Dikkat

yağmur82

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben paranin bana akmasini sağliyacak enerji yöntemleri ariyorum 21 nisan uygulamasini yaptim ama işi hizlandiracak kesin çözüm sağlayacak başka yöntemler bilen varmi. Para hayatima zararsiz yağan sağanak yağmur gibi gelsin istiyorum ne yapmaliyim. Para bir enerji bunu çekmenin mutlak bir yolu olmali ama nasil

Mermaid

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben paranin bana akmasini sağliyacak enerji yöntemleri ariyorum 21 nisan uygulamasini yaptim ama işi hizlandiracak kesin çözüm sağlayacak başka yöntemler bilen varmi. Para hayatima zararsiz yağan sağanak yağmur gibi gelsin istiyorum ne yapmaliyim. Para bir enerji bunu çekmenin mutlak bir yolu olmali ama nasil

Bunu hemen herkes istiyordur herhalde. Ancak 21 nisan uygulamasını yaptım diyorsunuz, üzerinden 5-6 gün geçmiş sadece. Anladığım kadarıyla yaparken de fazla sonuca inanç duymamışsınız ki, şimdi bu mesajı yazıyorsunuz. Kişisel gelişim bölümündeki konulara göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Burada para enerjisini çekmek için doğru tavrın ne olabileceğine dair ipuçları bulacaksınız. Ben size örnek olarak bir link vereyim. İyi forumlar dilerim :)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11387

yağmur82

Kayıtlı Üye
21 nisan çalışmasını inanarak yaptım kesinlikle ama yardımcı başka unsurlarda varmı daha etkilisi varmı diye sormak istedim bilen ilgilenen arkadaşlara.bakın sizden de faydalı linkler buldum sanırım, teşkkürler.