Degisik Bir TAs

suskun_

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaslar Ben Bir Kisi Bılıyorum Elinde Degisik Taslar Var Ve Yasıyor Gıbı Un İcinDe Saklıyor Ve Buyuyor Cogalıyor Dıyor KAfa Agrısı OLan Yere Yapısıyor Taslar Kadın Cok Iyı Bakıyor Taslara Ben Anlamam Boyle Seylerden Bu sıteyıde Hep Okurum Merak Ettıgım Icın Sizin Bılgılerınıze Gore O TAsların Ne Ozellıgı War
Kullanımıda Soyle: kafam Agrıyor Ya Gıdıyorum Tasları Cıkarıyor Degısık Bır Agac Gıbı Kafamda Gezdırıken Yapısıyor Genelde Alın Ve Yuz Kenarları Sonra Kadın Okuyor Bırseyler Bu sekılde Taslar Dusuyor Dusmesse Okumaya Devam Edıyor
Taslar ise Beyaz Ve kahverengıye yakın yuvarlak ortadan kesıldıgını dusunun ve ortada 1 nokta var noktanın etrafı cızgiler daıreler seklınde

Sizce Ne Bu Tasların Sırrı

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bu ne be canlı taş mı varmış :) bende merak ettim şimdi

suskun_

Kayıtlı Üye
Hayır Canlı Degıl Ama Ne biliyim Bende Oyle Dusunuyorum Degisik Bırsey Ben Yıllardır Merak Edıyorum Kendısı Cogalıyormus Oyle Dedı Nerden Buldun Dedıgımde Bu arada Bıde Yılancık Tasımı HAstalıgımı Oyle bIr YıLancık Gecıyor Iste Dınlerken Duydum

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
vay be enteresan.. çok merak ettim ya gidip bi sorsanda anlatsa :D

suskun_

Kayıtlı Üye
yaslı kadın bırde kafası sagı solu agrıyanlar gelır ne dıyım tasları anlatmı sorarım der onlar cogaları arkadas bulur dıye :)