Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
118 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İskambil falı 2 (Detaylı yorumlama)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    0
    20 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Standart İskambil falı 2 (Detaylı yorumlama)

Evet arkadaşlar, eğer bol bol pratik yaptıysanız detaylı yorumları da öğrenmeniz şarttır. Tek yazmam imkansız gibi bir şey, aklıma gelmeyen bir çok kombinasyon ve anlam var. Fakat anlamadığınız kombinasyonu sorabilirsiniz, yorumlayamadığınız kartları yorumlamanıza yardım edeceğim.
    Ufak bir ricam olacak. Lütfen, teknik bilgiler dışında, biri bir yorumu sorduğunda kimse yorumunu yazmasın. Yanlış olursa onu bir çok kişi okuyacak ve aklında da öyle kalacak. Hem yanlış yorumun üzerine siz mesaj atarsanız ve sorular sorarsanız, olacak karışıklığı siz hayal edin.
    Temel: Bir kişi ile ilgili soru sorduğunuzda kişinin kartının çıkması "Evet olarak yorumlanır. Mesela; A kişisi beni seviyor mu? (Kişinin kartı sinek papazı diyelim). Kart çekerken sinek papazı yalnız çıkarsa "Evet", Sizinle çıkarsa yine "Evet", başka biriyle çıkarsa "Başkasını seviyor" olarak yorumlanır.
    Tarotta ters kartarın fazlalık teşkil etmesi durumunda durumun kötü olması, majikal uygulama tesiri olması, bedensiz varlık olması gibi, iskanbilde de böyle durumlar vardır.
    Mesela baktığınız kişinin kartlarının çoğunlukla siyah (özellikle Maça) çıkması durumların iyi olmamasına alametdir. Genelde kırmızı çıkması (Özellikle as) iyiye ve mutluluğa alametdir. Tek bir fark var; Burada siyahların fazla olması sadece majikal uygulama ve bedensiz varlık değil, çoğunlukla fakirlik, maddi manevi sorunlar, hastalıklardır.
    Birine fal baktığınızda "Beni seviyor mu" dediğinizde sizin kartınız çıkarsa yine "Evet" demektir. Başkasının kartı çıkarsa "Başkasını seviyor" demektir.
    Aklma gelen genellemeler bunlar, sorularınız olursa buradayım.

Per amare bisogna dimenticare

Yer
    from out of nowhere
    Rep Puanı : 1561
    Ettiği Teşekkür
    0
    14 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

İlk sorum şu olacaktı: kendimiz için bir kart seçip açılımda ne zaman bu kart çıksa kendimiz olarak mı yorumlamalıyız? Yoksa çıkan hemcins kartlar başkası olarak mı yorumlanır?

İkincisi yaptığım açılımla ilgili: Mutluluk çarkı açılımını kullandım gelecek kısmını yorumlamakta zorlandım. Yorumlamamda yardımcı olur musunuz?
    Sorum geçmişte ve yakın gelecekte aşk hayatımda yaşanmış ve yaşanacak gelişmeler neler olacak? Konu aşk olduğu için kupa 9lusunu seçtim doğru mu yapmışım acaba?

Gelecek kısmında çıkan kartlar sırasıyla; maça papazı, karo 8, kupa ası, karo papazı, maça kızı, kupa 7, karo kızı

Ben şöyle yorumladım ama tam birleştiremedim. Kurtarıcım olarak gördüğüm bir erkekle arkadaşta bir görüşme amacıyla ev ortamında bir araya geleceğiz. Başka bir erkek daha var(karo papazı), onunla da sohbet durumu var(bu arkadaşça mı yoksa aşıkların sohbeti mi olacak karar veremedim) ve muhtemelen bu erkek tehlike altında yada bir kız(karo kızı) majikal uygulama yaptırmış ona. Sohbet konumuz da bu kız olacak.
    Bu iki erkeği birbirine bağlamak gerekirmi bilemedim. Sonuç olarak da yakın gelecekte aşk hayatımda bir değişiklik yok gibi. Siz ne dersiniz? Yardımcı olursanız çok memnun olurum...

Saygılar,
    AphraeL

"I do not feel obliged to believe that same God

who endowed us with sense, reason, and intellect had intended for us to forgo their use."
    [Galileo Galilei]

"A man's ethical behavior should be based effectually on sympathy, education, and social ties; no religious basis is necessary.
    Man would indeeded be in a poor way if he had to be restrained by fear of punishment and hope of reward after death."
    [Albert Einstein]

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Evet, kendiniz için kart seçerseniz, kendinizle ilgili bütün açılımlarda o kart sizsiniz.
    Evet kupa 9-lusu doğrudur.
    Yardımsever bir erkekle başka biri hakkında konuşşacaksınız. Konu aşk ile ilgili olacak, evet, ayrıca konu bir kızın yaptığı uğursuzluk da olacak. Ama burada uğursuzluk olarak da görülebilir. Aşk hayatınızda pozitif dalgalanmalar olacak diye düşünüyorum.

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Rep Puanı : 143
    Ettiği Teşekkür
    18
    16 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

Mutluluk çarkı şablonunu kullanarak yaptığım açılımda hayatımın yakın geçmişini sordum ve yakın gelecek için yaşanacak neler var dedim.

Kartlarımı önce 2ye kestim.her kestiğim bölümün ön yüzüne baktım içimden geldi böyle yaptım normalde bu açılımda böyle bişey yok galiba

kupa kralı ve sinek vale çıktı.

Yani sarışın orta yaşlı bir adam ve diğerine göre daha genç kumral bir adam.İlerleyen zamanlarda bunlarla ilgili birşeyle olacak hayatımda galiba

Belirleyici kartım kupa onlu

geçmiş bölüm için çıkan kartlarım;kupa6, karo10, karo6, karo as, maça as (ters), karo7, karo8.

Benim anladığıma göre; iş amaçlı sonucunda ufak bir miktar para kazandığım uzun bir yola gitmişim resmi makamda olup resmi görüştüğüm biri ama bana arkadaşça görünüm veren biri ise bu alanda bana beklemediğim bir darbe vurmaya çalışmış belkide yola gitmem zoruna gitmiş.

Gelecek bölümünde ise; sinek7, sinek10, sinek6, kupa9, kupa8, maça kızı,maça8.

Yine resmi bir yerde işle ilgili bir konuda bir konuşma yapılacak ve iş için uzun yola gideceğim bu defa büyük bir para var galiba.Aşkla ilgili bir görüşmem konuşmama belkide buluşmam olacak.Dikkatli olmam gereken bir konu olacak çünkü tuzak gibi bişey var kavgalı bir konuşmaya dahil olacağım(umarım böyle birşey olmaz)

Sevgili Angel777 ben böyle yorumladım ama çok fazla uyduruk oldu gibi senin fikrn nedir acaba??

Bir karış dahi vatan toprağını satmam;zira bu vatan bana değil,milletime aittir.

Milletimde bu toprakları ancak aldığı fiyata verir;Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır,kanla verilir.

II. Abdülhamit

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Ne demek, neden uyduruk olsun. Her kesin kendine özgü yorumu vardır. Evet, o açılımda kartları bölmek yoktu ama böldüyseniz de bir anlamı vardır... Fakat benim size tavsiyem bu kadar derinlere inmemeniz. Şöyle:
    İş (para) amaçlı iki kısa yolculuğa çıkmışsınız. Onun size darbe vuracağını öğrenip anlamışsınız. Darbe buluşup konuşmadan sonra olacaktı. Diyebilirim ki, yorumunuz doğrudur. Sadece olarak cümleleri fazla değiştirmemeye dikkat edin, çünkü asıl anlam kaybolabilir.
    Burada bunun uzun yol olduğuna emin olmaya da bilirsiniz; çünkü kısa yol kartlarının ikisi de geçmiş bölümünde kullanıldı. Yani kısa yol olsa da, kupa 6 ve ya karo 6 çıkmasının mümkün olmayacağı için, sinek 6 çıkmış olabilir. Ama uzun yol da olabilir, burada emin olamıyoruz. Aşkla ilgili görüşme olacak evet, kavga olacak, konuşacağınız kişi size kızgın olabilir, maji ile size karşı konulmuş olabilir, biri tarafından doldurulmuş olabilir vs vs.
    Yorumlarken sıkılmayın, iyi yorumluyorsunuz. Benim yorumuma da güvenmeyin, çünkü o kartlar sizindir, ben de kartlarla bağ yaratmadan yorumluyorum. O yüzden bunlar sadece genel. Kendi kartlarımla baktığımda çok fazla detay görüyorum.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

tarotla ilgili de sorabilir miyiz acaba?

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Ettiği Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    40

Angel777 açıklaman için çok teşekkürler çok iyisin.

Ben tekrar bir açılım yaptım mutluluk çarkı için belirleyici kartım; kupa as evimi sordum

Geçmiş kartlarım:
    maçavale
    sinek kızı
    kupa9
    sinek10
    maça9
    karopapaz
    maça8
    dul ve yaşlı bir bayanın sevgi ve hastalık için tüm uğraşları boşuna çıkmış ve kumral bir adamla tartışma yaşamış bu yüzden.

gelecek kartları
    kupa10
    kupa8
    sinek9
    karo9
    karo10
    sinek vale
    maça kız

işte şimdi takıldım ve cümle kuramadım yinede şu kadar bir yorum yapabildim
    hayatımda sevgi ile alakalı bir konuda görüşme var yada olacak saygı ve hoşgörü ailem ve onların sevgisi önemli .Genç kumral bir erkek ve maji.

Ben bunu anlamlı bir şekilde yorumlayamadım yardım eder misin?

Bir karış dahi vatan toprağını satmam;zira bu vatan bana değil,milletime aittir.

Milletimde bu toprakları ancak aldığı fiyata verir;Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır,kanla verilir.

II. Abdülhamit

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Ettiği Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    40

Birşey daha sormak istiyorum iskambilde anne ,baba, kardeşi vs hangi kartlar temsil ediyor??

II. Abdülhamit

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Kendiniz seçeceksiniz. Annenizin, babanızın ten rengine göre. Fakat bazıları Kupa papaz- Kupa kız; Karo papaz- Karo kız; Sinek papaz- Sinek kız; Maça papaz- Maça kız vs vs gibi kombinasyonları kullanır. Ben bunu doğru bulmuyorum, kartların anlamlarının dışına çıkılması kartların da kafasını karıştırabilir.

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Ettiği Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    40

Durdum durdum duramadım bir açılım daha yapasım geldi içimden bu defa üçerli açmak istedim.

Sorum sevdiğim kişinin hayatında benden başka kim yada kimler va dedim?

sinek vale-sinek as-kupa vale
    sevdiğim kişi evinde sevgi sıkıntısı yaşıyormuş

sinek8-karo 7-kupa 8
    Bu kişi aynı zamanda resmi görüşmeler yapan evindede arkadaşça sohbet eden birde aşkıyla görüşen birisi.hımmm

maça 10-maça vale- maça 7
    beklemediği gelişmeler olacak emekleri boşa çıkacak tartışma yaşayacak(eğer bu satırdaki yorum doğruysa hangi konuda bu gelişmeleri yaşayacak acaba?)

karo10-sinek 10-maça8
    büyük ve küçük paralar için tartışma yapacak

kupa10- maça9- karo vale
    hayatında hasta olan biri var ve işinde zorluklar oluşmuş bu yüzden.

sinek 6- maçaas(ters)-karo6
    uzun bir yolu varbir görüşmek yapacak ve beklemediği bir darbe alacak(yani görüşmenin sonucu olumsuz dersek doğru olur mu acaba)

karo kızı-sinek kızı-maça papaz
    hiç bişey anlamadım bundan

karo 6- sinek9-maça kız
    bir buluşma bir yol engellenmeye çalışılıyor

kupa7-karo9-karo8
    sohbet- dostça sevgi-arkadaşça görüşme

kupa papaz-kupa kız-kupa 6
    iki aşık kısa bir yola gidecek(en son çıkan kartları hiç anlamadım çünkü ne benim nede diğer insanın kiş kart değil ve bunlar kim neden çıktı anlamış değilim))

Angel777 bu açılım için senin düşüncen nedir?

Alıntı angel777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendiniz seçeceksiniz. Annenizin, babanızın ten rengine göre. Fakat bazıları Kupa papaz- Kupa kız; Karo papaz- Karo kız; Sinek papaz- Sinek kız; Maça papaz- Maça kız vs vs gibi kombinasyonları kullanır. Ben bunu doğru bulmuyorum, kartların anlamlarının dışına çıkılması kartların da kafasını karıştırabilir.

Anlıyorum.Ben kart anlamlarının epey dışına çıkıyorum galiba ama elimde değil gibi bişey ama baktıkça prtaiklerimizi artırdıkça sanırım anne baba vs kartlarını rahatlıkla bulabileceğiz yada tahmin edebileceğiz kartların gelişine göre.

Konu Keira tarafından (25.12.2013 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood

II. Abdülhamit

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)