Burçların kötü yönleri :)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Cok dogru,iki yüzümüzden biridir utangaclik duuygusu.Ama bazen ben bile hayret ederim,insanlarin duygularini nasil sömürdügümü gördükce,Ama derler ya yalancinin mm yatsiya kadar yanar diye.benimki ikindide söner.keske yatsiya kadar yansa,ama nerdeeeee??Birde cok bilmislik taslarim,oysa hic birseyden haberim yoktur yani.:Dbenim sizlere önerim,eger utangac bir ikizler görürseniz,duygularinizi toplayip,oradan uzaklasmanizdir,arkaya bile bakmayin derim.:willy_nilly:yoksa yandiniz demektir...
Ve dikkat ettim akreplere haksizlik ediliyor.birtek bu sitede degil,bu heryerde böyle.Ama sunu unutmamak gerek bu hayatta akreplerden baska,(dürst,mert,yardim sever,ve dost)BIRC bir burc daha tanimiyorum.Ama birisi onlari kullanmaya kalktiginda,belli etmeseler dahi,hisederler.ve o ihaneti af edemezler.sirasi gelince o kisiyi dogduguna pisman ederler,isterse üzerinden 20 sene gecsin onlar sabirlidir,Sevgiyole kalin arkadaslar:sifone:

utangaç olmaya bende utangacım birazda sıkılganım..bunca tahsil hayatım iş karyerim bile beni bu huyumdan vaz geçiremedi bir türlü...sevgili arzuhal duyguları sömüren insanlar her burçta mevcuttur zaten...bu burç değil kişinin kişilik yapısıyla ilgilidir..kişilik yapısıda yetiştiren aile yetiştiği çevre tahsil hayatı arkadaş çevresi gibi belirleyici özelliklere bağlıdır birazda..utanmak imandandır allah kimseye utanacak bir yüz..utanmaz arlanmaz bir mizac vermemesi dileklerimle sevgili arzuhal...

damned

Kayıtlı Üye
''Ama birisi onlari kullanmaya kalktiginda,belli etmeseler dahi,hisederler.ve o ihaneti af edemezler.sirasi gelince o kisiyi dogduguna pisman ederler,isterse üzerinden 20 sene gecsin onlar sabirlidir''

birtney yoksa sendemi böylesin...senin nefretine düşenin vay haline o zaman...yükselenim akrep banadamı geçti bu özellik acaba ki...

Evet göçmencim:) Arzuhal o satırlarda beni anlatmış...:) amma velakin ben sevgiyide uçlarda yaşarım...yani sevgimde aynı derecede şiddetlidir:) yükselenin akrep olduğuna göre sende de aynı özelliklerin olması muhtemeldir..:) bi bak bakalım şöyle kendine:D

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Evet göçmencim:) Arzuhal o satırlarda beni anlatmış...:) amma velakin ben sevgiyide uçlarda yaşarım...yani sevgimde aynı derecede şiddetlidir:) yükselenin akrep olduğuna göre sende de aynı özelliklerin olması muhtemeldir..:) bi bak bakalım şöyle kendine:D

o yüzden dedim ya britney..bana şiirler yazdırdığına göre sevdalar sevgimde şiddetlidir ölesiye severim taa ki sevilen sevdasını satılığa çıkarana kadar..çok satılık sevdalarda yaşadım paraya sevdasını satan..şiirlerime kalemime kurduğum cümlelere acıdığım sevdalarda oldu yaşamımda ama seversem adam gibi severim ölesiye ama satılık sevdalarıda hiç af etmem akrep mizacıma havale ederim hiç acımadan...

damned

Kayıtlı Üye
o yüzden dedim ya britney..bana şiirler yazdırdığına göre sevdalar sevgimde şiddetlidir ölesiye severim taa ki sevilen sevdasını satılığa çıkarana kadar..çok satılık sevdalarda yaşadım paraya sevdasını satan..şiirlerime kalemime kurduğum cümlelere acıdığım sevdalarda oldu yaşamımda ama seversem adam gibi severim ölesiye ama satılık sevdalarıda hiç af etmem akrep mizacıma havale ederim hiç acımadan...

Anladım ben seni...:) kesinlikle Akrep in etki alanı içindesin:) umarım sessizce gitsinler hayatından..

A

Adaline

Güzelmiş :biggrinjester:
Ama büyük hakaret var.Boşuna yer işgal ediyormuşum :sifone:

CADIRELLA

Kayıtlı Üye
İlk paylaşım güzeldide ikincisi biraz ağır olmuş :) hem biz boğalar pratik zekamızla nam salmışız mankafalılık oldukça ters düşmüş :)

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
KOÇ
- Sana kalsa dünyada herkes aptal bi sen akıllı dimi !!! Millete
öğütler verir ukalalık taslar, önüne yemek koysan beğenmez... Allah
düşmanların başına vermesin...
Biraz uyuyo :D

smslvny

Banlı Kullanıcı
İş
master student..
Enteresan bir boğa olarak çoğu zaman inatçı olduğum doğrudur.. İyi taraflarıma inanıyorum sanırım kötü taraflarıma da inanmakta zorlanmamalıyım.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
TERAZİ
- Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma salak bi boyutta
yaşıyorsun... Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması da pek
muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her
büyük sanatçı gibi
"kimse beni anlamadı" diye çıldırırsın yarım aklın da gider.

İşte bu benimmm :D

Beş

Banlı Kullanıcı
Boğa,Kabul dikkafalı olabilirim ağır olmuş abi. 'mankafada' neymiş :))

Geronimo

Kayıtlı Üye
İş
Distribütör-Koleksiyonculuk-Öğrenci
Ben Ayrı Bir Panel Konusuymuşun :biggrinjester:

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
BALIK
- Senin maşallah hayal gücün pek gelişmiştir. Sürekli FBI dan ya da CIA den
birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyceksin. Ama sen
en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak
bir dikkat çeken tarafın yok, kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir
tipsin işte... :D:D

albus

Kayıtlı Üye
yarım aklımda gidebilir..hımmm

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
KOVA
- Sen güya çok atak birisin ya, bir şeyi elde etmek için her türlü
yalanı söylüyorsun, ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne
yapıyorsun çünkü kafasızsın. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince
kabahat oluyo di mi...

Yaf şaka gibi..ben gerçekten böyle birisi değilim...valla....

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
KOVA
- Sen güya çok atak birisin ya, bir şeyi elde etmek için her türlü
yalanı söylüyorsun, ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne
yapıyorsun çünkü kafasızsın. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince
kabahat oluyo di mi...

Yaf şaka gibi..ben gerçekten böyle birisi değilim...valla....
Göçmenoğlu :D :D :D

ruhname

Kayıtlı Üye
bende akrebim cinayete kurban gitme kısmı yanlış ama diğerleri doğru itiraf ediyom :D:D

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Akrep lerin ahlak anlayışı ile ilgili neden bukadar altı çizilmiş ki:)

ruhname

Kayıtlı Üye
ben sizin konunuzu beğenmedim varın sizde yorumumu beğenmeyin :)