Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
77 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: İskambil falı (Çingene usulu) ve derin açıklamaları

Yer
    from out of nowhere
    Rep Puanı : 1561
    Ettiği Teşekkür
    0
    14 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Alıntı angel777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında fal faldır diyeceğim, yapıyorsa hepsi yapar. Enerji harcarsınız fal bakarken. Başlarda yorumlarken de yorulabilirsiniz. Ona göre fazla yüklenmeyin kendinize.
    İlk kez baktığım için yoruldum sanırım..Normalde diğer fallara bakarken böyle olmam çok zorlamadığım sürece.. Teşekkürler.. İyi forumlar..

"I do not feel obliged to believe that same God

who endowed us with sense, reason, and intellect had intended for us to forgo their use."
    [Galileo Galilei]

"A man's ethical behavior should be based effectually on sympathy, education, and social ties; no religious basis is necessary.
    Man would indeeded be in a poor way if he had to be restrained by fear of punishment and hope of reward after death."
    [Albert Einstein]

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok güzel bi paylaşım, ben de eskiden iskanbil kartlarıyla bakım yapardım ama bu kadar ayrıntılı değildi. Sadece sayılara bir anlam yüklemiştim, tarot bakıyorum normalde ama o kadar güzel açıklamışsın ki özendim. Gidip bir deste mi alsam ne

Yer
    aydın
    Rep Puanı : 50
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Süper, çok sağolun.

Malacus mors
    Excrucio nox
    Omnis letifer conor mors.....

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Rep Puanı : 143
    Ettiği Teşekkür
    18
    16 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

Teşekkürler Angel777 ne kadar güzel açıklamışsın diğer açıklamalarınıda büyük bir keyfile takip edeceğimizden emin olabilirsin.Yalnız merek ettiğim bir konuyu soracağım ,İskambilde kartların hangi harfleri temsil ettiğinide bize anlatabilir misin? Tekrar teşekkürler.

Bir karış dahi vatan toprağını satmam;zira bu vatan bana değil,milletime aittir.

Milletimde bu toprakları ancak aldığı fiyata verir;Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır,kanla verilir.

II. Abdülhamit

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    0
    20 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Piyasa bulacağınız destedeki harfler:
    1. J- Vale
    2-Q-Kız
    3.K- Papaz
    4.A- As

Resimdeki destede harfler rusça, onları da açıklayayım.
    1. В- Vale
    2. Д- Kız
    3. К- Papaz
    4. Т- As

Per amare bisogna dimenticare

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    0
    20 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Eğer artık belirli bir seviyye geldiğinizi düşünüyorsanız, size kartların kombinasyon anlamlarını öğretebilirim.
    Tarotta İmparator kartı ile imparatoriçe kartının birlikte evliliği ve düöünü simgelemesi gibi, iskanbilde de bir takım kombinasyonlar vardır. En basitlerden anlatmaya başlıyorum:
    Peş peşe 4 as dileğinizin ve isteğinizin tutması anlamına gelir. Hatta fala başlarken desteyi ikiye bölünce, eğer ki, Kupa ası ve 9 karo ve ya Kupa ası ve 9 ası bir arada çıkarsa o falı bakmayın çünkü sonuç inanılmamz şekilde iyi olacaktır. Bu da dileğinizin ve hayatınızın iyi olacağı anlamına gelir.
    Bunun bir de ters anlamı vardır. 9 maça ve Maça ası birlikte ölüm demektir. Eğer ki, fala başlarken bu iki kart çıkarsa, o falı bırakın. Hatta bir takım inançlar o desteyi yakmanız gerektiğini savunur. Fakat ben destemi bana kötü bir haber verdiği için yakmazdım. Maça asının ters ve ya düz olması burada bir anlam teşkil etmez. Aynı zamanda Maça 7-si(ters) ve Maça ası; Maça 7-si ve Maça dokuzu da uğursuz kombinasyonlardır. Başlarda bu iki kombunasyondan biri çıkarsa, falın negatif süreceğini ve fal baktığınız kişinin başında belaların dolaştığını anlatır.
    Maça kızı ve maça dokuzu hastalık büyüsü demektir. Maça dokuzu; maça ası ve maça kızı ölüm büyüsü demektir.
    Maça kızı ve kupa dokuzu aşk büyüsü demektir. Maça kızı ve maça yedilisi ayrılık büyüsü demektir.
    Üç asın yan yana çıkması hayatta olacak büyük değişiklikleri simgeler. Eğer bu üç asın yanında maça kızı çıkarsa büyünün etkisi ile olan değişiklerdir. Eğer bu üç asın yanında maça valesi çıkarsa, bu değişikliklerin anlamsız olduğu demektir. Yani değişiklikler hayatınıza doğrudan yansımayacak.
    Fal bakılan iki kişinin arasında bir kişi kartı ( Sinek valesi, kupa kızı, karo kızı, sinek kızı, kupa papazı, karo papazı, sinek papazı ve maça papazı) çıkarsa, bu çıkan kişinin iki kişinin arasına girdiği anlamına gelir. Eğer iki kişinin arasında bu kişilik kartı ve ya kupa 9-u çıkarsa, o aradakinin iki kişiden birine aşık olduğuna işaretdir.
    Kupa 9-u ve ters maça 7-si kara sevda, imkansız aşk demektir. Bu aşka tutulanlar büyük acılar çeker.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar, çünkü sayısız kombinasyon yapılabilir. Tanımadığınız kombinasyoonları artık buradan sorabilirsiniz.

Per amare bisogna dimenticare

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Ettiği Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    40

sevgili angel777 benim harflerden kastım isim çıkarmaya çalışmaktı mesela her kart alfabede bir harfe tekabül ediyormuş ona göre falına bakılan kişiye şu harfleri içeren kimse falan denilebiliyormuş.

Bir karış dahi vatan toprağını satmam;zira bu vatan bana değil,milletime aittir.

Milletimde bu toprakları ancak aldığı fiyata verir;Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır,kanla verilir.

II. Abdülhamit

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

sayın angel777 benim bi sorunum var fala bakarken açtıgımız kartları topladıgımda 17 degil 20 kart oluo nerde hata yapıyorum acaba
    kişi kartı altına 1 kart üstünü 5 kapalı kart ve onlarında üstüne 1 açık kart daha sonra kiişi kartının sagında solunda altında ve üstünde 3 er kart.toplam 20 yapıyo nerde hata yaptıgıımı sölerseniz çok sevinirim

Yer
    DÜNYA CEHENNEMİNDE.
    Ettiği Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    40

aaaa benimde 20 kart kaldı neden oluyor acaba?nerde hata yaptığımı çözemedim bende.

II. Abdülhamit

Yer
    aydın
    Rep Puanı : 50
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

evet benimde öle oldu ya nerede yanlış yapıyorum?

Malacus mors
    Excrucio nox
    Omnis letifer conor mors.....

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)