Ay taktikleri

miracles

Kayıtlı Üye
Astrolog Yurdahal Topdemir' in Sabah gazetesinde ki röportajından alıntıdır.

gökyüzünde kalemle çizilmiş kadar zarif duran Yeniay bize neler anlatıyor?
- Yeniay çok önemli, çünkü yeni başlangıç yapma fırsatı veriyor. Olan ve olmayan dileklerime dikkat ettim, Yeniay döneminde bir dilekte bulunmuşsam, o dileğin çok çabuk gerçekleştiğini gördüm. Mayıs ayında 13'ü 14'e bağlayan gece Yeniay ve Boğa burcunda. O sabaha karşı saat 04.04'te kalıcı bir ilişk, ekonomik şartlarınızın düzelmesi ya da mutlu bir yuva için dilek tutabilirsiniz. Haziranda ise Yeniay, İkizler'de; eğitim, seyahat, iletişim gibi dilekler için uygun. Sebze, meyve ve çiçekleri de Yeniay'dan sonraki günlerde ekmek lazım.

şemhamforas

Kayıtlı Üye
dolunaydada pamuklu elbiseleri yıkamamak lazım.çünkü dolunayın metceziri pamuklu elbiseleri yıpratıyor ve daha çabuk eskitiyor.

doktorlar ayın metcezirinde ağır ameyatları yapmamaya gayret ederler.çünkü insanın /70 su'dur ve metcezir hastanın kanını boşaltıyor...tıpkı denizin metcezirde çekilmesi gibi.

miracles

Kayıtlı Üye
dolunaydada pamuklu elbiseleri yıkamamak lazım.çünkü dolunayın metceziri pamuklu elbiseleri yıpratıyor ve daha çabuk eskitiyor.

doktorlar ayın metcezirinde ağır ameyatları yapmamaya gayret ederler.çünkü insanın /70 su'dur ve metcezir hastanın kanını boşaltıyor...tıpkı denizin metcezirde çekilmesi gibi.
evet önemli bir ayrıntı diğer yazıda vardı o da,bu kadar ayrıntılı olmasa da, dolunaydan sonra ki günler diye başlayan.. teşekkürler.

şemhamforas

Kayıtlı Üye
bu yüzden bazan gabrielin ölüm meleği olduğu söylenilir.azrail cumartesiye tekamül eder,ama pazartesiye tekamül eden cebrailin üreme ve çoğalmayla ilşkilendirilmesi şaşırtıcı..aslında ay karanlığına 3 gün kala o bir ölüm meleğidir..çünkü hekate veya enerjisel planda ayın son 3gününe denk gelen pazarteside bir metcezir olur.bu metcezir yıkıcı bir güçtedir...DANGALA MANGALA MUTA ,bu sihrli sözcük ,saçları yılanlardan , gözleri kırmızı yakuttan bir heykele okunur.ardından üzerine ayine katılan kişiler tarafından kan akıtılır.kanı sağ avucun sol ayasındaki ay vadsinden akıtılarak yapılan çılgınca bir rütüeldir..işte bu tam anlamıyla deliliği çağırmak denir..uyuşan beden bir kaç dakika içinde değişik bir trans haline girer.işte burası
yaşam ve ölüm arasındaki vadidir..

livemocha

Kayıtlı Üye
Ayın ne zaman hangi halde olduğunu nereden anlayacağız peki? Geçen gün Hande Kazanova, Saba Tümer'in programında Ay'la ilgili benzer şeyleri söylemişti fakat aklımda kalmadı.Bu konuda bilgisi olan geniş kapsamlı yazabilir mi?

livemocha

Kayıtlı Üye
Ay takvimi için teşekkürler fakat ben ayın hangi halinde ne yapılması gerektiğini de bilmiyorum.Birde oradaki şekillerden tanıdık gelen sadece dolunay :)

miracles

Kayıtlı Üye
Ay takvimi için teşekkürler fakat ben ayın hangi halinde ne yapılması gerektiğini de bilmiyorum.Birde oradaki şekillerden tanıdık gelen sadece dolunay :)

Ay taktikleri diye ararsanız google da çekim yasasının ayın evrelerine uygulanışı ile ilgili bir kitap var.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yeni Ay - dolunayın soluk şekilde gösterilmiş hali. Bu tarihte gök yüzünde Ay'ı göremezsiniz.(Haziran Ayı için 13ü)
Bu tarihlerde lanetler yapılır.
Yeni Ay - Dolunay arasında kalan süreç içersinde (Haziran Ayı için 14-26 arası)
Hayır uygulamaları için uygundur.
Dolunay - Ay'ın bütün halinde görüldüğü vakittir. (Haziran Ayı için 26sı)
Hem hayır hem şer için uygundur. Majikal güçlerin genelde arttığı bir dönemdir. Özellikle fal bakımları için ideal zamandır.
Dolunay - Yeni Ay arasında kalan süreç içersinde ( 27 Mayıs - 13 Haziran arası)
Şer uygulamalar için uygundur.

livemocha

Kayıtlı Üye
Cevaplar için teşekkürler.bu bilgileri haziran ayı için vermeniz çok işime yarayacak diye düşünüyorum.Acaba bu konuyu sabitlesek ve siz yada bilenler her ay bu şekilde yazsa daha iyi olmaz mı

guvenhur

Kayıtlı Üye
Ay taktikleri kitabının e-kitabı varsa atarsanız sevinirim.