Maji, Psikokinetik Uygulama, Nazara Karşı Yapılan Hatalar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba GMPP Üyeleri
Bu yazının amacı sizi bilinçlendirmek ve uyarmaktır. Binlerce üye sürekli, büyü, nazar, parapsikolojik veya benzeri negatif tesirlerden kurtulmak veya bunlar oluşmadan önlem alabilmek için bize sorular soruyor, sitemizdeki yazıları takip ediyorsunuz. Oysa ki bir çoğunuz farkında olmadan büyük hatalar yapıyorsunuz. Bu sitedeki bilgileri ve bizden aldığınız cevapları, eksikleri gidermek ve muhtemel boşlukları doldurmak için kullansanız da, bu hatalarınız aslında daha büyük boşluklar yaratıyor. Bir deliği kapatırken büyü bir deliği unutmak gibi. Bu başlık altında, günlük hayatta yapmanız veya yapmamanız gerekenleri irdeleyeceğiz. Madem burada bir aile gibiyiz, aile bireylerini tek tek bilinçlendirmek görevimiz.
Son yıllarda özellikle sosyal paylaşım ağları adı altında, milyonlarca insan, dünyanın her yerinden bir birine kolaylıkla ulaşabilip bağ kurabilmektedir. Bu çok güzel bir gelişme olabilir ama unutmayın ki, ortak kullanılan birşey ne kadar büyükse, verebileceği zarar da o denli büyük olur. Bir su kaynağı ne kadar çok topraktan geçiyorsa, o kadar tehlikelere açıktır.Bizi ilgilendiren husus, bize nasıl zararlar gelebileceği ve bunu nasıl bertaraf edeceğimizdir.
Örneğin çoğunuzun kullandığı, resimlerinizle beraber doğum tarihlerinizi de eklediğiniz bir paylaşım ortamı var. Bu gibi ortamlar çok fakat siz hangsinden bahsettiğimi anladınız. Zaten diyeceklerim hepsini kapsıyor.Eğer kendinizi savunmayı bilmiyorsanız, yüksek koruma tılsımlarınız yoksa, bu uygulamalar için yeterli bilgiyi neden potansiyel zararlılara veriyorsunuz?
Nedir bunlar:
-Fotoğraf (Ben neredeyse bütün uygulamalarda kullanırım)
-Doğum tarihi (Neredeyse bütün uygulamalarda kullanılır)
-Kişisel bilgiler (Uygulamalarda ekstra bilgi göz çıkarmaz, iyi ki varlar)
-Vücudun herhangi bir yerine ait fotoğraf(gözler özellikle)
-Varsa dövmelerinizi gösterdiğiniz fotoğraflar(vay halinize)Diyeceksiniz ki, bizim fotoğrafımızı kim ne yapsın? Bunu diyenin bu sitede hala ne işi var merak ederim. Neyse, sırf bizim gibi bir takım uygulamaları yapan kişiler değildir mesele. Nazar dediğimiz, kendi enerjisini negatif formda karşı tarafa nakletme işlemini, sıfır bilgili insanlar da yapıyor. Aynı zamanda yeteneğinin farkında olmadan yaşayan insanlar var ki bu insanlar kötü niyetli olabiliyor. Hal böyle iken fotoğrafınızdan veya isim soyisim,doğum tarihi bilgilerinizden (bazıları anne adına ihtiyaç duymaz) bütün enerjinizi alabilirler ve/veya negatif etki çıkarabilirler.Soruyorum arkadaşlar, neden kendinizi zorla etkilere açık bırakasanız? Daha sonra aklıma geldikçe bu ve benzeri konularda yazacağım bu başlık altında. Bari GMPP Üyeleri bu basit ve tehlikeli hataları yapmasın.
İlk konumuzun özeti:
-Fotoğraf, doğum tarihi, ad soyad gibi bilgilerinizi etrafa saçmayın.
-Özellikle çocukların ve bebeklerin görüntülerini sakının.
-Kimin ne yapabileceği belli olmaz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Devam ediyoruz.
Özellikle beyin dalgalarınızı korumak için, teknolojiden biraz uzak durmalısınız.
Örneğin:
-Cep telefonlarını elinizden geldiğince kullanmayın.(Çelik Ekip özellikle kullanacak ;) )
-Evinizdeki wireless modemleri kullanmadığınızda kapatın. (Çelik Ekip bunu da kullanacak)
-Fön makinelerinden elden geldiğince uzak durun.
-Bilgisayarlarınızı ve laptoplarınızı azami düzeyde uzaktan kullanın.
-Evde kaktüs bulundurun.
-Her manyetik alan yayan aleti kullandıktan sonra ve tanımadığınız insanlara temas ettikten sonra dirsekten itibaren el, boyun ve yapabilirseniz ayaklarınızı soğuk suyla yıkayın.
-Her akşam bir kere elinizi ve ağzınızın içini, deniz veya kaya tuzuyla yıkayın.
-Sentetik kumaşlı elbiselerden kaçının.
-Üstünde uyuyacağınız ve üstünüze sereceğiniz kumaş da doğal olmalıdır.
-Evhamlı insanlarla görüşmeyin, görüşmek zorundaysanız bile, teninizi azami ölçüde kapatın. Gözenekleriniz en azından kumaşla da olsa kapalı olsun.
-Toplu taşıma araçlarında elinizden geldiğince az yere ve az insana dokunun (Zor olsa da)
-Her gün en az beş dakika, toprak veya çim alanda çıplak ayakla gezin.
-Yapabilirseniz her gün bir ağaca sarılın.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Peki çelik ekip nedir?

--------------------------------------------------------------------------

Mesajımı editleyemiyorum sanırım. Öğrendim :)

ahmet255

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş.Resimin bu kadar önem taşıdıgını bana bir daha hatırlatıgınız için sag olun.Bende anne ismi arıyıp duruyorum bi haftadır:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş.Resimin bu kadar önem taşıdıgını bana bir daha hatırlatıgınız için sag olun.Bende anne ismi arıyıp duruyorum bi haftadır:D
Açıkçası, resim sayesinde herşey mümkündür. Elbette isim, anne isimi veya doğum tarihi gibi bilgilerle de bir çok şey mümkün fakat resimlerin yeri tartışılamaz. Hem iyi hem de kötü niyetli yaklaşımlarda inanılmaz bir araçtır.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Face book twitter filan paranoyakça belki ama potansiyel tehlike anlaşılan:willy_nilly: :smash:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dövmeler neden ?
Şöyle açıklayayım. Söz uçar yazı kalır sözü aslında sadece diplomatik bir anlam içermiyor. Her ne yaparsak yapalım %99 işlem bir şey yazıp çizerek yapılır. Hem iyi hem kötü anlamda. Bilirsiniz yapılan bir deney vardı, su dolu kaba sadece kötü ve iyi sözler yazılarak su moleküllerinin dizilimi değiştirilebiliyordu. Sitede bunların deneylerini de yaptık. Niyet enerjisi ile birleştirdik. Hem de sadece yazı değil, renk enerjilerini de. Şimdi bir kere daha sembollerin, çizgilerin, renklerin ve yazıların madde ve enerji üstündeki etkisi tartışılmaz oluyor. Dövme ise hem madde bedeninizi hem de enerjinizi etkiler. Bir nevi sizin bilgisayarınızda işleyen bir arka kapı görevi görüyor. Hem içeri girip temizlik yapabilir hem de virüs yerleştirebilir bir anlamda. Bunların hiçbiri olmasa bile, sizin enerjinize bağlanabilir. Tanımlama yapabilir. Bilmek lazım ki bir hedefe ulaşmak için önce hedef saptanmalıdır. Radarda görünmenizi sağlayacak bir şey gibidir bu dövmeler de haliyle. Bedeninizden silinmediği sürece size aittir. Bu kapsamda dövmeler önemlidir. :)
Face book twitter filan paranoyakça belki ama potansiyel tehlike anlaşılan:willy_nilly: :smash:
Ben isim vermeden bütün hepsi demiştim ama siz en çok kullanılan iki tanesini yazmışsınız. :)

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Çok teşekürederim.Baya büyük bi aydınlatma benim için.Özelikle resimleri konusunda.Ben şimdi alnyorum bazı şeyleri nedeni.Hiç aklıma gelmedi.beni gören herkez şaşıryor halime,muhtemelen kulandım site de boyle tepki gösteriyorlar(belki kötü alnamda değil)ama şaşırmaları bile nazar değer.Gerçekten çok sağolun paylaşım için.
SEVGİLER...

Devam ediyoruz.
Özellikle beyin dalgalarınızı korumak için, teknolojiden biraz uzak durmalısınız.
Örneğin:
-Cep telefonlarını elinizden geldiğince kullanmayın.(Çelik Ekip özellikle kullanacak ;) )
-Evinizdeki wireless modemleri kullanmadığınızda kapatın. (Çelik Ekip bunu da kullanacak)
-Fön makinelerinden elden geldiğince uzak durun.
-Bilgisayarlarınızı ve laptoplarınızı azami düzeyde uzaktan kullanın.
-Evde kaktüs bulundurun.
-Her manyetik alan yayan aleti kullandıktan sonra ve tanımadığınız insanlara temas ettikten sonra dirsekten itibaren el, boyun ve yapabilirseniz ayaklarınızı soğuk suyla yıkayın.
-Her akşam bir kere elinizi ve ağzınızın içini, deniz veya kaya tuzuyla yıkayın.
-Sentetik kumaşlı elbiselerden kaçının.
-Üstünde uyuyacağınız ve üstünüze sereceğiniz kumaş da doğal olmalıdır.
-Evhamlı insanlarla görüşmeyin, görüşmek zorundaysanız bile, teninizi azami ölçüde kapatın. Gözenekleriniz en azından kumaşla da olsa kapalı olsun.
-Toplu taşıma araçlarında elinizden geldiğince az yere ve az insana dokunun (Zor olsa da)
-Her gün en az beş dakika, toprak veya çim alanda çıplak ayakla gezin.
-Yapabilirseniz her gün bir ağaca sarılın.

Ben bişei eklemek istiyorum,evde kaktüs bulundurmak pek iyi değil,ama kaya tuzu evde bir köşe bulundurmak evde ki radyasyonu alır.Hata evin her yerinde görünmeyecek bi yerde koyabiliriz.Kaktüsü da alıyordur radyasyonu ama evin huzuru için pek iyi gelmyor.Düzeltmek için yazmadım pailaşmak istedim.
Sevgilerimle...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben bişei eklemek istiyorum,evde kaktüs bulundurmak pek iyi değil,ama kaya tuzu evde bir köşe bulundurmak evde ki radyasyonu alır.Hata evin her yerinde görünmeyecek bi yerde koyabiliriz.Kaktüsü da alıyordur radyasyonu ama evin huzuru için pek iyi gelmyor.Düzeltmek için yazmadım pailaşmak istedim.
Sevgilerimle...
Kaktüs neden huzur için iyi gelmiyor açabilir misiniz? Bir bitkinin psikolojiyi kötü yönde etkilediğini ilk defa sizden duyuyorum.
Tehdit altında olan ve bazı kimyasalları salgılayabilen bitkiler en fazla zehir veya koku salgılayıp kendini korumaya alır. Bitkilerin diğer organizmalarla psikolojik etkileri üzüntü, şoka girme, savunma ve uyarma etkileşimlerine girdiğini biliyorum. Onun dışında kaktüslerin yoğun miktarda nemi çekip negatif iyonları azaltmasından mütevellit bir tür kötü hissetme durumundan bahsediyorsanız da evde metrekare başına havadaki nem oranını o odanın metreküp oranına göre çekebilecek kadar çok kaktüs düşmesi gerekir ki bu da sera kurmak demek olur. :)
Bunun dışında kaktüslerin ev huzuruna etkisini bize anlatabilirseniz mutlu oluruz.

rosemimosa

Kayıtlı Üye
dovmeyle yapilabilecek bir uygulama varmi elinizde tavsiye edebileceginiz

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yanlış görüyorum sanıp yatağımdan kalktım. Kusura bakmayan yorum kirliliği için ama. Hoşgeldiniz Chillout. Gerçekten çok sevindim :) artık burada olacak mısınız?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanlış görüyorum sanıp yatağımdan kalktım. Kusura bakmayan yorum kirliliği için ama. Hoşgeldiniz Chillout. Gerçekten çok sevindim :) artık burada olacak mısınız?
Hoş buldum.. :)
Arada girip bazı arşiv bilgilerine bakıyorum, yazılanlara bakıyorum bir de bu sitede henüz pek azınızın keşfettiği bir rehber sistemi var (adı üstünde gizli mabet) belli durumlarda açıp ona bakıyorum. Buralardayım yani ama aktif değilim eskisi gibi.

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
bilgiler için teşekkürler.bu tarafından hiç düşünmemiştim açıkçası.bişey sormak istiyorum malum artık toprak ağaç bulamaz olduk.kızımın adı topraksu ben onunla topraklanıyorum.yada öyle hissediyorum.siz bu konuda ne dersiniz isimlerin etkisi olurmu...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bilgiler için teşekkürler.bu tarafından hiç düşünmemiştim açıkçası.bişey sormak istiyorum malum artık toprak ağaç bulamaz olduk.kızımın adı topraksu ben onunla topraklanıyorum.yada öyle hissediyorum.siz bu konuda ne dersiniz isimlerin etkisi olurmu...
Toprak bulmak kolay, size üç faydalı konuyu tek seferde vereyim. Balkonunuza plastik olmayan (yani elektriği toprağa iletebilen) bir maddeden 100 cm x 100 cm veya işte balkon için uygun boyut ne ise bir saksı tipi yapın. Yüksekliği 15 cm olsa bile yeter. Gidin toprak alın veya bir yerde durun ufak kürekle doldurun poşetlere. Eve getirin buğday tohumu ekin bolca o toprağa. Şuan mevsim çok elverişli değil biraz uğraşı ve az masrafla o saksının tepesinden perde gibi sera poşeti ile çevreleyebilirsiniz.
Fayda 1:
Evet bu tohumlar çok kısa sürede çimlenir. Bu çimler çıktıkça boyu en az 5 cm kalacak şekilde kesip alın. İster bunları çiğneyin ister suyunu sıkıp günde 30ml tüketin. Kanser, tümör ve HIV gibi ekstrem hastalıklar dahil her şeye iyidir. Kullandığınızda ilk 1 hafta hasta hissedebilirsiniz ki bu normaldir. Adeta organlarınızdan ağır metaller ve toksinler söküp çıkarılıyor olacak.
Fayda 2:
Bugün biliniyor ki çimler ağaçlar kadar iyi oksijen üretebiliyor. Bu sera gibi çevirdiğiniz sistem şehir ortasında (gündüz elbette) evinize adeta oksijen pompalayan bir sistemdir.
Fayda 3:
Her gün kendiniz, eşiniz, çocuğunuz belli bir süre o çimlerin üstüne basın. Alın size topraklama. O balkon yeterince büyükse bir tane de limon ağacı veya benzeri küçük bir ağaç alır dikersiniz biraz daha büyüteceğiniz saksı sistemine. Olmasa da olur, olursa daha hoştur.

Gelelim isim etkilerine, o bambaşka ve çok önemli bir konu. Mesela Toprak Su ne ifade eder yaklaşık olarak? Kızınız genel olarak uysal, gizemli, sorumluluk almayı pek istemeyecek, başarı yolunda samimi olmayı tercih eden, başarılı olmak için azimli, namuslu ve lider potansiyelli, sadık ve lütufkar olmasını etkiler. Gelin görün ki, harfler yerine isimlerin kendi genel enerjileri sebebiyle de biraz denge sorunu yaşayabilir. Toprak gibi sabit, su gibi belirsizliği aynı bünyede taşımak belki de insanın oluştuğu çamur gibi olacaktır. Bu hem iyidir hem kötüdür. Kızınız çamura üflenen ruhu (prana, çi enerjisi vs.) zaten bilinçli varlık formuyla taşıyor. O halde kendi ruhunun pozitif enerjisini kişiliğine yansıttığı sürece sürekli hayatın oluşmasını, güzelleşmesini, faydayı ve kutsallığı üstünde taşıyabilir.
Asıl sorunuz kızınızı topraklama aracı kullanmak. Bunu zaten bazı şifacılar yapar. Kişiden kendine alır toprağa, magmaya, evrenin uygunun yerlerine gönderir, yerine pozitif veya ihtiyacı olan enerji tipini doldurur. Gelin görün ki acemi şifacılar veya bunun farkında olmayanlar aldıkları negatif enerjiyi iletemez ve kendisi kötü olur. Yani kızınızı bu konuda araç olarak kullanmayın. Her insan bu şekilde kullanılabilir, bazıları daha yatkındır ama böyle yapılması uygun ve etik değildir.
Siz elbette iyi niyetle yapıyorsunuz ancak bu bilgileri de göz ardı etmemeniz tavsiyemdir.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Şöyle açıklayayım. Söz uçar yazı kalır sözü aslında sadece diplomatik bir anlam içermiyor. Her ne yaparsak yapalım %99 işlem bir şey yazıp çizerek yapılır. Hem iyi hem kötü anlamda. Bilirsiniz yapılan bir deney vardı, su dolu kaba sadece kötü ve iyi sözler yazılarak su moleküllerinin dizilimi değiştirilebiliyordu. Sitede bunların deneylerini de yaptık. Niyet enerjisi ile birleştirdik. Hem de sadece yazı değil, renk enerjilerini de. Şimdi bir kere daha sembollerin, çizgilerin, renklerin ve yazıların madde ve enerji üstündeki etkisi tartışılmaz oluyor. Dövme ise hem madde bedeninizi hem de enerjinizi etkiler. Bir nevi sizin bilgisayarınızda işleyen bir arka kapı görevi görüyor. Hem içeri girip temizlik yapabilir hem de virüs yerleştirebilir bir anlamda. Bunların hiçbiri olmasa bile, sizin enerjinize bağlanabilir. Tanımlama yapabilir. Bilmek lazım ki bir hedefe ulaşmak için önce hedef saptanmalıdır. Radarda görünmenizi sağlayacak bir şey gibidir bu dövmeler de haliyle. Bedeninizden silinmediği sürece size aittir. Bu kapsamda dövmeler önemlidir. :)

Ben isim vermeden bütün hepsi demiştim ama siz en çok kullanılan iki tanesini yazmışsınız. :)

Belirli bir süre içersinde özellikle kişinin fotoğrafında gözlerinin içine odaklanarak bedenini hissetmeye çalışıyorum açlık uyku yorgunluk durumunu şu an kadar hissedebildiğim şeyler arasında ancak bunlar pek de işe yarayacak şeyler değiller bir göz veya dövme fotoğrafını kullanarak kişinin enerjine nasıl bağlanılabiliriz ? Bu durumda ben ne yapmalıyım ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Belirli bir süre içersinde özellikle kişinin fotoğrafında gözlerinin içine odaklanarak bedenini hissetmeye çalışıyorum açlık uyku yorgunluk durumunu şu an kadar hissedebildiğim şeyler arasında ancak bunlar pek de işe yarayacak şeyler değiller bir göz veya dövme fotoğrafını kullanarak kişinin enerjine nasıl bağlanılabiliriz ? Bu durumda ben ne yapmalıyım ?
Bunlar artık ileri düzeye ve tehlikeli sınırlara giriyor. Bu konuda bilgi vermemeyi daha uygun görüyorum.