03:03 , 08:08 , 14:14 gibi saatler görmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RazieL

Banlı Kullanıcı
İş
Software Developer
Çok ilginç bir durum. "Acaba sevdiğiniz sizi düşünüyor." İnancıylamı devam etsek? Görünen o ki tam kesin ve net bir cevabı henüz yok bu durumun. :)

lisalisa

Kayıtlı Üye
Bir şekilde avutuyoruz kendimizi sanki. Evet şu anda da 2:30 u gösteriyor ve hiçte ilginç gelmiyor. Ama bir önceki bakışımda 02:02 idi ve ilginçti...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Acaba tesadüf mü... Bir ara ben de sürekli yakalıyordum hatta öyle ki, saat başı baktığımda 13.13 14.14 tü. Ama ben artık geçen zamanı beyin algılıyor ve saat başı saate bakmaya alıştırdı diye düşünmüştüm... Bir de sevgilim beni düşünüyor deyip telefona sarıldığımı atlamamak lazım...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yahu şartlanırsanız hep görürsünüz. Bunda çok garip birşey göremiyorum.

arkhe93

Kayıtlı Üye
:) Ama biz gördük işte. Her ne kadar nedenini açıklayamasak da bence tesadüf değildir :)

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
nedir peki arkhe93?? :) Bence vücudun ve beynin alışkanlığından başka birşey değildir. Mesela ben işten gelip evde birşeylerle uğraşırım. Sonra televizyonu açayım derim. Her açtığımda haberlerini izlediğim kanalda haberler tam başlamış olur ve iyi akşamlar dediğini duyarım ve yine yakaladım der gülerim... Bunun altında da mı birşey aramak lazım? :)Acaba niye hergün aynı saatte televizyonu açıyorum ben? :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Belki de aramalısın. Belki de hayır. Zaten sebebini bilseydim şu anda bu konu hakkında konuşuyor olmazdık...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Yani hayatta birçok şey yaşıyor insan... Kafayı yersin hepsini kurcalamaya çalışırsan. Sınırı yok bunun... Ben maddeci yaklaşıp tesadüf diyorum:) Kurcalayan olursa ve bir sonuca ulaşırsa bize söylesin. Biz de kurcalayalım...:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayır açıklıyoruz ama ısrarla işin içinde büyüsel, olağan üstü şeyler arıyorsunuz. BEYİN ŞARTLANMASI ve BİYOLOJİK SAAT işleyişi.Bu %99 budur. Yani bir sebep veya neden aramak için çok daha karmaşık benzerlikler ve tekrarlar olmalı. Şartlanırsan olur. Saat, dakika, saniye ve salise şaşmaz. Beyin muhteşem bir programlayıcıdır.

Déw!L!sh

Kayıtlı Üye
Ya ama arkadaşlar ben bir olaydan sonra sabah kalktığımda 11:18' e rast geldim hep. Her sabahta böyle olur ama bazen arada aksaklıklar olur...bunun detayı da var ama bilmiyorum belki kafamda kurguladığım bir şeydir başka ne olabilir ki? :) Bir de ben diğer saatlere değil hep 11.18 11.08 bu 2 saat hep.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Beynimizi alıştırmışız artık o saatleri görmeye başlamışız bence. Bir kaç gün bakma saate geçer, bunun Numerolojiyle filan alakası yok bence benim fikrim bu.

motherlode

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende 19:07'de gerçekleşiyordu. Garip bir şekilde kafam saate dönüyordu ve 19:07yi görüyorum her gün. Ama bu durum 1 sene önce bitti...

arkhe93

Kayıtlı Üye
Bakın bana böyle bie mesaj geldi arkadaştan. Paylaşmak istedim :)

01.01 seninle gezmek istiyor / 02.02 senden hoşlanıyor / 03.03 sana aşık olmaya başlıyor / 04.04 seni unutmak istiyor / 05.05 senden nefret ediyor / 06.06 berbat bir gün / 07.07 seni sevmeye çalışıyor / 08.08 güzel bir gün / 09.09 seni üzecek / 10.10 senden ayrılmayı düşünüyor / 11.11 sana sürpriz yapacak / 12.12 seni kalpten seviyor / 13.13 seni kıskanıyor / 14.14 sana telefon etmeyi düşünüyor / 15.15 eski sevgilini göreceksin / 16.16 seni aldatıyor / 17.17 onunla ilgili dileklerin gerçek oluyor / 18.18 seni %100 seviyor / 19.19 seni öpmek istiyor / 20.20 seninle ciddi düşünüyor / 21.21 seni düşünüyor / 22.22 seni özledi / 23.23 sana deli gibi aşık / 00.00 şu anda seni rüyasında görüyo.

:) Valla çoğusu tutuyor. Artık gerçek mi tesedüf mü bilemiyicem :) Kendi uydurmam değil yani :)

Atelia

Banlı Kullanıcı
Aynı şey bende de uzun bir süredir var. Artık normal geliyor sürekli böyle olunca ama bi yandan da ilginç tabi ailede benden başka kimseye denk gelmiyor. Hayırdır inşallah diyorum artık.

arkhe93 onları kim uydurmuş öyle :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu konu ile bilgili bir yabancı Okultist bir araştırma yapmıştı. Forumda "Melekler sayılarla size mesaj göndermeye çalışıyor" gibi aratırsanız bulabilirsiniz... Banada oluyor gerçekten belli anlamlar içeriyor sanırım yaptığınız ve yapacağınız olaylarla ilgili...

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Bana da hep olur, olduğunu farkettiğimden beri daha çok olmaya başladı. Ben yapıyorum muhtemelen...
Herşey mümkün tabii ki ama insanların pek çok şeye, inanmak istedikleri şekilde spiritüel anlamlar yüklemesinden sıkıldım... Özellikle bayanlar bunu çok yapıyor.

AJA

Elit Üye
Meleklerle irtibat adlı bir kitapta ; gördüğünüz nesnelerden tutun zaman göstergelerine kadar örnekler vardı ve anlamları.
Fakat ben bunda bir mantıksal açıklama bulamıyorum belki dar bir düşünce belkide çok mantıklı ama ben inanmıyorum bu teoriye.Meleklerin bu yönde bize mesaj verdiğine..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Meleklerle irtibat adlı bir kitapta ; gördüğünüz nesnelerden tutun zaman göstergelerine kadar örnekler vardı ve anlamları.
Fakat ben bunda bir mantıksal açıklama bulamıyorum belki dar bir düşünce belkide çok mantıklı ama ben inanmıyorum bu teoriye.Meleklerin bu yönde bize mesaj verdiğine..

Bende kabala ile uğraşırken bu tip şeyler yaşıyordum. Büyük ihtimal algıda seçicilik...
Çünkü öncesinde nelere dikkat etmen gerektiğini öğrenip, sonra bunu arıyorsun bütün gün. Adını da "mucize" ya da "işaret" koyuyorsun.

Kim bilir belki de öyledir :)

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
Bir ilişkiye başlamıştım ardından bitti. Bu sayıları ben de yaklaşık üç aydır görüyorum hem de sürekli. Her saat 11.11 bana denk gelir mesela ya da 12.12 gibi. Bu çıkmaya başladığımızda başladı ve ayrıldığım halde devam ediyor. Aşık olsam sevmiş olsam tamam normal diyebilirdim ama değil ki.

ProFessoR

Kayıtlı Üye
Aynen saat kaç gibi dürtü oluyor bir bakıyorum 19:19 ya da 14:14. Bir ara 4 kez art arda 11:11' e rastlamıştım hatta hepsi de aynı senaryoydu. TV' nin karşısına geçiyordum ve ta ta bil bakalım saat kaç bir aralar saniyesi saniyesine not alıyordum hangi saatlere denk geldiğini. O aralar deja vu hissi arttı bende o anların da saatini not alıyordum ve o aralar sıklaşmıştı deja vu anları sonra bir şey cıkmaz deyip attım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...