Telekinezi-Yüzük-Enerji İlişkisi Hakkında Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShamanTurk

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
http://www.metacafe.com/watch/1061954/t ... asha_nova/
http://www.dailymotion.com/video/x9ru0d ... sis_webcam
http://www.seyrusefa.net/psi-wheel/psi- ... 8c380.html

Fark ettiniz mi bilemem ama üç videoda da telekinezi yapan şahısların parmaklarında da yüzük var ben bu olayı araştırıyorum elimden geldiği kadarıyla ama bu yüzüklerin ne ilgisi var çözemedim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Lütfen üç video yu da izleyin ve parmaklarındaki yüzükleri görün.İkinci video da Natasha Nova annesinin ona verdiği yüzükden söz ediyor enerji veriyormuş ve yüzüğü levite ediyor.İzlenmeye değer.Eğer bana yardımcı olursanız telekinezi yapmak için enerji arttırıcı ürünler bulma şansımız artıcak ve daha çabuk sonuca ulaşıcaz.Hepinize şimdiden teşekkürler...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Nişanlı olabilr o ihtimali düşündünmü _?

ShamanTurk

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
İkinci videosunda yüzükten bahsediyor basit düşünmeyelim lütfen :)

Adramelech

Kayıtlı Üye
Tabi ki bahsedecek. Yaptığı ilüzyonu birşeylerle desteklemesi lazım. Her ilüzyon gösterisindeki gibi pozitif enerjinizi yönlendirin bana el ele tutuşun olaylarını yapmış baksana.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Youtubeda bi video izledim telekinetik kalem yapımı, bulursam ekleyeceğim. Orada yüzük soruna cevap olabilecek açıklamalar var.

motherlode

Kayıtlı Üye
Pek bilmiyorum bu konuyu ama belki de yüzüğe enerji yüklemiştir.

unreal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarımdan bunu yapabilenler var, yüzükle alakası yok bu işin, tamamen beyin gücüyle, enerjiyle ilgili. Ama bu işi ben denesem de yapamıyorum bir türlü. Çok komik olacak ama lens kullanıyorum acaba onla bir ilgisi olabilir mi? Bilen birileri sorumu cevaplarsa, çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlarımdan bunu yapabilenler var yüzükle alakası yok bu işin tamamen beyin gücüyle enerjiyle ilgili. Ama bu işi ben denesemde yapamıyorum bir türlü çok komik olucak ama lens kullanıyorum acaba onla bir ilgisi olabilir mi? Bilen birileri sorumu cevaplarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Lens gerçek bir engel olmaz. Ayrıca beyin gücü dediğimiz zaman, enerjinin iletimi durumu üç ana şekilde gerçekleşir:
1- Direk beyin iletimi
2- Beyin enerjisinin el ile iletimi
3- Beyin Enerjisinin göz ile iletimi
Varyasyonları ise:
1- Beyin enerjisinin direk beyin, göz ve el ile ortak iletimi
2- Vücut manyetik enerjisinin vücutla ve/veya yukarıdaki biçimlerle ve/veya birleştirilerek iletimi
3- Beyin enerjisinin, manyetik enerjiyle ortak iletimi
4- Evrensel veya Dünya nın manyetik alan etkileşimlerinin, yukarıdaki maddeler ile birlikte kullanılarak iletimi
5-En genel kullanım olarak da hepsinin, parça parça birleştirilip ortak iletimi

aysorfi

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşıma da bir medyum tarafından yüzük ve kolye çalışması yapılmıştı. Yaptıran taşıyacaktı üzerinde. Sevgillisiyle barışsın diye ama pek bir şey olmadı. Var mıdır böyle bir uygulama ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir arkadaşımada bir medyum tarafından yüzük ve kolye çalışması yapılmıştı.Yaptıran taşıycaktı üzerinde .Sevgillisiyle barışsın diye.Ama pek birşey olmadı. Varmıdır böyle bir uygulama ?
Evet var. Sadece sevgiliyle barışmak için değil, çok daha ciddi şeyler için yapılır aslında bu tür uygulamalar.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Chillout kesinlikle haklı ben de merak ettim ama benim görüşüm, yükzükteki taşlar taşların da bir etkisi var... Araştırabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...