Psişik Farkındalık Kesesi

gothness

Kayıtlı Üye
Mor yada çivit mavisi bir kumaş kullanarak gümüş renkli bir ip ile bağlayın...

-1 Ölçü Defne
-1 Ölçü Tarçın
-1 Ölçü Lavanta
-1 Ölçü Biberiye
-1 Ölçü Kekik
(Majiyi kuvvetlendirmek için 5 Üvez yemişi yada Üvez ağacından bir parça koyabilirsiniz)

Bu keseyi 1 ay boyunca yanınızda taşıyacak,uyurken de yastığınızın altına koyacaksınız.Ben Tarçın'a katlanamadığım için koymadım.Kokusu bile gerçekten çok rahatlatıcı :) Üvez yemişi yada ağacı da eklemedim fakat faydasını gördüm.Tabii ki yine de çalışmada yatar işin aslı diye düşünüyorum.Fakat bu bitkilerin bir çok şekilde kullanıldığı & işe yaradığı da bir gerçek :)

xilode

Kayıtlı Üye
Bu ne işe yarıyor, tam olarak psişik yeteneklerimizi mi çıkarıyor? Orayı tam anlamdım. :S

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kokular ve taşların bu tür yetenekleri güçlendirdirdiği doğrudur. Hatta renkler bile. Bu formülü denememiştim, 14 yaşımdan beri annem sağolsun. Her şeyi biliyorum sanmıştım psişik yeteneği güçlendirme konusunda. Ama bu yeni bilgi için sağol deneyeceğim.

MRW

Kayıtlı Üye
Ölçüden kasıt ne kadar örneğin ?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu soru daha önce de sorulmuştu başka bir konuda. Ben de bilmiyodum cevabı orda öğrenmiştim. Ölçüden kasıt bir şeker kaşığı da olabilir bir su bardağı da önemli olan hepsini ölçmek için aynı aracı kullanmanız. :)