02/05/2010 ankara buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sınavdan çıkıp gelsinler :D
Sabahtan değil mi sınav zaten. Gelirler kafalarını dağıtırlar, sınavcılara özel şifa veririz rahatlarlar. :D :D

AphraeL

Kayıtlı Üye
Sınavdan çıkıp gelsinler :D
Sabahtan değil mi sınav zaten. Gelirler kafalarını dağıtırlar, sınavcılara özel şifa veririz rahatlarlar. :D :D

Bilseydim Ankaraya yazdırırdım sınav yerimi :( Ama en kısa zamanda Ankaraya geleceğim belki o zaman denk gelir bir buluşma.. Hatta bakanlıklardan birine kapağı bir atsam hep ordayım :D

aysorfi

Kayıtlı Üye
İstanbula geldiğinizde bu iptal söz konusu olmaz umarım :(

Hadi arkadaşlar ya ankarada böyle bir fırsat varken kaçırmayın :(

mally

Kayıtlı Üye
İstanbul da yapılacak etkinliği sabırla bekliyorum (ve kıskanıyorum Ankara dakileri) :D

quzen

Kayıtlı Üye
bende gelmeyi çok isterdim ama ankara ya gidemem bu pazar. İZMİR de bir tanışma toplantısı yapmayı düşünürmüsünüz ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben bu etkinliğe kalkıp nerelerden geliyorum. Geleceğim kesinleşti, ben de oradayım. Eğer özellikle Ankaradakiler gelmezse, üzülürüz. Ayrıca dipnot olsun, Ankara'dan Çelik Ekip başvurusu yapanlar hele bir gelmesin, sadece üzülmem, sinir katsayalarım da artabilir. ;)

mally

Kayıtlı Üye
bence bekleme istanbuldaki etkinliği. sen de gel:D

Zaten en sevdiğim illerden biri Ankara bide sizle olunca kim bilir ne kadar güzel olacaktı. Hem işçi hem öğrenci olmanın zararları işte, hafta içi iş hafta onu kurs :willy_nilly:

Kar

Elit Üye
o gün Ankarada olup ekiple tanışmak için sonsuz olanaklar nelerdir sevgili evren.

isabet

Kayıtlı Üye
gelmeyi ve bu ekiple tanışmayı çok istiyorum..ama işim gereği gelmem mümkün değil..ancak yazın ankaraya mutlaka gelip URUM üstadla tanışmak isterim...acaba o zaman mümkün olabilirmi üstad.kapın açıkmı.

KENT

Kayıtlı Üye
Üzülerek bildiriyorum ki Ankara'da olacağınız tarihlerde Urum, Kelebekler Vadisinde yapılacak olan eğitim kampında eğitmen olaarak bulunacaktır.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Pardon bu kelebek vadisi nedir ? Bunu anlayamadım ben :(

KENT

Kayıtlı Üye
Şu an hazırlıkları bitmek üzere olan bir eğitim projesi. Tamamlandığında tüm üyelerimize duyuru yapılacak.

greengrass

Kayıtlı Üye
bende gelmeyi çok isterdim ama ankara ya gidemem bu pazar. İZMİR de bir tanışma toplantısı yapmayı düşünürmüsünüz ?
evet izmir'de de etkinlik istiyoruz. üstelik baharda çok güzel olur buralar.. tatilde yapmış olursunuz..

cibabu

Kayıtlı Üye
evet izmir'de de etkinlik istiyoruz. üstelik baharda çok güzel olur buralar.. tatilde yapmış olursunuz..

Evet İzmir olursa bizde yakın illerden katılımda bulunabiliriz ve buna çok seviniriz.Bir hafta sonu İzmir buluşması kulağa gayet güzel geliyor bence. :)

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
size birşey sorabilirmiyim ne kadardır sure sonra bu ustalığa ulaştınız size imreniyorum inşallah bende ilerde sizin ustalığınıza erişebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...