Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
77 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İskambil falı (Çingene usulu) ve derin açıklamaları

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

paylaşımın için teşekür inşallah becerbileceğim

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    0
    20 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Kartları ilişkilendirme:
    Bu belki de en zor olanıdır. İki kartın arasındaki bağlantıyı sadece yorum yeteneğinizi geliştirerek kurabilirsiniz. Ben size kısaca anlatayım:
    7 kartlık sade açılımı yapıyoruz diyelim ki. Bu zaman 7 kartın hepsini bir birleriyle ilişkilendirmeden sonuca ulaşamazsınız. Önce ilk iki kartı ayrı ayrı yorumlayın. Sonra yorumları birleştirin. Fazla ve uyumsuz kısımları çıkarın. İki kartın ortak yorumunu elde etmiş olacaksınız. Şimdi de elinizdeki yorumu üçüncü kartla ilişkilendirin ama bu sefer başka bir şekilde: Üçüncü kartı da yorumladıktan sonra ilk yorumun devamıymış gibi okuyun. Yani sonuç şöyle: Gerekli yerlerde yorumları birleştirip, gerekli yerlerde o yoruma bir sonraki kartla devam edin. Ana fikir budur. Şimdi geçelim asıl anlatıma:
    Açılımınızı yapın (hangisi olduğu önemli değil). Kartlara dikkatlice bakın ve kartları canlıymışlar gibi olarak düşünün. Konsantre olun ve dikkat edin: Aralarında ne konuşuyorlar? Aralarında bir irtibat var, o irtibatı odaklanarak çözmeye çalışın. Örnek:
    Karşınızda üç kart var, sinek papazı, kupa 9-u ve kupa kızı. Sinek papazı esmer erkek, kupa 9-u aşk, kupa kızı evli kadın. Eğer sinek papazı kupa kızının eşi ise, evlilikteki aşkı anlatır bu üç kart. Fakat eğer kupa kızı başka bir ile evli ise, evli bir kadın ile başka bir erkeğin arasındaki yasak aşkı anlatır. Eğer evlilik için bakılıyorsa bu, aldatma olarak da yorumlanabilir.
    Geçelim daha zoruna: Kupa valesi, maça kızı, maça 9-u, sinek 10-lusu, maça papazı, kupa altılısı ve karo ası.
    Kupa valesi- Zorluk; Maça kızı- Büyü; Maça 9-u- hastalık; Sinek 10-lusu- Büyük para; Maça papazı- Yardımsever erkek; Kupa altılısı- Kısa yol; Karo ası- Haber.
    Öncelikle hangi kartların yorumlarını alakalandırabiliriz, bir ona bakalım. Zorluk ile büyü, ve hastalık. Üçü alakalı- Büyünün etkisi ile birine zorluklar ve hastalıklar verilmiş. Sinek 10-su- Ortada büyük paralar var, belki de büyü için kullanılan,verilen paralardır bunlar. Maça papazı ise bu büyüyü yaptıran ve ya yapan kişidir. Yardımsever erkek olarak çıkmasının sebebi, sizin onu iyi biri olarak tanımanızdır. Kısa yol- Kısa yolda yaptırdığı bir büyüdür. Kısa yol hem de kısa, yani etkisiz olarak yorumlanabilir. Yani büyünün etkisi kısa olacaktır. Haber ise bu büyü hakkında haber alacağınızı simgeler. Şimdi gelelim sonuca.
    “Yardımsever olarak tanıdığınız bir yalancının sizi hastalandırmak ve size zarar vermek için büyük paralar karşılığında yaptırdığı bu kısa etkili büyü hakkında haber alacaksınız.”
    Ve işte, 7 kartın yorumunu tek bir cümlede birleştirdik ve tek bir yorum, tek bir anlam çıkardık. Bu kendi tekniğime dayalı olduğu için yorumlar birleştiriliyor. Siz yorumları ayrı ayrı değerlendiriyorsanız o zaman durum farklı olur. Şöyle yorumlanır:
    “Zorluklarınız var. Size büyü yapılmış. Çok yakında hastalık sizi bulacak. Büyük paralar da kaderinizde sizi bekliyor. Yardımsever birinin yardımlarını göreceksiniz. Kısa bir yola çıkacaksınız. Bir haber alacaksınız.”
    Şimdi neye açılım yaptığınıza göre durum değişiyor. Eğer tek bir soru için bakacaksanız birinci yöntem, eğer genel olarak kader ve gelecek, ya da geçmiş için bakacaksanız ikinci yöntemi uygulayın. Ben şahsen gerektikçe her iki yöntemi uygulamaya çalışıyorum. Biliyorum, biraz zor, o yüzdün şimdilik sadece iki kartla deneyin. Ondan sonraki gün üç kartla bakıp, yorumları birleştirin. Her gün bir kart arttırın. En sonunda 7 karta kadar ulaşın. Bu tıpkı yabancı bir dil öğrenirken cümle kurmayı öğrenmek gibi. Önce özne ve yüklemden oluşan cümleler, sonra daha geniş ve daha kapsamlı cümleler kurarsınız. Şimdilik bu kadar, umarım hepinize yardımcı olabilmişimdir. Sevgi ve ışıkla kalın...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Emeklerine sağlık, ellerin dert görmesin ne kadar güzel anlatmışsın valla heveslendim.

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Rica ederim, sizin öğrenmeniz için hazırlıyorum zaten bunları.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Duru olmak gerek, bu kadar zihnimde ses varken yapabileceğimi sanmıyorum ama... Yine de kendi kendime deneyeceğim kısmetse Tekrar teşekkürler.

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Çok özel bir tekniği yine paylaşmak istiyorum. Kartlarla bağınız belirli bir seviyye geldikten sonra onlarla konuşabilirsiniz.
    Destenizi karıştırın ve sorunuza konsantre olun. Sorunuza iyice niyyet edip kartlarınıza akıtın. Kartlara enerji akıtıyorsunuz. Bu enerji kartların yaşam enerjisi olacak. Ve artık kartlarınız canlı. Buna kendinizi iyice inandırın. Kartlarınızla bağınızı kimse bozamaz. Desteden üç kart çıkartın ve kartları yorumlayın. Kartlar bir şey söylüyorlar, iyice bir kulak verin. İlk sefer bir şey duyamazayacaksınız; fakat zamanla 3. Gözünüz bu sesleri algılayacaktır. Kartlarla böyle 3-er 3-er açılım yapmaya devam edin. Ve artık kartların sesi tükeniyor, enerjileri bitiyor, sorunuzu unutuyorlar. Kartları dinlenmeleri için bir saat kadar bırakın, sonra yeniden aynı şekilde enerji yükleyerek bir açılım yapabilirsiniz. Şimdi de örneğine geçelim.
    Desteye enerjisi sorularınızla birlikte yolladınız ve açılımlara başladınız. 3 kart çektiniz. Sorunuz da şu: Bu yaz yapacağım yolculukların ve yapacağım ziyaretlerin bana ne gibi bir etkisi olacak?
    Burada dikkat edilmesi gereken şey, sorunun olumlu bir şekilde verilmesidir. Olumsuz soruları evren yine “Evet” , yani olumlu şekilde algılayacaktır. Yani sorunuzun tam tersi olarak. Soru yüzeysel olmamalı, mümkün olduğu kadar kesin olsun bu teknikte.
    Sinek altılısı; maça onlusu; ters maça yedilisi. Önce yüzeysel bir şekilde yorumlayalım.
    Sinek altılısı- Uzun yolculuk; Maça onlusu- İnanılmaz gelişmeler; Ters maça yedilisi- Keder ve gözyaşı
    Yorumu: Yapacağınız yolculuk sırasında kötü gelişmeler sizi bekliyor. Bu gelişmeler sizi çok üzecek ve göz yaşından başka bir şey vermeyecek.
    Şimdi yorumu, kartları ve gönderdiğiniz enerjinin frekansına konsantre olarak sesleri duymaya çalışın.
    “ Şanssızlık, uğursuzluk, lanet...” gibi kesik kesik kelimeler de olabilir, “ Bu yolculuğa çıkma!” gibi kesin emirler de olabilir, “Kavga edeceksin” gibi gelecekten haberler de olabilir.
    Bu tekniği herkes yapabilir mi?
    Hayır, psişik yetenekleri açığa çıkmamış insanlar, enerjiyi yönlendirmeyi bilmeyen insanlar, enerjiyi imajine edemeyen insanlar bu saydıklarımı öğrenene kadar bu teknikte başarıya ulaşamazlar. Fakat çalışmakla başarılmayacak şey yoktur, bunu da unutmayın .
    Bu bir çingene tekniği değildir, bir kitaptan okuduğum tekniktir. Nadiren kullanmama rağmen denenmiş olduğunu bilmenizi isterim.

7. Angel777 Üyemize teşekkür edenler:

Yer
    from out of nowhere
    Rep Puanı : 1561
    Ettiği Teşekkür
    0
    14 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

En sonunda az önce denedim açılımları.. Çok ilginç süreklilikler vardı açılımlarda ve aynı şeyleri tekrar tekrar hatırlattı kartlar. Hatta şuan, 1 saat sonra kısmında baya ilginç şeyler çıktı. Etkilendiğimi söylemeliyim. Teşekkürler emekleriniz için..

Bir şey eklemek istiyorum yalnız. 2, 3,4,5,6 ve jokerleri çıkarıyoruz demişsiniz ama sonra 6,7,8,.. kalacak demişsiniz. Ben ilk cümleye bakıp 6ları da çıkarmıştım. Daha sonra saydım 36yı bulmayınca 6ların olduğunu farkettim ama çoktan oraya kadar olan açılımları yapmıştım Eğer düzeltirseniz diğerleri de benim hatama düşmeyeceklerdir

Saygılar,
    AphraeL

"I do not feel obliged to believe that same God

who endowed us with sense, reason, and intellect had intended for us to forgo their use."
    [Galileo Galilei]

"A man's ethical behavior should be based effectually on sympathy, education, and social ties; no religious basis is necessary.
    Man would indeeded be in a poor way if he had to be restrained by fear of punishment and hope of reward after death."
    [Albert Einstein]

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Evet sanırım orada yanlış olmuş,düzeltiyorum hemen.

Yer
    from out of nowhere
    Rep Puanı : 1561
    Ettiği Teşekkür
    0
    14 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Bu falın ağırlık yapması mümkün müdür, başağrısı ve yorgunluk gibi? Yoksa benim hüsnü kuruntum mu?

"I do not feel obliged to believe that same God

who endowed us with sense, reason, and intellect had intended for us to forgo their use."
    [Galileo Galilei]

"A man's ethical behavior should be based effectually on sympathy, education, and social ties; no religious basis is necessary.
    Man would indeeded be in a poor way if he had to be restrained by fear of punishment and hope of reward after death."
    [Albert Einstein]

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    38

Aslında fal faldır diyeceğim, yapıyorsa hepsi yapar. Enerji harcarsınız fal bakarken. Başlarda yorumlarken de yorulabilirsiniz. Ona göre fazla yüklenmeyin kendinize.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)