03:03 , 08:08 , 14:14 gibi saatler görmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masukam

Kayıtlı Üye
Ben de buna çok rastlıyorum. Birine sordum bunu gördüğünde dilek dile kabul olur dedi. Açıkçası tam tatmin olmadım daha tatmin edici bilgiye sahip birileri bilgi verirse çok iyi olur.

deska

Kayıtlı Üye
Ben de görürüm hep , hatta sevgilim varken ya da olacak gibiyken hep 12:12 13:13 vb. sayılar görürüm ama ayrılma gibi durumlar ortaya çıktığında genelde hep 1 dk. geç görüyorum 12:13 15:16 gibi , yani çok bir anlamı olduğuna inanmıyorum ama hoşuma da gidiyor. :)

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Bakın ben de çok görüyordum hatta delirecek gibi oluyordum ama sonra bir gün düşündüm ya dedim saat 24' e kadar oluyor dakikalarsa 60 a kadar oluyor sayılarsa 10 rakamla oluşturuluyor saati söylerken ise 4 rakam kullanıyoruz. Yani denk gelmesinde ne yapsın değil mi ama.

jastina

Banlı Kullanıcı
Hiç inanmıyorum böyle şeylere bence batıl inançlarımızdan sadece biri

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Biz küçükken biri beni düşünüyor diye kabul ederdik bu saatleri. Basit olmasını istiyorsan sende öyle düşün, yok işin karmaşıklaşmasını ille bir gizemi olmasını istiyorsan numaraloji falan filan araştır bi :)

cheen

Kayıtlı Üye
Ben de sevdiğin seni düşünüyor diye duymuştum. Bana da bir ara sürekli olurdu ve belki de ben öyle duyup inandığım için de o günlerde msj atardı ayrı olduğum sevdiğim. :)

Styxq

Banlı Kullanıcı
Kendinizi buna odakladığınızda olan oluyor farkında olmadan .
Bir ara ben de bayağı bir takıntı olmuştu . Kendinizce olumlamalar yapın derim.
Ve hatta plakalar bir takıntı olmustu nedense tabelalar.. Örnek
34 af yolda giderken araba ile ya da yayan hep gözüme çarpardı ve nedense bu sefer olmayacak dediğimde tak bi bakardım 34 af. Bir ara tamam kurtuldum dedim kafayı yiyecem diye düşünüyordum ki o aralarda 34 as' a takıldık. :D Tamam bunu geçtik dedim plakaya bakmak yok sonra tabelalarda neredeyse baktığım tabelalar başlangıcı aynen şu ; as -- Sonra ne mi oldu saat gitti plaka gitti tabela gitti.. SONUC HİÇ BİR SEY TESADÜF DEĞİL AMA BİZİM DÜŞÜNCE ODAKLANMAMIZIN ETKİSİ OLDUĞUNU ANLADIM VE.. Bu konularda bilgilenmeye ve kendi açımdan faydalanmaya çalısmaya başladım :) ve bir şekilde o kadar çıkmaza girdiğim hayatımda yavaş yavaş bir şeyler yolunda gidiyor ve bunun nasıl olduğunun önemi yok sadece her şeye pozitif bakmakla odaklanmayla alakalı olduğunu anladım ...

ODAKLANDIĞINIZ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ NEYSE EMİN OLUN Kİ SİZ ONU BULMAYA ÇALIŞMAYIN O SİZİ BULUR BİR ŞEKİLDE.. BURDA NE ANLIYORSANIZ ANLAYIN HAYATIN HER ALANINDA..

musashi

Banlı Kullanıcı
3 çeşit bir şifre olabilir . Üçü arasında ortak bir şeyler var ama çözemedim.:)
Bunları birleştirince muhtemelen bir sonuç çıkacak ama ne? :)
Umarım bulur ve bizleri de bilgilendiririsin.

Morwenath

Banlı Kullanıcı
ilginç gelecek ama bir çözümü var :

dijital saati bırakıp analog a geçin...

bir ihtimal doğrulur sanırım derdiniz...

mehmet970

Kayıtlı Üye
Bende de hep 19:07 denk geliyor. Açıklaması ne acaba çok merak ediyorum

Cruella

Kayıtlı Üye
şu sıralar sürekli 09:11 görüyorum.

romeo713

Kayıtlı Üye
genelde ne zaman saate baksam hep aynı zaman 19.19 şaşırıyorum bazen böyle iş mi olur diye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...