Varlıklara istedigini yaptırmak

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Dikkatimi çeken husus Kenzül arz surede degildir ayette degildir... Gerisine yorum yapmıyorum...

Evet duadır.. faziletli tüm duaları kapsayan bir dua.. ben bu uygulamayla gelebilecek ruhani olabileceğine ihtimal veremiyorum... bunun bir kasemi olmalı öyle ha diyince gelmez cinler anlaşma yapacaksın... halüsünasyon görmüşssün sanırım .. hepsini geçtim riyazet yok burada onsuz davet olurmu tütsü buhur olayıda yok .. çok zor yani
teşekkür ederim emek sarfetmişssin

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Evet duadır.. faziletli tüm duaları kapsayan bir dua.. ben bu uygulamayla gelebilecek ruhani olabileceğine ihtimal veremiyorum... bunun bir kasemi olmalı öyle ha diyince gelmez cinler anlaşma yapacaksın... halüsünasyon görmüşssün sanırım .. hepsini geçtim riyazet yok burada onsuz davet olurmu tütsü buhur olayıda yok .. çok zor yani
teşekkür ederim emek sarfetmişssin

Acaba riyazet olmadan iletişim söz konusu değilmidir merak ediyordum.
Riyazet sanırım müslümanlara özel ama yabancı ülkelerde çok sayıda bu işlerle uğraşanlar var ve ben riyazetsiz bir davet arıyorum bulmam mümkün mü?

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Acaba riyazet olmadan iletişim söz konusu değilmidir merak ediyordum.
Riyazet sanırım müslümanlara özel ama yabancı ülkelerde çok sayıda bu işlerle uğraşanlar var ve ben riyazetsiz bir davet arıyorum bulmam mümkün mü?

Neredeyse mümkün değil. 4 günlük davetler var. Çok etkilidir. Yine de riyazet gereklidir. Temiz varlık, emrine gireceği insanın her şeyini temiz ister. Kolay gelsin.

cigcem

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama denendiğini nereden biliyorsun. Yok yanlış kişiler uygulamasın yok başınıza iş gelir diyerek sanki biRşeyleri ben biliyorum siz eksik kalın tavrı yapıyorsunuz.Al seninde bu konu hakkında bir şey bilmediğini ispatlıyayım bende o zaman. ------------------- tıklayın bu linkle bakalım yazının aynısının tıpkısı olduğunu göreceksiniz.sen de bu yazıyı alıp buraya kopyalamışsın. bunu da sanırım adminler hakaret sayıp beni yasaklamazlar.bilmeden biliyorum edasına girmenin ne kazanç sağladığını bir anlayabilsem.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Kusura bakmayın ama denendiğini nereden biliyorsun. Yok yanlış kişiler uygulamasın yok başınıza iş gelir diyerek sanki biRşeyleri ben biliyorum siz eksik kalın tavrı yapıyorsunuz.Al seninde bu konu hakkında bir şey bilmediğini ispatlıyayım bende o zaman. ----------------------- tıklayın bu linkle bakalım yazının aynısının tıpkısı olduğunu göreceksiniz.sen de bu yazıyı alıp buraya kopyalamışsın. bunu da sanırım adminler hakaret sayıp beni yasaklamazlar.bilmeden biliyorum edasına girmenin ne kazanç sağladığını bir anlayabilsem.

Siz sadece önyargılı oldugunuzu ispatladınız. Buyrun :
Ekli dosyayı görüntüle 2395
Ekli dosyayı görüntüle 2396

satelcom

Banlı Kullanıcı
7 günden başlayarak her sabah 9 civarında 2 rekat namaz kılıp EY HAK ismi 90 kere zikredilir.Başlarken Perşembe gününden başlayın Çarşamba günü bitirin. 7 gün bunu yaptıktan sonra.3 gün 3 gece yarısı saat tam 3.3 geçe 303 defa YA HADI ismi şerifi zikredilir.Bunuda tamamladıktan sonra.Sabah ezanında kalkıp
Yasin süresi ...
Zilzal süreli ...
Kenzul ars süresi ...
okunur.
Okunan dualar 7 günün 7 geceden Her sabahın geceye ALLAH'ın izin verdigi görevlilerine hediye edilir.
sonra kıbleye karşı oturarak. tam (...) defa ....... okunur. Sonra saga sola selam verilerek ayagı kalkılır.Namaz kılıyormuş gibi eller kenetlenir.Sonra (...) defa ..... okunur. sonra eller yukarı kaldırılarak. (...) defa .... okunur. sag el kalbin üstüne konularak (...) defa ...... okunur.Sol eli sag elin üstüne koyup (...) defa ..... okunur.sag eli başın üstüne koyarak (....)defa ....... okunur. Sonra diz üstü oturarak gözler kapalı bir şekilde (....)defa ....... okunur. son olarak KEREMINDEN GELENI KABUL EDIYORUM diyerek gözler açılır ve ayagı kalkılır sag tarafta dönülür orada seni hazır bekleyen hizmetlini göreceksin.O anda söyledigin herşeyi yerine getirir eger getirmezse o okunan dualar onu yakar o yüzden sizin söylediginiz herşeyi yapar.O konudan şüpheniz olmasın

Bu bir alıntı degildir.Bunu bizzat bana ögreten alim bir insandır.Ve denenmiştir.Bizzat ben yaptım gerçekten oldu.Kusura bakmayın tam olarak yazmaya çekindim.Orada bahsi gecen şeyler (şifreler) çok insanın arayıpda bulamayacagı şeyler oldugundan kötüye kullanılmasın diye yazma geregi duymadım.. Ama önemli olan dogru şeyleri yapmaktır.Bazı şifreler bir araya geldiginde inanamayacagınız şeyler ortaya çıkıyor.Bunu gerçekten çok iyi anladım

Birşeyi sansürleyerek vermekle paylaşımmı yapmış oluyorsunuz?Mademki kendiniz denediniz ve başarılı oldunuz bunu paylaşacaksanız sansürlemeden doğru dürüst paylaşınız.Daveti yaptıktan sonra neler oldu teferruatlı bir şekilde paylaşınız lütfen.Artık sansürlerden ve kısıtlamalardan gına geldi.Cesareti olan varsa uygular.Mühim olan eksiksiz teferruatlı bilgi paylaşmaktır.Artık karanlıkta göz kırpmaktan vazgeçelim.

striker

Kayıtlı Üye
yorumları okudumda , nedense büyük çoğunluğumuz , karanlığa mum yakmak , ışık tutmak yerine , hep küfür edenlerdeniz,
arkadaş doğru veya yanlış , bir bilgi paylaşmış, bu sitenin güzel tarafı da , böyle bilgilerin sunulması, kimisi ata dan deden kalma , birikimlerini paylaşır, kimileri , uzmandır , deneyerek , test ederek , kesin bilgiler verir, kimileri ise, sadece hayatında edindiği bilgileri, yaşamadan ama , hem bizlere düşünüp , pratiğe dökme , hemde kendisinin belkide eksiklerini görme açısından , paylaşımlar sergileyebilirler.
neden hemen balta vurmaya çalısıyoruz, herzaman birilerinin eksiklerini görmeye çalışmakta üzerimize yoktur,
şahsım adıma , cin, demon gibi varlıkları kullanmayı, dinden çıkma gibi veya büyük günah gibi görmüyorum, ben bir müslüman olarak , şunu iyi biliyorum ki , ameller niyetlere göredir,
cin çağırıp, şeytanlık düşünen adam , elbette günah işlemiş olur.
bukadar özen ve itina istiyen bir durum , tabiki herkes tarafından yapılamayacaktır, özel yetenek , özel güç, kuvvet , maneviyat gerektiren durumlar olduğu için , her önüne gelen cin çağırayım , istediklerimi yaptırayım demesi komik olur değilmi.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bende eksik paylaşım yapılmasından bıkmış ve isyan etmiştim. Birazcık mantıklı düşününce eksik vermelerini anlayabildim. Çünkü bahsettiğimiz konu çok büyük bir gücü anlatır. Arkadaşlar düşünsenize bu gücü kaldıramayacak bir arkadaşımızın eline geçtiğini. Kendini yakar, ailesini yakar, çevresini yakar mazallah. Şuanda denize girmiş bulunuyoruz hepimiz. Zaten dipte bulunan güzellikleri görmek isteyen insanlar birazcık çaba ile dibe kadar gidecekler. Ama yavaş yavaş. Olgunlaşarak..
Denize yakın yerleşim yerlerinde vurgun yemek diye bir deyim vardır bilirsiniz. Vücut basıncının aniden yükselmesi veya düşmesini ifade eder. Birden dibe battığımızı düşünsenize. Beyin kanaması, koma ile sonuçlanır.
Ama yavaşça dibe girdiğimizde birşey olmaz.
Her anın güzellikleri var. Sabırsız olmakla kendimize zarar veririz. Gerçekten isteyen insan bu işlerin dibini görür-görmüştür de..
Sevgi ile kalın...

demonic

Kayıtlı Üye
Zaten tam verilse bile kişi belirli noktalara gelmediyse işe yaramaz...bazı insanlar düşünceyle farkında olmadan büyü yapar,bazılarıda yıllarını verir ama başaramaz...zaten bu işe yatkın kişilerin maceraları daha küçükten başlar...cin yada diğer varlıklar bu kişideki potansiyeli farkedip o kişiyle uğraşır...hz.muhammet yada hz.yusuf gibi kişiler örnektir...

satelcom

Banlı Kullanıcı
Trafik kazalarında ölenlerin sayısı musallata uğrayanlardan kat kat fazladır.Ama hiç kimse otomobilleri kullanmayın,trafiğe çıkmayın,otomobiller yasaklansın demez.Ancak iş bir davet yapmaya gelince verilen sözde formüllerde bile her çeşit sansür ve kısıtlama mübah.Böyle bir zihniyetle hiçbir yere varılmaz.Zaten verilen formülleri uygulayacak cesareti olmayan uygulamaz.Benim isyanım her çeşit sansür ve kısıtlamaya.Mum yakmakla karanlıklar aydınlanmaz.Işığı doğru dürüst yapalım.Zaten arkadaş başka bir forumdan kopyalayıp yapıştırmış.Böyle sansürlü paylaşımların forum yönetimi tarafından kaldırılması iyi olur.Hiç olmazsa forumda mesaj ve konu kirliliği olmaz.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Ayşaman mesajını aldım çok teşekkürler.Biraz daha açıklama yapsaydın iyi olurdu.Uykuda iken rüyadamı görüşülüyor.Gelenler kimler vs.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Hepiniz ......... Yarım paylaşımda bulunanlar insanların umutları ile oynamakta, bu başka bir şey değil. Buraya gelip de o formüllerle bir şey yapacak adam düşmüş adamdır, bir tekmede o şekilde paylaşımda bulunanlar atıyor. Yahu kardeşim biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sus. Diğer sitelerden kopyala yapıştır yapma, susta evliya zannedelim bari.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bunun tamamını bilmek isterdim.Bi varlık olsun sırf soru soracam :) Piramitler nasıl yapıldı felan akla gelen herşeyi soracam. Öğrenmek için aslında varlığı olan cini olan kişiler kafayı kullansa birçok şeyi öğrenir. 1000-1400 yıl arası yaşar bu varlıklar illaki onlarında daha geçmişi kayıt ettikleri belgeleri vardır. Ne biliyim birçok şey öğreniliebilir. Mesela onların alemi nasıl tek tek bilgi edinilebilir. Aslında bu varlıklarla irtibata geçen bi çok alim olmuştur ancak biçok şey hala bilinemez. Ben sebep olarak yapılan anlaşma. Örneğin hüddamı olan kişi hüddamım var demeyecek. Galiba bu yüzden bi çok bilgi yarım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Hepiniz ......... Yarım paylaşımda bulunanlar insanların umutları ile oynamakta, bu başka bir şey değil. Buraya gelip de o formüllerle bir şey yapacak adam düşmüş adamdır, bir tekmede o şekilde paylaşımda bulunanlar atıyor. Yahu kardeşim biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sus. Diğer sitelerden kopyala yapıştır yapma, susta evliya zannedelim bari.

Sayın ahmet255, sitemize yeni üye değilsiniz ve kurallarımızı da biliyor olmalısınız.
Öncelikle üyelerimiz için argo ve hakaret içeren kelimeler kullanamazsınız. Bu uyarıyı dikkate alacağınızı umarım, ikinci bir uyarı olmayacaktır!

Öncelikle alıntı olsun olmasın üyelerin tam formül vermemesinde ki sebeplerden en önemlisi site kuralları gereğidir. Zaman zaman buna benzer pek çok konuda belirtildi.
Sizin gibi konuyu tam bilmeyen, canı yanmış kişilerin bilip bilmeden yapmalarına önlem olarak, vebal altında kalmamak için, bilenler detay yazmadığı gibi bu sırlar sadece büyücüye özel oluğu ve birisiyle paylaşacağı anda işin büyüsünün bozulacağı, bir daha o formülün çalışmayacağı nedeni ile de paylaşmazlar.

Bu paylaşımlar sıradan insanlar yapsın diye değil, büyü yolunda ilerleyen, mesleğe yeni adım atmış kişiler için kendilerini geliştirmelerine yarayıcı bir arşiv bilgisinden öte değildir. Onlar ancak bunlardan nasıl yararlanacağını ve kendine göre nasıl uyarlayarak bir şeyleri nasıl dönüştürebileceğini bilirler ki zaten onlar için bu eksik bilgiler olukça detaylıdır bile.

estergonlu

Kayıtlı Üye
arkadaşım mademki bazı şeyler açıklanmıyor neden ozaman bu sitede genel kültür yarışması düzenliyorsunuz benim belki burda kullanmak isttediğim sistemlerin çoğu hayat kurtaracak yada çok büyük fayda sağlayacak benim ihtiyacım olan sistemler var neden tam açıklanmıyor arkadaşım.

estergonlu

Kayıtlı Üye
admin veya yönetici kişiye sesleniyorum burdan benim birilerine büyü yapmak gibi bir niyetim yok ancak manevi destek olarak burdaki alıntılardan kullanmak istiyorum eksik olduktan sonra ne anlamı kaldı bu sitenin ayrıca rica ediyorum eksik kısımlar tamamlansın kardeşim herkeze solemiyosanız bile gerçekten ihtiyaç sahiplerine allah rızası için paylaşın.

hakaniee

Kayıtlı Üye
Yazıyorsanız tam yazın yoksa insanı merakta bırakmanın bi manası yok. Değil mi?

karabay

Kayıtlı Üye
selamlar tüm üyelere başından beri mesajları okuyunca ben de birkaç söz söyleme gereğini duydum okunacak sayılar öcelikle verilmeli diye düşünüyorum.baştaki uygulama bir varlık davetidir.gelenin ulvi bir varlık(müslüman bir cin veya Allahu Tealanın görev verdiği bir ulvi bir hadim olailir)olma ihtimali yüksektir.çünkü son aşamada ayağa kalkıp gözümüzü açıyor ve sağa bakıyoruz .Burası önemli Sufli varlıklar soldan veya arkadan gelirler.Tabii burada eksik olan başka konular da var .Davet yapılan yer güzel kokularla kokulandırılacak .Çünkü güzel koku ulvi varlıkları çeker. suflileri ise rahatsız eder ve o yere girmezler.Ayrıca gelenin her zaman ulvi bir varlık olmama ihtimali düşünülerek korunma sureleri de okunmalı.Diğer bir önemli konu da zuhurata dayanacak cesaretli bir kalp ve temizlik odada resim ayna bulunmaması...Bu şartlar yerine getirilirse korkacak bir durum ortaya çıkmaz .Ve anlaşma yapılarak gelen varlıktan yardım alınır.Ancak şeriata aykırı bir istekte bulunmamalıdır.Umarım faydalı olmuşumdur.

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Konu bayağı önce açılmış ama madem hortlattınız yazamadan geçemeyeceğim. Çağırılan ister ulvi olsun, ister şeytani fakat eğer siz, size izin verilenin dışında bunu zorla yapmaya çalışıyor iseniz, niyetiniz ne kadar masumane olsa bile içten içe egonuza hizmet etmektir bu. Yok efendim gayet hayırlı bir iş aslında falan diyerek ancak kendinizi kandırırsınız. İnsanın kendisinden başka hiçbir varlık kişiye dosdoğru yarar sağlayamaz. Öyle bir lüks ne kişiye tanınır, ne de onun danıştığına :) inanç boyutunu ele almıyorum bile.. ister hindu olsun, ister müslüman, ister hristiyan.. kurallar herkese eşit. Nefsi olana nefsani gelir. "Yok ben nirvanaya erdim" diyorsanız bile gelen gelirdi zaten boşuna otobüs durağında tren beklemeyin.