Bilinçaltı Olumlama Ne Demek ? Ne İşimize Yarar ?

logii

Kayıtlı Üye
BİLİNÇALTI OLUMLAMA NE DEMEK?
NE İŞİMİZE YARAR?

Düşünce bir enerji, nasıl ki istediğiniz zaman bir tv kanalını değiştirip farklı frekansta yayın yapan bir programı izleyebiliyorsanız, düşüncelerinizi değiştirdiğinizde de hayatınız değişir. Atalarımız bir şeyi 40 kere söylersen olur demişler ya, çok doğru.
Örneğin, hergün sağlıklıyım deyin, bunu en az 1 ay yapın, 1 ay sonra şimdikinden çok daha sağlıklı olduğunuzu görürsünüz, çünkü söylediğiniz sözün bir enerjisi var ve bilinçaltınıza yerleşir ve sizi yönetir.
Ne kadar çalışırsanız çalışın, kendinize güvenmiyor ve başarısız olmaktan korkuyorsanız ne yazık ki sonuç öyle olacaktır.

Bilinçaltınıza yeni bir bilgi yüklemek için bunu 3 ay sabah uyandığınızda ve akşam yatarken tekrar edin. 3 Hafta tekrar 1 hafta ara şeklinde yapıyorsunuz. Sabah uyandığımızda ve akşam yatarken bilinç alfa seviyesindedir, yani 7-14 . Arası bir frekanstatır. Bu da hipnoz seviyesidir. Bilgiyi yüklemek için sesli ve inanarak tekrar etmeniz önemli. Bilinçaltı olumlaması için istediğiniz konuda Mehtap Hoca destek olacak size. Size önerim, “Her Sınav Bir Meydan Okuyuştur” olumlamasını yapın. Başka konularda da örneğin, özgüven, iletişimini güçlendirme, sağlığınızın daha iyi olması, dikkat-konsantrasyon gibi ihtiyacınız olan diğer konularda da destek alabilirsiniz.

Mehtap Kılıç

miracles

Kayıtlı Üye
Bir kişinin resmine bakarak bilinçaltına olumlama göndermeyi denemiş olan arkadaşlar varsa bu konuda ki deneyimlerini yazabilir mi özellikle şifa için böyle bir yöntem kullanmış olanlar.
Ben kişinin resmine bakarak tam iki kaşının ortasına kısa cümlelerle olumlamalar göndermeyi denedim. İşe yaradığını sanıyorum. sizlerin bu konudaki deneyimlerini ve varsa tekniklerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir kişinin resmine bakarak bilinçaltına olumlama göndermeyi denemiş olan arkadaşlar varsa bu konuda ki deneyimlerini yazabilir mi özellikle şifa için böyle bir yöntem kullanmış olanlar.
Ben kişinin resmine bakarak tam iki kaşının ortasına kısa cümlelerle olumlamalar göndermeyi denedim. İşe yaradığını sanıyorum. sizlerin bu konudaki deneyimlerini ve varsa tekniklerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.
Yani resimle karşı sisteme yapacağınız girişlerde yapabildiklerimi sayayım fikriniz olsun.
-Öldürme
-Hasta etme
-Hücre mutasyonu(kanser) harekete geçirme veya durdurma
-Hisleri ile oynama (sinirlen, mutlu ol, heyecanlan vs. vs.)
-Etrafına yaydığı enerji tespiti, etrafındaki enerjilerin tespiti (örn varlık veya büyü)
-Enerji sistemini bozma veya onarma (örn: çakra aktivasyonu)
-DNA sisteminde tahribat veya geliştirme
-Kısa ve ilkel telkinlerle, davranış biçimine ani yönler verme (gel, git, ara vs. vs.)
Evet resimle çok şey mümkündür. Bu yüzden daha önce de belirtmiştim ki, resimlerinizi etrafa saçmayın.

miracles

Kayıtlı Üye
Evet tabii ki kötüye kullanıldığında çok korkunç durumlar ortaya çıkabilir ama bunları şifalandırma gibi iyi sonuçlar elde etmek için kullanmak çok fayda sağlayabilecektir. Ben bunun için bir kaç teknik öğrenmek isterdim. araştırabileceğim bir kaynak önerebilir misiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet tabii ki kötüye kullanıldığında çok korkunç durumlar ortaya çıkabilir ama bunları şifalandırma gibi iyi sonuçlar elde etmek için kullanmak çok fayda sağlayabilecektir. Ben bunun için bir kaç teknik öğrenmek isterdim. araştırabileceğim bir kaynak önerebilir misiniz.
Ne yazık ki yok. Genelde fotoğrafla iş yapmak, II. Dünya Savaşı sırasında, suikastlar için, askeri ve istihbari amaçlar için kullanılmaya başlanmıştı. Geliştirildi. Sonra sonra bizim gibiler, doğaçlama ile bir takım farklı teknikler geliştirdiler. Bir birimizi bulup aktarıyoruz. İşin içine Kabala, Havass, Voodo vs. vs. katarak genişletiyoruz. Varlık enerjilerini de bu işe dahil ederek ihtiyaç dahilinde ilerleme yoluna gidiyoruz. Bu işler ya bazı benim sevmediğim örgütlerin envanterinde veya bazı kurumların elinde olduğundan, böyle bir kaynak için size adres gösteremiyorum.

miracles

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. O zaman ben kendi yöntemimle devam edeceğim positif enerji göndermeye. Bu kadar çok alanda kullanıldığını bilmiyordum doğrusu. Şimdiye kadar hep hastalara şifa ve çakra dengelemek için kullandım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. O zaman ben kendi yöntemimle devam edeceğim positif enerji göndermeye. Bu kadar çok alanda kullanıldığını bilmiyordum doğrusu. Şimdiye kadar hep hastalara şifa ve çakra dengelemek için kullandım.
Ben kendi yapabildikerimi saydım. Yapılamayacak birşey yok fotoğrafla. Siz dediğiniz gibi kendi yolunuzda, en iyi bildiğiniz biçimde devam edin.

alize

Kayıtlı Üye
Yani resimle karşı sisteme yapacağınız girişlerde yapabildiklerimi sayayım fikriniz olsun.
-Öldürme
-Hasta etme
-Etrafına yaydığı enerji tespiti, etrafındaki enerjilerin tespiti (örn varlık veya büyü)
-Kısa ve ilkel telkinlerle, davranış biçimine ani yönler verme (gel, git, ara vs. vs.)
Evet resimle çok şey mümkündür. Bu yüzden daha önce de belirtmiştim ki, resimlerinizi etrafa saçmayın.

Bunları telepati ile mi yaptınız?

miracles

Kayıtlı Üye
Peki tanımadığınız resmi de olmayan bir kişiye sadec ismiyle de yapılabilir mi bu dedikleriniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki tanımadığınız resmi de olmayan bir kişiye sadec ismiyle de yapılabilir mi bu dedikleriniz?
Zor. Yalnız şu var, eğer method değişirse zor değil. Kişi kendi beyin dalgalarıyla değil de, tamamen işi varlıklara yüklerse yeterlidir. Fakat kişi sadece kendi öz kaynaklarını kullanırsa, işi biraz daha zorlaşabilir.

miracles

Kayıtlı Üye
varlık derken melekleri mi kastettiniz? Ben kendi istediğim şeyler için meleklerle çalışıyorum ve sonuçtan her zaman memnun kaldım. Öyleyse aynı şekilde bir başkasına bir şey yaptırmak içinde bu yöntemi kullanabilirim. doğru mu anlıyorum?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
varlık derken melekleri mi kastettiniz? Ben kendi istediğim şeyler için meleklerle çalışıyorum ve sonuçtan her zaman memnun kaldım. Öyleyse aynı şekilde bir başkasına bir şey yaptırmak içinde bu yöntemi kullanabilirim. doğru mu anlıyorum?
Varlık derken milyonlarca tür varlıktan bahsediyorum. Sadece melekler veya cinler yoktur. Ayrıca herkes sizin gibi masum da çalışmaz :Angel_anim: Melekleri de kullanbilirsiniz. Örneğin Osmanlı İmparatorluğu döneminde, orduların içinde farklı melek kumandanlarına ait, melek taburlarının da düşmana karşı savaşması için uygulamalar olduğunu biliyoruz.

alize

Kayıtlı Üye
-Öldürme
-Hasta etme
Sayın chillout bunlar işin içine kabala, havas, voodo gibi başka teknikler katılmadan sadece psişik yetenekler kullanılarak yapılabilir mi?
Mesela hisleri ile oynama, davranış biçimine yön verme, bilinçaltı kontrolü gibi telepati ile yapılan şeyler ve daha önce telepati yazı dizisinde anlattığınız şeyler sadece psişik yetenekler kullanılarak yapılabilir mi? Eğer yapılırsa etkisi başka teknik kullanılmadığı için daha mı az olur?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın chillout bunlar işin içine kabala, havas, voodo gibi başka teknikler katılmadan sadece psişik yetenekler kullanılarak yapılabilir mi?
Mesela hisleri ile oynama, davranış biçimine yön verme, bilinçaltı kontrolü gibi telepati ile yapılan şeyler ve daha önce telepati yazı dizisinde anlattığınız şeyler sadece psişik yetenekler kullanılarak yapılabilir mi? Eğer yapılırsa etkisi başka teknik kullanılmadığı için daha mı az olur?
Yapılabilir. Teknik ve kuvvete göre de etkisi azalmaz.

Illuminati

Kayıtlı Üye
Osmanlı İmparatorluğu döneminde, orduların içinde farklı melek kumandanlarına ait, melek taburlarının da düşmana karşı savaşması için uygulamalar olduğunu biliyoruz.

Bu tip uygulamalar oldu mu gerçekten bir sonuç alınabildi mi? Peki karşı devletlerde ya da Hristiyan devletlerde de bu tip uygulamalar oldu mu? Benim bir hatırladığım İngiliz John Dee tarafından bulunan Enochian Melek diliydi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tip uygulamalar oldu mu gerçekten bir sonuç alınabildi mi? Peki karşı devletlerde ya da Hristiyan devletlerde de bu tip uygulamalar oldu mu? Benim bir hatırladığım İngiliz John Dee tarafından bulunan Enochian Melek diliydi.
Bu tür uygulamalar gerçekten oldu ve gayet güzel de sonuçlar alınabildi. Özel tılsımlar, tıpkı subliminal mesajlarda olduğu gibi, armalara veya bayraklara da işlendi. Hatta ve hatta öyle ileri uygulamalar yapıldı ki, belli topraklardaki manyetik etkileşimler aktive edildi. Bazı şeyler gelenek olarak kaldı ve İmparatorluktan sonra bile savaşa giden askerlere bunları hatırlayan neneleri, dedeleri özel muskalar yaparak torunlarına verdi. Zira etkileri, Kore Savaşında bile görüldü. Bazı esir düşman askerleri, gördükleri ve üstlerine yürüyen alev saçan canavarlardan bahseder..
Diğer sorunuza gelince de, bu tür uygulamalar hiçbir zaman İmparatorluğumuzda olduğu kadar etkin kullanılamadı. Ayrıca iyi bir hafızanız var. Enochian melek dili değildir aslında ama Enochian ve Druid'ler haricinde, Avrupa majisi tamamen alıntı ve pek az etkili biçimde varlığını sürdürdü ve bugünkü koşullara geldi. Özellikle, haçlı seferleri ile ve Tapınak Şovalyeleri gibi kesimlerin, Kabala ve Sufizm ile harmanlanmış pagan öğretilerini, kendi üsluplarıyla uyarlayıp Avrupa'ya taşımaları yüzünden alıntı diyorum. Şimdi bu kapsamda bakıldığında, Osmanlı İmparatorluğu çok şanslı idi. Özellikle Orta Asya'dan alınan şamanik kadim bilgiler, İslami ve İslamiyet öncesi bilgiler, Yahudi Mistisizmi bilgileri ile yoğrulan topraklara hükmeden Osmanlı İmparatorluğu, elbette ki o zamanın dünyasında bu konuda da bir süper güçtü.

acubucu

Kayıtlı Üye

müsadenizle en basit tekniğin şu olabileciğini söyleyebilirim. o kişiyi düşünün ve ona renk gönderin... bu iş aslında bu kadar basit. gökkuşağındaki bir çok rengi gönderebilirsiniz. kırmızıyı pek tavsiye etmem. kırmızı 1. çakraya denke gelen renktir.
internetten renklerin manalarını iyice araştırınız.
çakralara denke gelen renkler vardır.
1. çakra kırmızı
2. çakra tutuncu yada yeşil
3. çakra sarı
4. çakra ki kalp çakrasıdır yeşil yada pembe
5. çakra mavi
6. çakra çivit mavisi yada ametist moru
7. ve tepe çakrası olan beyaz renktir.
karşınızdaki kişinin hastalığını doğru tespit etmeniz gerekir ki ona doğru enerji göndermelisiniz.
hastalığı net öğrenildikten sonra (!!!!) parlak sarı ve parlak yeşil ışık herkese gönderilebilir.
internette bir çok yorumda göreceksinizdir kanser ve tümörlü hastalara yeşil ve mavi rengin gönderilmemesi gerektiğini söyler.
yalnız bir kişiye şifa için enerji-ışık göndermeden önce lütfen
rabbim ve evren ------ kişiye şifa enerjisi göndermek istiyorum fakat bu gönderiden ne o nede ben olumsuz etkilenmesi ve ben temiz bir kanal olayım diye niyet ediniz ...
bir de önemli not. lütfen enerji ve şifa gönderimi basit bir konu değildir. ruhun arınması bu konuda çok etkilidir.
ayrıca : başka düşüncelerle gönderilen enerjiler sizi bulur bunu sakın unutmayın...
evrende enerji döngüsü vardır. onun için ne istersen o seni de bulur...
umarım işinize yarar...