Hipnomeditasyon çakra çalışması 3

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hipnomeditasyon çakra çalışması 3 hipnomeditasyon çakraları açmak için hazırlanmış ses dosyası

bilinç altını uyandırarak çakralarınızı açmaya yönelik meditasyon yapmanızı sağlamk için hazırlnamıştır. hazıladığım bu mp3 dinlemeniz yeterlidir. her hangi bir şekilde caba sarfetmenize düşünmenize büyük hazırlıklar yapmanıza gerek yok. sesim size rehberlik edecek.

asla araba kullanırken dinlemeyiniz. çocuklarınıza dinletmeyiniz. önemli bir iş yaparken dinlemeyiniz. hafif bir trans haliyi yaşayacağınız için uyuya kalma ihtimaliniz var çünkü.

tüm çakralarınızı açarak. yaşam enerjinizi düzenlerek yüksek benliğinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır.

sesim duyulmaktadır. subliminal mesaj içermemektedir. arka planda mantralar için özel hazırlandığım meditasyon müziği vardır.

BURADAN indirebilirisiniz

sevgi ve ışıkla

hazırlayan: Urum

mally

Kayıtlı Üye
Sn Urum, dosyayı indirdim ama GIF formatında çıkıyor. Mediaplayer da Winamp da açmıyor dosyayı. Nasıl açmalıyım?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
gıf olarak açılması imkanız gıf resim formatıdır çünkü. siz başka bir şeye tıklamış olmalısını bir daha deneyin lütfen

mally

Kayıtlı Üye
Evet şimdi tamamdır. Winamp ın için sürükleyince açılıyor. Çok teşekkür ederim Sn Urum harikasınız :) Peki kulaklıkla mı dinleyelim yoksa normal hoperlörden mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ikiside olur ama kullaklık daha iyi

mally

Kayıtlı Üye
Tamamdır. Sayın Urum, peki 1,2,3,4 şeklinde sırayla mı dinleyelim?

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler.. Dinledikçe daha iyi hissediyorum kendimi.. Ayrıca sesiniz o kadar rahatlatıcı ve güven verici ki.. İndirdiğim bir başka çakra meditasyonu mp3unden aynı etkiyi alamamıştım, yapan kişinin sesi duygudan yoksun ve kör gelmişti. Emeğiniz, iyi niyetiniz ve zamanınız için çok teşekkürler.. Allah gönlünüze göre versin..

Saygılar,
AphraeL

haziran

Kayıtlı Üye
teşekkürler, her hafta sırayla dinliyoruz. 1 ayda tamamlanıyor ve sonra başa mı dönüyoruz 1-2-3-4 diye sırayla?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
öyle birşey diyemeyiz. kesin kuralları yok. ben haftada bir tanesini dinlemenizi tavsiye ediyorum okadar.

xaxnan

Kayıtlı Üye
gif olarak indiriyor.i poduma atamıyorum. :S

azra-

Kayıtlı Üye
dosyayı indirdi açıldı problem yok akşam evde dinlerim

darksense

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben yanlış yeremi basıyorum bilmiyorum ama 1. ve 2. dosya aynı dökümanı içeriyor, atladığım bir durummu var?

Teşekkür ederim.

Cadyy

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkürler.. Dinledikçe daha iyi hissediyorum kendimi.. Ayrıca sesiniz o kadar rahatlatıcı ve güven verici ki.. İndirdiğim bir başka çakra meditasyonu mp3unden aynı etkiyi alamamıştım, yapan kişinin sesi duygudan yoksun ve kör gelmişti. Emeğiniz, iyi niyetiniz ve zamanınız için çok teşekkürler.. Allah gönlünüze göre versin..

Saygılar,
AphraeL

katılıyorum

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Merhaba,
Rica etsem uygun olduğunuzda linki tekrar güncelleyebilir misiniz?