Konsantrasyon

AphraeL

Kayıtlı Üye
Elinde konsantrasyon arttırıcı müzik vs. olan var mı? Sınavlar yaklaşırken derslere en çok asılmam gereken dönemde çok iyi olurdu..

Saygılar,
AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Syn Aphrael umarım işinize yarar. Mp3 falan değil ama en azından uygulayarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz..

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=59043#post59043

İşte bu yüzden üyesi olduğum tek forum burası :D Sizleri seviyorum...
Benim asıl sorunum bir türlü başlayamıyorum ders çalışmaya.. Her kurstan gelip akşam olduğunda yarın çalışırım bugün yorgunum diyip başka şeylerle oyalanıyorum.. Ertesi gün aynı senaryo :( Çalışıyım desem de bir türlü konsantrasyonumu sağlayamıyorum. Hemen kafam başka şeylerle alakadar olmaya başlıyor. Hemen içimden biri yarın çalışırsın diyor:( Aslında hiç de tembel bir insan değildim aksine çok çalışkan ve azimli bir insandım son bir kaç yıldır böyle oldum.. Meditasyon ve aura çalışmaları için okuma yapıyorum şu sıralar.. Ufak ufak da meditasyon yapmaya başladım. Tabi bunlar uzun vadeli çözümler ömründe meditasyon nedir aura nedir uğraşmamış biri için.. Bu nedenle bir şansımı deniyim demiştim forumda.. Urum'un hazırlamayı düşündüğü subliminal mp3ü dört gözle bekliyorum..

Saygılar, Sevgiler
AphraeL

logii

Kayıtlı Üye
Bizde sizleri seviyoruz :D '' Meditasyon ve aura çalışmaları için okuma yapıyorum.. '' diyorsun bak aslında formulü kendi ağzınla söylüyorsun. İlgini çekicek şeylerle uğraşmayı seviyorsun. Derslerde de bunu uygulayabilirsin. İlgini çekicek birşeyler yaparak o dersi eğlenceli hale getirebilirsin. En azından biraz denemeye çalışmalısın eğer yine olmuyorsa ufak ufak odaklanma konusuna biraz göz at. Daha sonra mp3'lere bakabilirsin.. Biliyorsun şuan kendini sadece mp3'e odakladın ve o olmazsa asla ders çalışamıcam diye düşünüyorsun. İlk önce aklından çıkar onu ve yeni şeyler düşünmeye bak :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bizde sizleri seviyoruz :D '' Meditasyon ve aura çalışmaları için okuma yapıyorum.. '' diyorsun bak aslında formulü kendi ağzınla söylüyorsun. İlgini çekicek şeylerle uğraşmayı seviyorsun. Derslerde de bunu uygulayabilirsin. İlgini çekicek birşeyler yaparak o dersi eğlenceli hale getirebilirsin. En azından biraz denemeye çalışmalısın eğer yine olmuyorsa ufak ufak odaklanma konusuna biraz göz at. Daha sonra mp3'lere bakabilirsin.. Biliyorsun şuan kendini sadece mp3'e odakladın ve o olmazsa asla ders çalışamıcam diye düşünüyorsun. İlk önce aklından çıkar onu ve yeni şeyler düşünmeye bak :)

Haklısınız sanırım :) Ama o kadar az vaktim ve çalışılacak o kadar çok şey var ki, telaşa kapılmış durumdayım biraz.. Çok teşekkür ederim, çözümü kendi içimde aramaya başlasam daha mantıklı olacak sanırım.. Ama yine de dört gözle bekliyorum Syn. Urum'un hazırlayacağı mp3ü :D

Saygılar, Sevgiler
AphraeL

Adramelech

Kayıtlı Üye
New age müzikler işine yarayacaktır. Rahatlatıcı; Enya, Secret Garden. Gaza Getiren Türden; Enigma.

AphraeL

Kayıtlı Üye
New age müzikler işine yarayacaktır. Rahatlatıcı; Enya, Secret Garden. Gaza Getiren Türden; Enigma.

Teşekkürler.. Enya ve Enigma az da olsa dinliyorum.. Secret Garden hiç dinlemedim.. Özellikle hangi albumlerini ya da parçalarını tavsiye edersin? İhtiyaç duyanlara Lorena Mckennith tavsiye ederim dersle iyi gidiyor..

Saygılar,
AphraeL

Adramelech

Kayıtlı Üye
Secret Garden'ın en sevdiğim 3 parçası; Nocturne, Prayer, Sleepsong. Tabi ki dinlediklerim arasında.