Yetenek hakkında önemli bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bleach

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.

Ben son zamanlarda sürekli geçmişten bir şey hatırlıyorum. Böyle film gibi izliyorum. Kişiler, olaylar hepsi birden aklıma geliyor, her gün oluyor bu. Bu olmadan önce her gece yatağımda bir nefes hissediyordum. Sanki yalnız değildim orada bu olay 2-3 sene devam etii. Sonra böyle bir olay ortaya çıktı ve son 1-2 haftadır yediğim her yemek ! , ne olursa olsun sıvı katı, tabaktan bi şekilde dökülüyor, her öğünde. Yarım dolu bardaktan bir sürü çorba döküldü mesela ve içinden fırladı.

Bu geçmişi görme konusunda bir yeteneğim olabilir mi ?. Bir de bu olaylar nedir ? Bilgilendiriseniz teşekkür ederim.

Bir bilgisi olan yok mu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba Arkadaşlar.

Ben son zamanlarda sürekli geçmişten birşey hatırlıyorum. Böyle film gibi izliyorum. kiişiler olaylar hepsi birden aklıma geliyor hergün oluyor bu. Bu olmadan önce her gece yatağımda bir nefes hissediyordum. Sanki yalnız değildim orada bu olay 2-3 sene devam etii. sonra böyle bir olay ortaya çıktı. Ve son 1-2 haftadır Yediğim her yemek ! , ne olursa olsun sıvı katı, tabaktan bi şekilde dökülüyor. her öğünde. Yarım dolu bardaktan bir sürü çorba döküldü mesela ve içinden fırladı.

Bu geçmişi görme konusunda bir yeteneğim olabilirmi ?. Birde bu olaylar nedir ? Bilgilendiriseniz teşekkür ederim
Yemek dökülme konusu ile geçmişi anımsama durumunun ilgisini kuramadım. Bağlantısı olduğunu düşünmenizde belli bir sebep varsa onu da belirtmeniz iyi olur. Bunun dışında bir bağlantı kurmak zor. Ayrıca geçmişi anımsamak bir çok farklı sebepten meydana gelebilecek bir hadise.

bleach

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Yemek döklülme konusunu bir alakası olduğu için yazmadım. Sadece günde birçok kez başıma geldiği için yazdım. Geçmişi hatırlama olayı ,se 3-4 sn sürüyor. Hiç hatırlıyamadğım kişileri olayları birden hatırlıyorum ve izliyorum gibi birşey. Birde şöyle bir durum var, İçimden bir kelime geçiriyorum yada kendi kendime konuşurken bir kelime söylüyorum . 4-5 sn sonra o kelimeyi herhangi bir yerden duyuyoum. Kelimeyi içimden geçirirken yada kendi kendime konuştuğumda kelimeyi söylerken hehangi bir kasıtım olmuyor. Tesadüf olamayacak kadar çok başıma geldi. Bu konu ile de ilgilenirseniz sevinirim . Teşekkürler...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Yemek döklülme konusunu bir alakası olduğu için yazmadım. Sadece günde birçok kez başıma geldiği için yazdım. Geçmişi hatırlama olayı ,se 3-4 sn sürüyor. Hiç hatırlıyamadğım kişileri olayları birden hatırlıyorum ve izliyorum gibi birşey. Birde şöyle bir durum var, İçimden bir kelime geçiriyorum yada kendi kendime konuşurken bir kelime söylüyorum . 4-5 sn sonra o kelimeyi herhangi bir yerden duyuyoum. Kelimeyi içimden geçirirken yada kendi kendime konuştuğumda kelimeyi söylerken hehangi bir kasıtım olmuyor. Tesadüf olamayacak kadar çok başıma geldi. Bu konu ile de ilgilenirseniz sevinirim . Teşekkürler...
Geçmiş konusunda anladığım kadarıyla, farklı veya normal ötesi bir durum söz konusu değil. Konuşulan şeyleri veya hadiseleri çok kısa bir süre önce sezmek ise bir tür görü çeşididir. Eğer bu insanların söyleyeceği şeylerle sınırlıysa, ön zihin okuma durumudur.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Bu geçmişe dönüş çok normal değil mi? Bana en çok meditasyonda olur. Yıllardır aklımdan bile geçmemiş bir yeri mesela ilk sınıfımın önemsiz bir bölgesi görünür gözüme, ya da yolda gördüğüm bir yüz. Bu tarz birşeyse bahsettiğiniz bunda bir gariplik göremedim ben.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz zaman içinde durugörü olsa gerek.
Bu durugörü çeşidinde görülenler geçmişe veya geleceğe ait olabilirler.

qAntLy

Kayıtlı Üye
:D Ya bu olay benim de başıma geliyor mesela şarkı dinliyorum muhabbet ediyorum dediğim kelimeler şarkıda geçiyor benim de çok çok oluyor.

origanum

Yönetici
:D Ya bu olay benim de başıma geliyor mesela şarkı dinliyorum muhabbet ediyorum dediğim kelimeler şarkıda geçiyor benim de çok çok oluyor.

İmla kurallarına uymamaya devam ettiğiniz sürece başınıza ne geleceğini de görebilirsiniz o zaman.

Berinha

Kayıtlı Üye
Peki geçmişe dair gördüklerinizle kısa süre içerisinde yaşadıklarınız arasında herhangi bir ortak nokta ya da bağ kurabiliyor musunuz? Mesela bir kişi ile tartışırken verdiğiniz bir tepkiyi görüp kısa zaman sonra aynı kişi ile karşılaşmak ya da benzer bir durum durumda başkasıyla tartışmaya girmek gibi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...