öğrenme arzusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mabetruhu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İsteğim şu. Aranizda büyü yapmayi bilen ve deneyen var mı. İşe yaradı mı? Ve yapabildiyseniz bunu bana öğretebilir misiniz. Ancak çıkabilecek sorunlara karşı korunma yollarını da söylemeniz lazim. Bu sitede sanki gerçekten büyü yapabilen biri yok gibime geliyor !!!! Özelde öğretmek isteyen var mi???

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar. İsteğim şu. Aranizda büyü yapmayi bilen ve deneyen var mı. İşe yaradı mı? Ve yapabildiyseniz bunu bana öğretebilir misiniz. Ancak çıkabilecek sorunlara karşı korunma yollarını da söylemeniz lazim. Bu sitede sanki gerçekten büyü yapabilen biri yok gibime geliyor !!!! Özelde öğretmek isteyen var mi???
1- Büyü, uygulama vs. vs. alfabe öğretmeye benzemez. Önce sitede nedir ne değildir iyice araştırın. Bu iş dil öğrenmeye de benzemez. Hatta bazen sırf bazı uygulamalar için dil öğrenmeyi de kapsayan çok ciddi ve geniş bir konudur. Gerçek anlamda sadece bir ekolde büyücüyüm diyebilmeniz için, yaradılışınızdan gelen bir yetenek varsa 2 (iki) senede ancak pişme yoluna girersiniz.
2-Büyüde zaten korunma vs. vs. diye ayrılmaz, herşey bir bütündür.
3- Aramızda büyü yapmayı bilen yok sanırım, bu site de hayal ürünü zaten. Şuan aslında bu sitede değilsiniz, aklınız size oyun oynuyor.
4- Büyü bilmiyoruz ve yapmadık ki işe yarasın. Neden sordunuz ki böyle birşeyi?
5- Siz nasıl bir cin fikirli arkadaşımız çıktınız öyle? Hem dört ünlemle bu sitenin boş olduğunu, büyü uygulamaları veren ama aslında hiçbir şey bilmeyen yapamayan insanların doldurduğunu ifade edip, sonra da özelden öğretin bir demişsiniz.
6- Amacınız nedir? Daha 3 mesaj yazmışsınız, 3'ünü de ben aktifleştirdim. Bir de ne göreyim hemen çemkirmeye başlamışsınız. O halde üyelik amacınız negatif diyebilir miyiz?
Ben buradan gereken şeyi size söyledim, umarım anlaşılmıştır.
Hoşgeldiniz sitemize, kaliteli ve iyi forumlar dilerim.
GMPP Yönetim

Mermaid

Kayıtlı Üye

Sayın mabetruhu, foruma henüz üye olmuşsunuz. Size tavsiyem, önce biraz araştırın, paylaşımları, konuları gözden geçirin. Daha sonra siteyle ilgili kanaatlerde bulunursunuz. Özellikle site kurallarını lütfen dikkatlice okuyun. Dikkatlice okuyun, çünkü orada özel mesajlaşmalar, büyü yaptırmalar, fal baktırmalar ..vs. ile ilgili site kural ve tavsiyelerini göreceksiniz. Bu kural ve tavsiyeler tamamiyle sizin güvenliğiniz içindir. İyi ve kaliteli forumlar diliyorum.

mabetruhu

Kayıtlı Üye
1- Buna katılıyorum. Başka dilleride öğrenmek gerek bazen.kızıyorsunuz ama ben hemen öğretin demedim ki size.
2- Büyüde korunma vardır. Herkesin kendini koruyabilmesi için gerekli şeyleri yapması gerekir. neye güvenipte korunmuyorlar onuda anlamıyorum zaten. ben kendimi korumak için cevşen,ayetel kürsi, bir çok dua vb.. birkaç şeyden oluşan bir şey taşıyorum üstümde.
3- yanlış anlaşılma birçok büyü yapıyor olabilirsiniz.ben büyü yapabilen var mı derken öyle ufak tefek büyülerden bahsetmiyorum aşk büyüsü vb.. demek istediğim daha büyük büyüler : insanları gerçekten kontrol etmek , cinlere birşeyler yapmalarını söylemek, başkasına zarar vermek yada yarar sağlamak vb..
bu site hayal ürünü ise benim böyle birşey karşısında eğilmeniz lazım(yanlış anlamayın hayal ürünü ise). bir düşünün daha ben hayal etmeden böyle bir siteyi bilinçaltımda oluşturmusum o kadar üye konu mesaj kaynak vb.. şeyi hayal etmişim ve bilinçaltımdan çıkıyorum ve hayal ettiğim o siteyi buluyorum bu nasıl bir hayal ürünüdür böyle!!!!!
4- çünkü benim bir yetenegim olduğunu düşünüyorum ama bunu tetikleyecek ne bir kimse nede güvenlir değiştirilmemiş bir kaynak bulabiliyorum. eğer gerçekten yapabilen varsa ve bana yardımcı olursa çok şey yapabileceğimi biliyorum o yüzden sordum.
5- site azla yetinen insanlar için boş değildir bunu söyleyeyim . hiçbirşey bilmeyen değil belkide bildiklerini paylaşmak istemeyen insanlar vardır . ve azla yetinen kişlere az bilgi veriyor olabilirler. eğer gerçekten çok şey biliyorsanız bunu göstermenizi istiyorum. bize şu büyük büyüyü yaptık ve gerçekleşti ama şu sorun olabilir korunmak için şu dua cevşen vb... yapın demenizi istiyorum.
6-amacım çemkirmek değil gerçekten yapabiliyor musunuz büyük büyüleri yoksa sadece uygulamaları mı paylaşıyorsunuz onu öğrenmek istiyorum.
7- hoş bulduk , teşekkürler.

mabetruhu

Kayıtlı Üye
büyü yapmak istiyorsam hertürlü şeyi göze almışım demektir . tavsiyelerle hareket edecek olursak büyünün bir anlamı kalmaz .ufak bir büyüde yapsanız cehennem var demektir. bunu bilen ya en ufagına bile bulaşmaz yada bulaşıp hepsini yapar !!!!

yanlış anlamadınız umarım beni

Mermaid

Kayıtlı Üye
büyü yapmak istiyorsam hertürlü şeyi göze almışım demektir . tavsiyelerle hareket edecek olursak büyünün bir anlamı kalmaz .ufak bir büyüde yapsanız cehennem var demektir. bunu bilen ya en ufagına bile bulaşmaz yada bulaşıp hepsini yapar !!!!

Size söylediğimiz öncelikle siteyi araştırın, okuyun, siteyi tanıyın. Biraz siz de bildiklerinizi paylaşın. Paylaşın ki, buradaki üyeler, yöneticiler de sizi tanısınlar. Yetenek ve bilgileriniz hakkında fikir sahibi olsunlar. Siz ben de çok önemli yetenekler var diyorsunuz diye birileri sizi eğitime alamaz ki. Benim ya da bu sitedeki başka bir üyenin, yöneticinin sahip olduğu yetenek(ler) konusunda herhangi bir fikriniz var mı şu anda? "Siz herşeyi göze aldınız, gelin ben size dünyayı yerinden oynatacak bir büyü formülü vereyim." Böyle mi düşünüyorsunuz gerçekten?

Mermaid

Kayıtlı Üye
yanlış anlamadınız umarım beni

Sizi yanlış anlamıyoruz, aksine size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir eve dışardan bakmakla, eve girip evde yaşayanlarla tanışıp kaynaşmak farklı şeylerdir diyoruz. Buyrun tanışalım :)

mabetruhu

Kayıtlı Üye
Size söylediğimiz öncelikle siteyi araştırın, okuyun, siteyi tanıyın. Biraz siz de bildiklerinizi paylaşın. Paylaşın ki, buradaki üyeler, yöneticiler de sizi tanısınlar. Yetenek ve bilgileriniz hakkında fikir sahibi olsunlar. Siz ben de çok önemli yetenekler var diyorsunuz diye birileri sizi eğitime alamaz ki. Benim ya da bu sitedeki başka bir üyenin, yöneticinin sahip olduğu yetenek(ler) konusunda herhangi bir fikriniz var mı şu anda? "Siz herşeyi göze aldınız, gelin ben size dünyayı yerinden oynatacak bir büyü formülü vereyim." Böyle mi düşünüyorsunuz gerçekten?
mavi yazıyı
mor yazı: Evet demek istediğim böyle birşey .Ben iyi kötü arası bir duruma katılmıyorum. Bir taraf seçmek gerekir. İyi ya da kötü. Ve seçim sonucunda mor yazıyı uygulamak gerekiyor.
Siz böyle bir sitede büyüleri yazıpta korunma yollarını anlatmadı iseniz. Kötü tarafı seçmişssiniz demektir. gitmem lazım yarın bakarım cevaplara iyi akşamlar

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
mavi yazıyı
mor yazı: Evet demek istediğim böyle birşey .Ben iyi kötü arası bir duruma katılmıyorum. Bir taraf seçmek gerekir. İyi ya da kötü. Ve seçim sonucunda mor yazıyı uygulamak gerekiyor.
Siz böyle bir sitede büyüleri yazıpta korunma yollarını anlatmadı iseniz. Kötü tarafı seçmişssiniz demektir. gitmem lazım yarın bakarım cevaplara iyi akşamlar
Korunma yollarını anlatmadıgımızı kim söyledi onu anlamadım?

Meyra

Banlı Kullanıcı

hep büyü yapmayı öğrenmek iste.. hem forumda büyü yapan yok de
bu biraz komik olmuş.. :) büyü yapmak öğrenmek bu kadar basitmi ? basit olduğunu söyleyen kişiler den herkes büyücü oldu çıktı...

gulchn

Kayıtlı Üye

Söylemeniz lazım ne demek ya sanki herkes işi gücü bırakıp burda birilerini eğitmek zorunda, siz biraz siteyi karıştırın şöyle bi etraflıca bakın yeteneklerinizi bi sınayın, takıldınız yerde herkes bilgisi dahilinde birbirine yardımcı oluyor ve ya bildiklerini paylaşıyor. Hiç birşey zorunlu değil hatta siz bir bakışta ''burda büyü yapabilen biri yok galiba'' yı görüp 3 tanede ünlem koyabilicek kadar görünüz varsa zaten size söylecek lafımız yok buyrun siz bizle paylaşın görü yeteneğinizi.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tamam çok üstüne gitmeyin gerekli açıklama yapılmış ilk yorumlarda. Herkes kendinden öncekinin yorumunu tekrar ediyor. Arkadaş cahillikle söylemiş bir şeyler. Yanlış anlaşılmasın söylediklerini savunmuyorum. Zaten kendisini tanımam etmem.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Bence de bir kişi birşey söylüyor. Sonradan yazan 10 kişi de aynı şeyi yapıyor... Bu huzursuzluktan başka birşey değildir. Nasıl ki adminler söylüyor ya aynı konuyu birden fazla açmayın.. Aynı mesajlarıda birden fazla yazmayın. Zaten bir başkası yazmıs...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1- Buna katılıyorum. Başka dilleride öğrenmek gerek bazen.kızıyorsunuz ama ben hemen öğretin demedim ki size.
2- Büyüde korunma vardır. Herkesin kendini koruyabilmesi için gerekli şeyleri yapması gerekir. neye güvenipte korunmuyorlar onuda anlamıyorum zaten. ben kendimi korumak için cevşen,ayetel kürsi, bir çok dua vb.. birkaç şeyden oluşan bir şey taşıyorum üstümde.
3- yanlış anlaşılma birçok büyü yapıyor olabilirsiniz.ben büyü yapabilen var mı derken öyle ufak tefek büyülerden bahsetmiyorum aşk büyüsü vb.. demek istediğim daha büyük büyüler : insanları gerçekten kontrol etmek , cinlere birşeyler yapmalarını söylemek, başkasına zarar vermek yada yarar sağlamak vb..
bu site hayal ürünü ise benim böyle birşey karşısında eğilmeniz lazım(yanlış anlamayın hayal ürünü ise). bir düşünün daha ben hayal etmeden böyle bir siteyi bilinçaltımda oluşturmusum o kadar üye konu mesaj kaynak vb.. şeyi hayal etmişim ve bilinçaltımdan çıkıyorum ve hayal ettiğim o siteyi buluyorum bu nasıl bir hayal ürünüdür böyle!!!!!
4- çünkü benim bir yetenegim olduğunu düşünüyorum ama bunu tetikleyecek ne bir kimse nede güvenlir değiştirilmemiş bir kaynak bulabiliyorum. eğer gerçekten yapabilen varsa ve bana yardımcı olursa çok şey yapabileceğimi biliyorum o yüzden sordum.
5- site azla yetinen insanlar için boş değildir bunu söyleyeyim . hiçbirşey bilmeyen değil belkide bildiklerini paylaşmak istemeyen insanlar vardır . ve azla yetinen kişlere az bilgi veriyor olabilirler. eğer gerçekten çok şey biliyorsanız bunu göstermenizi istiyorum. bize şu büyük büyüyü yaptık ve gerçekleşti ama şu sorun olabilir korunmak için şu dua cevşen vb... yapın demenizi istiyorum.
6-amacım çemkirmek değil gerçekten yapabiliyor musunuz büyük büyüleri yoksa sadece uygulamaları mı paylaşıyorsunuz onu öğrenmek istiyorum.
7- hoş bulduk , teşekkürler.
O halde size söyleyebileceğim en basit ve açık mesaj (biraz ilkel olacak ama görüş açısına göre sorulmu soruya bu şekilde yanıt vereyim) şu olacak:
Ciddi bir eğitim almak istiyorsanız, güzel bir ev parası ayarlayın buyurun sizi eğitelim. Çünkü aylarca sadece size çalışılacak ve başka hiçbir şeyle uğraşılmayacak. Yani almak istediğiniz eğitime göre, aylık mininmum 10.000 den 100.000 TL ye kadar çıkarabiliriz bu fiyatı. Yok ben uyguluma ve büyü yaptıracağım derseniz de, çeşidine göre size yine 1000 TL den başlayıp 1.000.000 TL ye kadar geniş bir yelpaze de sunabiliriz. Evet biz bunları biliyoruz ve yapıyoruz. Yok bu bahsettikleriniz bana çok uzak, bildiklerinizi uygun şekilde paylaşırsanız ben de kendimi katarak bir yola çıkmak istiyorum derseniz. www.gizlimabet.com öneririm. Yani ben hala anlamadım mevzu nedir? Daha yeni üyesiniz ama bir yıllık üye gibi konuşuyorsunuz. Site hakkında ne biliyorsunuz? Size söylenmek istenen de bu. Hele bir bakın, bir tanıyın, bir görün. Tatmin etmedi mi? Verdiğim linkin üstünde kalan yazıları okuyun veya başka bir yere yönelin. Daha açık bir açıklama olmaz sanırım. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...