Antalya'da HAVAS egitimi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isabet

Kayıtlı Üye
bu eğitimi almayı çok istiyorum.ama zamanlaması çok önemli.görev gereği ancak yaz tatilinde olabilir...üstadlar bu konuda bilgi verebilirlermi acaba.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar bir egitim sürecini başlatabilmemiz için belirli bir sayıya ulaşmamız lazım, bu hem sizlerin ögrenimi için iyi olacaktır sürekli degişik sorular ve fikirler konuları daha iyi pay edecektir... Ancak şuan bu yönde benden talepte bulunan Antalya üye sayısı çok az... Dışardan katılmak isteyen arkadaşlarımız var elbette ama bunun için gün veremiyorum zira her üyenin katılmak istedigi gün farklı gün... ben 5 haziran dicem bir bölümü 5 temmuz, ben 5 temmuz dicem bir bölüm 5 agustos hal böyle olunca birliktelik kurulamayacak, kişiye özel egitim ise takdir edersiniz ki çok yorucu olacaktır.. Ama talep olursa düşünülebilinir çare yok...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ya gerçekten Antalya olmazsa İstanbul bari öne alınsın bende İstanbul'dayım da katılmayı çok isterim doğrusu.

miracles

Kayıtlı Üye
Bu tür eğitimlerde grup çalışmaları daha faydalı olacaktır. Eğer isteyen herkes gerçekten bu işi öğrenmeye niyet eder ve bu iş içinde doğru zamansa mutlaka doğa desteği olacaktır. bu tür şeyler niyet eden kişinin enerjisi doğrultusunda bazen bir anda oluşuverir. Hiç kimse dert etmesin. Am bu eğitimi almadan önce bilmemiz öğrenmemiz gereken şeyler varsa bizleri yönlendirin derim. Böylece zaman geldiğinde hazır oluruz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu tür eğitimlerde grup çalışmaları daha faydalı olacaktır. Eğer isteyen herkes gerçekten bu işi öğrenmeye niyet eder ve bu iş içinde doğru zamansa mutlaka doğa desteği olacaktır. bu tür şeyler niyet eden kişinin enerjisi doğrultusunda bazen bir anda oluşuverir. Hiç kimse dert etmesin. Am bu eğitimi almadan önce bilmemiz öğrenmemiz gereken şeyler varsa bizleri yönlendirin derim. Böylece zaman geldiğinde hazır oluruz.
Havas egitimi açısından, ön bilgi edineceginiz konular en azından Arabi harf ve rakamları tanımak olsun daha sonra esmalar hakkında bilgi edinin...

miracles

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim. siteden bir arkadaş arapça dersleri öğretiyor. Onları indirdim. fırsat buldukça bakıyorum. Esmalarla ilgili kafam biraz karışık sayılar konusunda ama genel bilgi edindim şimdiye kadar. Tabii ki bunlar çok derin konular ve emek ve zaman istiyor. Yıllardır düşünce gücü, meditasyon, şifa çalışmaları yaptım. Son bir yıldır da bunları islami bilgilerden yararlanarak uygulama merakı oluştu. Dikkatimi buna verince bu siteyi buldum. Gerçekten çok faydalanacağıma inanıyorum. Bilgileri paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler. Çok da düzeyli bir site. böyle kalması dileğiyle..

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben eğitime katılmak isterim ama yaşım el verirmi bilmem 17 yaşındayım Antalya kepezdeyim.

sensei1

Kayıtlı Üye
kontejyan bu eğitimde herkesi birarda toplamak bayağı bir güç anladığım kadarıyla şöyle herkese hitap edecek bir kitap çıkartsanızda doğudan batıya kişilere ulaşsa olmazmı,denenmiş,güvenilir,vefklerde oynanmamış,dualarda eksiklik olmayan,mücrip okumalardan oluşan bir kitaba bu insanların ihtiyacı var,birde bu konuyu düşünseniz iyi olur derim.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Bende Antalyadayım ücretin uygunluğuna göre bende katılabilirim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu faaliyetimiz sitedeki platform değişikliği nedeni ile sonlandırılmıştır. Bu yüzden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...