Burçların kötü yönleri :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Başak Burcu böyle olduğunu bilmiyordum, artık ayrılmalıyız bu ilişki yürümez :D:D Şaka bir yana, başak burcu olarak o kadar titiz değilim ama evet bazen titizliği geçtiğimde oluyor :D

Cruella

Kayıtlı Üye
Yarım akıllı çok ağır oldu. :eek:fftopic: Neden böyle acımasızca bir yorum yapılmış Teraziye. Yazık değil mi bize?! :D

Loverman

Kayıtlı Üye
Burçlara inanıyorum.Ama insanın kendini geliştirip değiştirebileceğine de inanıyorum.Akrep burcuyum.Aşırı kıskancım, ama karşımdakini sinir etmemek için ve hayatına karışmakta bir hak sahibi olmadığımı düşündüğüm için kendimi tutuyorum.Önceden tutamazdım.Ahlak anlayışım çoğu insandan yüksek.Önceden böyle değildi.Geliştirdim kendimi.İstersen ve çabalarsan ve yeterince acı çekersen değişirsin.Bunlar doğru ama direk Aha koç böyle! Aha balık böyle gibi yazıldığı için hoş bulmadım ve bunları yazmak istedim.Sonra burçlara inanıyorum diyip hayatının insanını kaçıran kişiler benimle dertleşiyor :)

AJA

Elit Üye
Burçlara göre yönlendirme yapıp karar verenlerin hüsranını trajikomik :) Kişisel karakterler genelde uyumludur ve aksine uyumsuz görünenler hep beraberdir.
Ama ben yinede demeden geçemeyeceğim ; ah akrepler ah..

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet olumlu düşünmeyen,koyunlaşmış ve egoist teraziler için doğru tespit olmuş. :beta1:

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır. "
Kabul etmiyorum :) Bu diğer burçların balık burcunun kıvrak zekasını kıskandığı için söylediği bir yalandır :) Kıskanmayalım lütfen :)
albert einstein balık bucudur ve malesef recep tayyip'te :/ kurt cobain balık burcudur yani hani oradan bakınca DT.Suzuki,Aleister Crowley'de terazi burcu insanları çoğu büyük sanatçık john lennon gibi terazi burcudur önemli olan ne burcu olduğun değil çabalamandır amacın uğrunda -,- burada yazılan şeyler amaçsız boş insanlar için gayet doğru tespit olmuş..

Peribiri

Kayıtlı Üye
İKİZLER
- Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun, ama insanlar seni bunun için diil
bi************uel olduğun için seviyolar.. kendinden çok şey verip
karşındakinden az şey bekliyorsun yani salaksın... ayrıca çoğu şizofrenin
de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor, bilgine...

Katılmıyorum :) öncelikle bir koyup beş alan biri salak değil kurnazdır. Şizofren kısmını bilemiyorum :D paranoyak, bencil, istikrarsız olabiliriz ama kesinlikle salak değiliz :rockon:

taroh

Kayıtlı Üye
bir terazi olarak yaşadığım süre içinde burçların bana hissettirdikleri
koç burcu:asabi bazen sevecen.arasıra kavga edip sizi gerince aklını başına getirmeniz için sağlam bir haydar (sopa) bulundurmanız lazım.
boğa: iyi hoş sempatikte o gözlerini fal taşı gibi açıp elinizdeki maddi şeylere göz koyduğunu hissettiğinizde orada koşarak uzaklaşmak istiyorsunuz.o anlamasına fırsat vermeden tekrar etmeyin.
ikizler burcu:hoş sohbet ama evcilleştirilmesi lazım.o zaman şeker gibi bir insan olacak.
yengeç burcu:tek kelimeyle fesatlık abidesi erkek kız farketmez.siz kıskandığı şeyleri hesaplamaktan mideniz bulanır.
aslan burcu:hava atmayı sever. onu aptal yerine konduğunu anlatamazsınız.o hep en akıllı en güçlü benim der.
başak burcu:dırdır makinesi tanıdıkça sizin dahil herkesin davranışları ona batar siz istediğiniz kadar iyi niyetli olun.
terazi burcu:kendi burçdaşlarım traşçı hemde bol köpüklü yapanından.
akrep burcu:işçi ve cinsellikçi olarak ikiye ayrılır.iş hayatını seçenle yakınlık kurun diğeri için zavallı kurbanları listesine katılırsınız.
yay burcu:daldan dala daldan dala kona kona en sonunda ilahi bir ısık gördüğünü idda edip daha mazbut bir hayat yaşamaya karar verir.canı sıkkınsa çok konuşur ağzına vurulacak kadar çok.
oğlak burcu: pinti cimri şirket patronu edasında insanlar arasında da kendini devrim yapan bir siyasetçi zannediyor.çok arkadaşım var deyip 3-5 kişi etrafında dolanan insan.arkadaşı sevgilisi vs si olmanızın ilk şartı sizin paranızı kariyerinizi gizli gizli kıskanması.
kova burcu:bohem hayatı seven hayatın rutinine isyan etmesine rağmen aptal yerine konulan insanlar derseniz kabul etmezler.belki zeki yaratıcılar ama dünya keşfedilmemiş devrimci kovalarla dolu.
balık burcu:duygu denizidir. dediğini yaptırı yapmazsanız duygularıyla boğu verir.balık yakını olanlar anlar dediğimi.denilenin aksine içi dışı bir ne içinde varsa hissettirir iyi bir insansa lider kötü bir insansa azılı katil olur.

Ü

Üye silindi 56746

YAY
- Sen her şeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna
alıştırmışsın ne de olsa yeteneksizliğini ve şanssızlığını başka türlü
örtemezsin değil mi? Çoğu Yay burcu zaten alkoliktir. Seni adam yerine koyup
bu kadar yazanda kabahat...

Şalak...

fechken

Kayıtlı Üye
Bu yengeç burcu acayip dallama bir burç sanırım. Ne zaman bu burç hakkında yorum okusam devamlı ağladığı, duygusal olduğu, mızmız olduğu ama aynı zamanda psikopat olduğu, cezaevlerinde çoğunlukla bu burç olduğu yazılıyor. Ne boş bir burç.

Yengeç burcuyum bu arada değişmek isteyen varsa pm atsın

Sarcasm

Kayıtlı Üye
Bu yengeç burcu acayip dallama bir burç sanırım. Ne zaman bu burç hakkında yorum okusam devamlı ağladığı, duygusal olduğu, mızmız olduğu ama aynı zamanda psikopat olduğu, cezaevlerinde çoğunlukla bu burç olduğu yazılıyor. Ne boş bir burç.

Yengeç burcuyum bu arada değişmek isteyen varsa pm atsın
Yükselen yengeç + Güneş Balık olarak çok ama çok haklısın maalesef.... Yengeç takıntılar burcu

dünyalı

Kayıtlı Üye
benimde huylarım boga burcuyla uyuşmuyor ... tezcanlıyım yapacak işimi bırakmam....mıy mıy yazmış..
aslen mıy mıy boga burcu tanıdıklarım var sanırım yükselenim etkiliyor

fechken

Kayıtlı Üye
Yükselen yengeç + Güneş Balık olarak çok ama çok haklısın maalesef.... Yengeç takıntılar burcu
Ben yengeç yükselen ise boğa burcuyum. Takıntı acayip derecede kötü birşey. Genel olarak bir kişi zerre umrumda olmasa ilgimi çekmese bile, hatta o kişi bana deli divane olsa bile 3,5 gün konuştuktan sonra takıntı oluyor. Çok kötü çok

Sarcasm

Kayıtlı Üye
Ben yengeç yükselen ise boğa burcuyum. Takıntı acayip derecede kötü birşey. Genel olarak bir kişi zerre umrumda olmasa ilgimi çekmese bile, hatta o kişi bana deli divane olsa bile 3,5 gün konuştuktan sonra takıntı oluyor. Çok kötü çok
Yükselen boğa biraz dengeleyebilir yinede durumu . ? Bir insan ne olursa olsun yengeç etkili olmasın gerçekten kendimden biliyorum ??

dünyalı

Kayıtlı Üye
ben bogayım kardeşim yengeç element grubu olarak dahi ayrıyız :) ben geceye dogru o sabaha karşı doğmuş. ..cinsiyetlerimiz dahi ayrı.

huyumuz gibi ters....:) bir bedende boga ve yengeçi düşünemiyorum :)

fechken

Kayıtlı Üye
Yükselen boğa biraz dengeleyebilir yinede durumu . ? Bir insan ne olursa olsun yengeç etkili olmasın gerçekten kendimden biliyorum ??
ben bogayım kardeşim yengeç element grubu olarak dahi ayrıyız :) ben geceye dogru o sabaha karşı doğmuş. ..cinsiyetlerimiz dahi ayrı.

huyumuz gibi ters....:) bir bedende boga ve yengeçi düşünemiyorum :)
Arkadaşlar, burç olaylarından pek anlamıyorum. Neden ya? :D

descartel96

Kayıtlı Üye
Yengeç burcuyum da başkalarının sorunlarıyla ilgileniyormuş gibi gözükerek hiç vaktimi harcamadım.
Bir şeyler ilgileniyorsam ya ilgilenirim ya da hiç ilgilenmem. :unsure:

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Bir oğlak olarak minimum risk almayı yeğlerim her zaman. Tutucu değilim. Her burç gibi oğlaklardan da pek çok ünlü kişilikler vardır. Oğlağın duyguları derindir, hemen açığa çıkarmazlar. Neyi, ne zaman konuşacağını bilir, gereksiz yere konuşmazlar. Cimri değil tutumludurlar, parasına göre harcama yaparlar. Romantik olarak kendi gibi yavaş insanlardan daha çok hoşlanırlar. Çok titiz değil yerine göre kuşkucudurlar.