak bu tarz yetilerinizi ve çalışmalarınızı kendınıze saklamanızı ve yine bu konulara vakıf olanlar (onlardan da sadece güvenilir bulduklarınızla ) paylaşmanızı tavsiye ederim..Yoksa ne olursa olsun tuhaf bakışlara ve hak etmedıgınız sözcüklere muhatap olabılır ve rencide olabilirsiniz..İnsanlar doğası gereği farklı olanı dışlar bu sebeple onları ikna etmekten ziyade en azından bu konularda iyice olgunlaşana değin özel anlarınızda ve size ait alanlarda çalışmanızı öneririm..

arkhe93

Kayıtlı Üye
gulberk ilginiz için çok teşekkür ederim :) Fakat ben zaten kendi odamda çalışıyorum. Ve tek. Olması gerekende bu. Fakat hergun odaya kapanmam fazla dikkat çekmemi sağlamış :))

Jasminum

Kayıtlı Üye
gulchn'e katılıyorum :) Ben de uzun süre çevreden gelen tepkileri çok dikkate aldım. Önyargılarla tartışmalarla uğraştım ama bunların ne uğraştığım insanlara ne de bana hiç bir faydasının olmadığını farkettiğimden beridir parapsikolojiyi sadece bilen ve ilgilenen insanlarla konuşuyorum.. Hatta siteye mecburen okulun internet cafe'sinden girdiğim zamanlar oluyor. Bu ne sitesi diye soran arkadaşlara parapsikolojiyle ilgili bir site açıklamasını yapıyorum. Anlamadı mı? Hemen başka bir konuda konuşmaya başlıyorum :D

arkhe93

Kayıtlı Üye
:)). Yok ben açıklama yapmıyorum. Çok merak ediyorsan gir bak diyorum. Bu siteye giripte bana hak veren ve bu çalışmaları kısmen yaptığını söyleyen kişiler de var :))