evlad sahibi olmak için ve erkeklik kudretini arttırıcı bitkiler,dualar,uygulamalar

greengrass

Kayıtlı Üye
Git Allah' a dua et hey Allah' ım ne insanlar var...
evet ne insanlar var. hiç önemsenmediği halde karşılıksız aşka tutulmuş büyülerle çızılarla kendine bağlamak isteyen onlarca insan. sırf merakından cin daveti yapmak isteyen onlarca bilinçsiz. 12 farzı bile tam bilmeden duaların hayrından yararlanmak isteyen onlarca bilgisiz. evet bunlar var.. bide ne var biliyor musun?? çocuk sahibi olmak isteyipte bunu burda paylaşmak isteyen bir insana tepki gösteren SEN... işte böyyyle insanlar var.. haklısın ey ALLAH'ım yaa..

greengrass

Kayıtlı Üye
yardımcı olursanız sevinirim
misk ve safranla temiz bir kağıt üzerine aşağıdaki ayet-i kerimeleri bir arabi ayın ilk ve ikinci cumasının sela vaktinde ve zühre saatinde iki nüsha yazıp birinin koca diğeri hanımı üzerinde taşır ve yine aynı saatler aynı ayet-i kerimeleri porselen bir tabağa yazarak gül veya zemzem suyu ile silerek karı koca bu sundan yedi gün sabhları aç karnına içerlerse Cenabı Hakk lutfu için hayırlı evlad ihsan ederi. birinci ayda olumlu bir gelişme olmaz ise üçüncü yada yedinci ayda olumlu sonuç elde edilir. fakat her ay yedisine kadar bu tabağa yazılıp suyunu içimek gerekir.
yazılacak ayet şudur.

bu dua yazıldıktan sonra üzerine 70 defa

salavatı okunduktan sonra üç defa Fetih suresi okunur.sonra nüshalar naylona sarılıp beyaz bir iplikle dikilir. karı koca üzerinde taşır.
tabağa yazılanın da üzerine 70 salavat ve üç Fetih suresi okunduktan sonra içmek lazımdır.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
evet ne insanlar var. hiç önemsenmediği halde karşılıksız aşka tutulmuş büyülerle çızılarla kendine bağlamak isteyen onlarca insan. sırf merakından cin daveti yapmak isteyen onlarca bilinçsiz. 12 farzı bile tam bilmeden duaların hayrından yararlanmak isteyen onlarca bilgisiz. evet bunlar var.. bide ne var biliyor musun?? çocuk sahibi olmak isteyipte bunu burda paylaşmak isteyen bir insana tepki gösteren SEN... işte böyyyle insanlar var.. haklısın ey ALLAH'ım yaa..

ewa sen bitanesin :)

greengrass

Kayıtlı Üye
Amacım kimseyi kırmak yada saygısızlık yapmak değil fakat kimse kimsenin isteklerini eksikliklerini beklentilerini yada umutlarını aşağlayamaz. Dalga geçemez, rencide edemez. Belki site yetkililerinde uyarı bile alacağım yaptığım yorum yüzünden ama bildiğimden geri de kalamam... Üzgünüm...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yardımcı olursanız sevinirim

majikal uygulamalar bölümünde bu konuda bilgiler mevcut. sitede kontejyan bu konuda son derece bilgilir onada sorabilirsin.

ama öncelikle soun tam olarak nedir. onu paylaşabilirsen bizde ona göre çözüm üretebiliriz.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
O kadar doğru sözler söylemişsin ki başka söze ne hacet arkadaşım agzına saglık. Gayet masum bir şekilde yardım isteyen bir arkadaşımıza yardımın dokunmayacaksa üzülmesine de sebeb olma bence. ewa bende seni kutluyorum.

hüzün1

Kayıtlı Üye

Yüreğine diline sağlık arkadasim kimse kimseyi asaglayamaz. Bu konuda bilgisi yoksa sahsin yureginden gececek temeni dua yetrlidir zaten....Rabbim yuregimizden geceleri versin insallah.

schutze07

Kayıtlı Üye

Çok teşekkür ederim ewa. Sözünün üstüne başka söz söylemeye gerek yok.

majikal uygulamalar bölümünde bu konuda bilgiler mevcut. sitede kontejyan bu konuda son derece bilgilir onada sorabilirsin.

ama öncelikle soun tam olarak nedir. onu paylaşabilirsen bizde ona göre çözüm üretebiliriz.

majikal uygulamalar bölümüne bakacağım çok sağolun

Okdar dogru sözler söylemişsin ki başka söze ne hacet arkadaşım agzına saglık gayet masum bir şekilde yardım isteyen bir arkadaşımıza yardımın dokunmayacaksa üzülmesinede sebeb olma bence ewa bende seni kutluyorum.

gerçekten çok üzülmüştüm şok oldum okuyunca çok teşekkür ederim

greengrass

Kayıtlı Üye
Teşekkürler arkadaşlar hem fikir olduğumuza sevindim. Yine de kimsenin kalbi kırılmasın. Kötü söz sahibinden çoğalır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Söz konusu şahıs, başka sebeplerle de birleşince, siteden süresiz olarak atılmıştır. Burada tek bir üyeye veya bir yöneticiye saygısızlık yapan, kişisel haklarına saldıran, din,dil ve ırk yapanlar en sert yüzümüzü görürler. Buradaki üyeler, dünyanın dört bir tarafından olan fakat aynı dili konuşup, anlaşan çok büyük bir ailedir. Ailemize yönelen kötü niyetlere ister ışığımızla, ister saf karanlıkla cevap verebilecek kadarız. Söz konusu şahıs, başka bir başlık altında da bir yöneticimize aynı biçimde yaklaşmış, yine de hak yemeyelim diye özel mesajlar atmamıza rağmen, özel mesajları da yanıtlamamış ve sonucunda süresiz atılmıştır.

greengrass

Kayıtlı Üye
:) adalat diye buna derim.. bu aileye üye olmak mutlu etti beni. biz güçlü ve bağlı bir aileyiz. :)

schutze07

Kayıtlı Üye
çok mutlu oluyorum bu ailenin içinde olmaktan gurbette olduğum için yalnızlık çekiyordum artık kimsesiz hissetmiyorum kendimi iyiki varsınız gizli mabet sakinleri

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Olacağı buymuş ,biliyordum
Huzur içinde derslerimize devam :)