Temra Duası(siğil vb gibi)

aris

Kayıtlı Üye
Em ebremû emren fe innâ mübrimûn

yüzde ve elde bulunan temralar için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet okunursa Allah şifa verir okunmadan önce ayet kaç kere okunacaksa okadar besmele çekilir(denenmiştir)

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
bu duayı kullanıyorum fakat ben kenarlarını kalem işaretlemiyorum iri bir tuz tanesiyle etrafıan daire çiziyomuşum gibi yapıp bu duayı yedi kere yedi defa okuyorum :)

güzel bir konu aris ellerine sağlık canım :)

aris

Kayıtlı Üye
peki her okudugunda bir dairemi çiziyorsun? yani 7 dua 7 dairemi oluyor..okuma bittiginde???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
daireyi sadece işaret parmağınızdan açık mavi bir ışık çıkıyormuş gibi imgeleyerekte yapabilirsiniz

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
peki her okudugunda bir dairemi çiziyorsun? yani 7 dua 7 dairemi oluyor..okuma bittiginde???

yok yok öle yapmıyorum okumaya başlamadan önce 3 defa besmele çekerek dairayi beyaz bir ışık şeklibnde çizdiğimi hayal ediyorum :) sonra okurken her defasında okuyup bu daienin içine üflüyorum ayrıca bir seansata geçmezse 2ve 3 seanslarda yapılmasında fayda var :) ayrıca herzaman tuz bulamayabilirsiniz o zman urumun dediğni yapmakta fayda var

peril

Kayıtlı Üye
ben birde siil için bir köylü kadının yöntemi işe yarıyormus ama ne oldugunu tam bilmiyorum bir dua okuyormus suya daha sonra o suyu topraga döküp elinde siili olan kişiden cignemesini istiyormus ve topragı siilin oldugu yere sürüyormus 1 gece öyle toprakla yatılınca geciyormus

kaynak=arkadasımın köyünde arkadasıma bir kadın yamıs ve işe yaramıs ama o duanın ne oldugunu bilmiyorum

enigmatic

Kayıtlı Üye

yüzde ve elde bulunan temralar için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet okunursa Allah şifa verir okunmadan önce ayet kaç kere okunacaksa okadar besmele çekilir(denenmiştir)

bana bi yerden tanıdık geldi ama nerden alıntı yaptığını yazsan ii olurmuş :D

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
ya arkadaşlar çok teşekkürler.. bende de sadece yüzümde çok belli olmayan fakat sayısı gittikçe artan yüz siğillerinden oluştu. hemen deneyecem umarım gider. gitmezse yazarım. lütfen yardım edin psikolojimi bozdu bu siğiller...

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
...bu temra tedavisinin farklı bir şekli varmıdır?bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim:)

TEMRE İÇİN:yazılırsa şifa bulur.
2- أَمْ أَبْرَمُوا أَمْرًا فَإِنَّا مُبْرِمُونَTemre olan yer
1- Terme üzerine ucu hafifçe dokunarak iğneile zuhruf suresi 79. ayet
bir çöp ile dıştan içe doğru daire şeklinde çizilerek yukardaki ayet bir nefeste 7 kere olmak üzere 7 kere (top:49) okunur.
3- Kalem suresi 16-20 . ayetler 7 defa okunur. Her okuyuşta 20. ayet 7 defa tekrar edilir ve termeye üflenir. Buna yedi gün devam edilir

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Temra olan bölgeye 21 kez elif harfi uygun kişilerce çizilirse hemen tesiri görülür 24 saat içerisinde izi bile görülmez. Uygun kişiden kasıt tecrübe sahibi..

-------------------------------------------------------------------

Sigiller için muteber bir uygulamadır, İbni Sina'da terkiplerindendir... Bizzat kendim tecrübe ettim yıllar önce, havas ile ilgili degildir herkes yapıp fayda görebilir..
İncir agacından bir dal ve yaprak koparılır, yapraktan dökülen sütümsü beyaz sıvı sigil üzerine sürülür akabinde vakit kaybetmeden dal yakılır külleri sigil üzerine sürülür böylece ilk önce sürdügünüz süt orada yapışkanlık saglamıştır külleri döküncede bu yapışkan katmana iyice tutunarak sigil üzerinde bir tabaka oluşturacaktır, 24 saat geçmeden sigil kuruyacak ve düşecektir biiznillah..

elcin33

Kayıtlı Üye
Gerçekten harika bir uygulama.Yıllar önce annemin gitmediği doktor kalmamıştı ve biz de en son çare hocaya gittik.Hakikaten geçirdi arkadaşlar.Deneyin mutlaka.

XTX

Kayıtlı Üye
Temra için bende arayıştaydım, 20 gün önce sol kolumda belirdi, kullandığım ilaçların pek faydası olmadı. Bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum, hepinizden Allah razı olsun..

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest

ben bu ayeti temra olan yere yazmıyorum sadece normal cildin kurumaması için kullanılan kremlerden bir miktar alıp üzerine 3 defa okuyup nefes ediyorum ve temra olan bölgeye sürülür ve Allah ın izni ile şifa olunur defalarca tecrübe ettim.

ip seken kız

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Gerçekten harika bir uygulama.Yıllar önce annemin gitmediği doktor kalmamıştı ve biz de en son çare hocaya gittik.Hakikaten geçirdi arkadaşlar.Deneyin mutlaka.

Sanırım bu hastalığın ocaklar vardı(eli bu hastalığa şifalı gelen) soğana 1 dua okuyup sürünce iyileşiyordu.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Benim anlayamadığım nokta şu; (mazur görün) konuyu açan arkadaş daha sonra farklı bir şekli var mı diye soruyor? Denenmiş ve şifa vermiş ise bu dua neden başka bir yöntem aranıyor?

AJA

Elit Üye
Geçen gün bir kadın kızkardeşimin dudagındaki ben için bir okuma yapmış.Kadınla tanışacağım okuduğu dua ve söylediklerininden kardeşim biraz söz etti..Burada yazarım.

Secretx101

Kayıtlı Üye
Temraların "Em ebremü emren fe inna mübrimun" ayeti ile geçtiğini biliyorum, ailedeki akrabalarım da okur ve kurşun kalemle etrafını çizer 7 kez.Sol işaret parmağımda bir siğil vardı temre için okunan duanın bir faydası olmamıştı ve aynı zamanda merhemler de işe yaramamıştı.Bir hocaya gittik o da bir adet yaş söğüt dalı getirmemizi istedi arapça birşeyler yazdı, el ayak değmeyen bir yerde saklayın dedi.O söğüt dalı kurudukça siğil de geçti, geçmiş gün arapça okuyamıyordum ne yazdığını bilmiyorum.

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
bu duayı kullanan canlı canlı gördüm yarar sagladı..............