Hipnomeditasyon çakra çalışması 2

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hipnomeditasyon çakra çalışması 2 hipno meditasyon çakraları açmak için hazırlanmış ses dosyası

bilinç altını uyandırarak çakralarınızı açmaya yönelik meditasyon yapmanızı sağlamk için hazırlnamıştır. hazıladığım bu mp3 dinlemeniz yeterlidir. her hangi bir şekilde caba sarfetmenize düşünmenize büyük hazırlıklar yapmanıza gerek yok. sesim size rehberlik edecek.

asla araba kullanırken dinlemeyiniz. çocuklarınıza dinletmeyiniz. önemli bir iş yaparken dinlemeyiniz. hafif bir trans haliyi yaşayacağınız için uyuya kalma ihtimaliniz var çünkü.

tüm çakralarınızı açarak. yaşam enerjinizi düzenlerek yüksek benliğinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır.

sesim duyulmaktadır. subliminal mesaj içermemektedir. arka planda çakralar için özel hazırlanmış meditasyon müziği vardır.

BURADAN indirebilirsiniz

sevgi ve ışıkla

hazırlayan: Urum

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkür ederim Sayın URUM.
Harika bir çalışmaydı.Halen sersem gibiyim ve midem bulanıyor hafif.
1-2-3-4 çalışmaları aralarında fark ne ...henüz dinlemedim ..şu an kaldıramam sanırım.:) Bu yüzden sordum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
zaten 15 dakika yeterli üst üste dinlemek iyi olmaz.

arka fonlar farklı ilkinde normal bir müzik var on sonuncusunda om mantrası için hazırladığım var. sadece o müziği bile dinlemek yeterli üstüne birde hipnomeditason telkinlerimi ekleyince güçü dahada atrıyor tabi

babylon

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
Gerçekten bende sersem gibiyim midem bulanıyor.Hiç birşeyde yapmadım sadece dinledim zaten yeni başlıyorum önce okuyup öğreniyorum,sonra yapacağız birşeyler inşallah. Özdeger için olanıda yükledim kuş sesleri çok hosuma gitti.Üst üste dinlemememız mi gerekıyor?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
gercekten bende sersem gibiyim midem bulanıyo.hıc bırseyde yapmadım sadece dınledım zaten yenı baslıyorum önce okuyup ogrenıyorum.sonra yapıcaz bıseyler inş. özdeger ıcın olanıda yukledım kuş seslerı cok hosuma gıttı ust uste dınlemememızmı gerekıyor?

Mide bulantısı ve buna benzer durumlar uyumlanma yaşadığınız için oluyor.Sayın Urum haftada bir dinlenmesinin yeterli olacağını belirtmiştir.Özdeğer ve kendine güven için olan telkinleride başlıklardaki talimatlara göre dinlenemenizi öneririm.Konular içerisinde uzun olumlama ve özet olumlama grupları bulunmaktadır.Uzun olumlama guruplarını günde 3 veya 4 sefer özet olumlama guruplarınıda 1 defa dinlemeniz yeterlidir.Bunun haricinde kulaklıkla yazan partları kulaklıkla ,sessiz olarak isimlenmiş olanlarında ses düğmesini çok yüksekte olmamak şartıyla dinlenmesi lazım.

Sevgi ve Işıkla Kalın

Katarina

Kayıtlı Üye
Daha öncesiki bir çalımanızda bunu yapmıştım.Gerçekten inanılmaz bir duygu akışı oluyor.

AJA

Elit Üye
Süperdi....
Sesiniz etkili bir rehberlik etti. Teşekkürler.

Lilac Fairy

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler Sayın Urum.

Kullandığınız sözler o kadar güzel ki, insanı alıp götürüyor.
Seçtiğiniz müzikler de öyle.
Bence herkesin yaşaması gereken olağanüstü bir deneyim.
Keşke daha uzun sürseydi ...
Yüreğinize sağlık. Başka çalışmalarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum.
Umarım benim gibi birçok forum üyemiz de bekliyorlardır.

Günde bir kez dinliyorum. Özellikle gece yatmadan önce. Günün yorgunluğunu ve karmaşasını üstümden atmamı, sakinleşmemi, kendimi güçlü, güvende ve pozitif hissetmemi sağlıyor.

Bu hipnomeditasyonu dinledikten sonra yaşadığım bir diğer gelişme de vucuduma giren enerjileri artık hissebiliyor olmam.

Üçüncü göz çakramı çocukluğumdan beri hissederdim zaten ama diğer çakralarımı hiç hissetmemiştim. Sayenizde onların da varlığını hissetmeye başladım.

Hatta yaşadığım biraz komik bir deneyimimi paylaşayım sizlerle.
Bir gün bulaşık yıkarken başımın üstünde acayip bir his uyandı. Sanki saçlarımın dip kısmında birşey yürüyor gibi. Normalde her türlü böcek, sinek, örümcek fobim vardır. Haliyle ödüm koptu :) Elimle saçlarımı silkeledim. Geçti bir ara. Sonra yine başladı. Sonra bir aynanın önüne koşup, saçlarımı ayırıp ayırıp diplerine baktım. Hiçbirşey yok. Sonra yine başladı o his. Dedim bu ne böyle. Sonra içimden bir ses cevap verdi.
" Tepe çakran açıldı !!! "
Artık günde birkaç sefer hissediyorum. Hatta bu satırları yazarken bile oluyor.
Bir de ilk dinlediğimde sanki bir el boğazımı sıkıyor gibi olmuştum. Sonraki araştırmalarımda ve forumdan edindiğim bilgilerle bunun boğaz çakramın açılması olduğunu anlamıştım.

Bunların dışında avuç içlerimde sık sık yoğun titreşimler hissediyorum. Ayak tabanlarımda, bazen de kollarımda.
Bütün bunlar çalışma yapmadığım zamanlarda da, hatta rutin günlük işlerle uğraştığım sıralarda oluyorlar.

Ne kadar doğru olduğunu bilmem ama ben de bunu basit bir mantıkla kendime " vucudun ya da auranın ya da ruhun enerjisi azaldığında çakralar kendilerine dünyadan ya da güneşten enerji çekiyorlar. "şeklinde açıklıyorum.

Tabii sizler daha iyi bilirsiniz. Ben de yavaş yavaş öğreneceğim zamanla.
Çok uzun bir cevap oldu farkındayım ama sizin bu emekleriniz kuru bir teşekkürden çok daha fazlasını hakediyor bence.
Bir de benim gibi yeni yeni bu konulara ilgi gösterenler benim yaşadığım deneyimlerden de bilgilenebilirler diye düşündüm.

Bir de eğer isterseniz elimde Bireysel Gelişim Uzmanı Nil Gün' ün hipnomeditasyon ve motivasyon mp3'leri var. Bana sesi ve konuşma tarzı çok itici geldiği için dinleyemedim ama birkaç arkadaşım çok beğenerek dinliyorlar. Paylaşmamı isterseniz seve seve paylaşırım.

Volar

Kayıtlı Üye
Sayın Urum ilk çalışmayı yaptım kollarım ve bacaklarım uyuştu,karıncalandı.O kadar güzel bir histi ki ikinci çalışmayı yapmak için sabırsızlanıyordum.Fakat sizin ard arda yapmayın mesajınızı görünce bir hayal kırıklığına uğradım.İkinci çalışmayı en erken ne zaman yapmalıyım?
Bu arada ellerinize sağlık ve çok teşekkürler.

kola

Banlı Kullanıcı
Hipnomeditasyon çakra çalışması 2 hipno meditasyon çakraları açmak için hazırlanmış ses dosyası

bilinç altını uyandırarak çakralarınızı açmaya yönelik meditasyon yapmanızı sağlamk için hazırlnamıştır. hazıladığım bu mp3 dinlemeniz yeterlidir. her hangi bir şekilde caba sarfetmenize düşünmenize büyük hazırlıklar yapmanıza gerek yok. sesim size rehberlik edecek.

asla araba kullanırken dinlemeyiniz. çocuklarınıza dinletmeyiniz. önemli bir iş yaparken dinlemeyiniz. hafif bir trans haliyi yaşayacağınız için uyuya kalma ihtimaliniz var çünkü.

tüm çakralarınızı açarak. yaşam enerjinizi düzenlerek yüksek benliğinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır.

sesim duyulmaktadır. subliminal mesaj içermemektedir. arka planda çakralar için özel hazırlanmış meditasyon müziği vardır.

BURADAN indirebilirsiniz

sevgi ve ışıkla

hazırlayan: Urum
üzgünüz ulaşmaya çalıştınız sitede dosya artık yok diyor

baysal01

Kayıtlı Üye
Sevgili urum hocam. İndirme linkini güncelleme imkanınız var mıdır acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ses dosyaları İstanbul’daki bilgisayarım da şimdi orda değilim dönünce yüklerim.

DemirBey

Kayıtlı Üye
Sayın urum, linkleri güncelleme olanağınız var mı İstanbul'a döndüyseniz?