Enerji Alma Büyüsü

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Malzemeler:
2 diş sarımsak - 3 tohum karabiber - 1 siyah mum - 1 beyaz mum

Siyah sol beyaz sag tarafa gelıcek sekılde mumlar konur..

Sarımsaklar ezılır. .hafıf ısınmıs olan cezveye konur ve karabıberler ılave edılır karıstırılır. Karıstırırken kısının adı soylenır ve yuzunu gozunuzde canlandırın '' Sendekı guc bana gelsın.Bendekı guc katlansın..'' denır.

Büyü gece yapılır ay ısıgı bulundugunuz ortama gırıcek sekılde..

Mumların anlamı beyaz kısıdekı enerjıyı getırır sıyah sızdekı enerjıye ıletır anlamındadır..
Beyaz karsı taraf. Siyah sızsınız..

alıntı

Şaman

Kayıtlı Üye
Sarımsak korunma,şehvet,hırsızlığa karşı,iyileştirici olarak;karabiber iyileştirme,para,korunma için kullanılır,Lammas'ın bitkisidir.
Mumların dizilişi normal sunak dizilişidir.Bunu yapsan en fazla Tanrı ve Tanrıçanın koruması için dua edebilirsin :D
Ayrıca birinden enerji çekmek o kadar kolay değil.Hele ki o kişinin korunması varsa.Eh çektin diyelim zamanla auran tembelleşip enerjiyi işlemeyeceğinden çakralarında sorunlar başlayacak,birilerinden enerji çekemediğinde de kendini çok kötü hissedeceksin,insanlar içgüdüsel olarak senden uzaklaşacak ve daha neler neler....

K_kop

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tarafimva denenmiştir yapilmamali.Hem kendinize zarar hemde karşinizdakine.Ama eğer yapacaksanizda kişinin resmine bakarak yapin imajine sorunlari olanlar

origanum

Yönetici
Wiccan mısınız, ya da benimsiyor musunuz, değil iseniz zaten yapılmasına uğraşılmaz. Ayrıca o enerjiyi transfer edecek güce sahip misiniz? Ne yolla elde ettiniz, vs vs birçok faktör var.

K_kop

Kayıtlı Üye
kök paganim,enerji gayet guzel yonlendi.Ama yapılmamalı karşı kişi gercekten zarar görüyor ve negatif enerji kalp sıkıştırıyor.Ama şifa tılsımı yapmıştım o beni düzeltti.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Kalp rahatsızlığı olan birine yaptınız da oradan mı bu sonuca vardınız? Bu uygulamanın bir benzerini bugün uygulamıştım yemek yaparken gayet de lezzetli oldu oradan aklımda geldi.

K_kop

Kayıtlı Üye
Hayır,bende negatif çalışmalar göğüs bölgemde sıkışmalar yapıyor.Kesinlikle kalp rahatsızlığım yok.

origanum

Yönetici
Herkes negatif çalışmayı kaldıramaz. Siz uygun değilsiniz demek ki. Mecburen pozitif çalışmalar yapacaksınız.

K_kop

Kayıtlı Üye
zaten bozdum büyüyü ve şifa tılsımımı taktım şuan iyiyim.