Aydınlanma Ritüeli

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
nereye açacağımı bilemedim yanlış olduysa kusruma bakmayın
dolunayın güney pareleline geldiği bir anda,ve günlerden pazar akşamı olmasına dikkat et.....ay gök kubede yükselirken,,bakır sarısı şeklini aldığından emin ol.......

gün doğumundan başlayarak,gün batımına kadar oruçlu olmalısın........iftarını kutsadığın portakalla açmalısın..
portakalı kutsama ritüeli şöyledir.

ey güneşin meyvesi seni güneşin saatinde dalından kopardım, ve allahın nur adı ile seni ışıkla kutsuyorum,(256 kez tekrarlanmalı) 4 yanındaki meleklere sesleniyorum..

duygularımın ışık meleği cebrail nerdesin
içimdeki irade ışığını yöneten mikail nedesin

zekamın astral ışığını yöneten melek israfil nerdesin

fiziksel aklımın eterindeki ışığın yöneticisi azrail nerdesin..

ey yüce kerublar elimdeki güneşin meyvesini allahın nur adından aldığım güçle ve sizin elemental güçlere olan hükmünüzle and içerek ışıkla kutsarım....ardından meyvanızı yiyiniz...

yenilen meyvanın ardından gecenin saatlerini takip ediniz..bu saatlerden 2 tanesi güneş saatine denk gelecektir..yada astrolojiyi iyi bilenler ,yükselen aslanda bu ritüeli yapabilirler...bu bahsi geççen saat gelene dek hiç konuşmamız gerek..saatiniz< geldiğinde, evinize bir misafir gelmiş gibi saati karşılayın...ardından ilahinizi okuyun..

ey güneşin ışığı ,aydan yansıdın bana ,içime her yerime dol hayırla..nerdesiniz yüce yaratıcının güçlü kerubiyinileri..burdan itibaren kolarınızı aya doğru kaldırarak şunu okuyunuz..ey yücelerin yücesi HU ALLAH NUR , sana sesleniyorum...senin yüce kerubların nefisleri olmamasından istifade ederek onların bana gelmesini senden diliyorum ey yüceler yücesi,ahiyeh eşır ahiyeh edunay sebaut el şeday...

ey yücelerin makamına yakın oturan baş melekler ,ben günahkar insanlardan biri olarak bana ışığı getirin..içime doldurun ışığınızı .

bu ritüel size aydınlanmayı sağlıyacaktır,ve bu ilimlerde ilerlemeye neden olacaktır.....ritüeli yapan kişi ne ile alakalı bir işe baş vurursa ,o işle alakalı bir aydınlanma hisedecektir..eyer çok güçlü imgeleme ile irade sarf edip imanla uygularsanız, o an sizi görenler sizden ışık yayıldığını gözleri ile göreceklerdir..bu görü alanı aurada gerçekleştiği için kamere ve benzeri cihazlar bu resimleri yakalayamaz..belki kirliğan cihazlarla bu mümkün olabilir......
alıntıdır

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bana ilginç geldi...uygulanmakta fayda var , üstellik ÇOK IŞIK içeriyor , baya keyf veren bir ritüeldir bu , en az bana öyle geldi
Beni anlayamadım kısmını aydınlatırsanız sevinirim "ey güneşin meyvesi seni güneşin saatinde dalından kopardım, ve allahın nur adı ile seni ışıkla kutsuyorum,(256 kez tekrarlanmalı)" buraya kadar mı 256 kez zikredilir ?
Teşekkürler

ShamanTurk

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bana inandırıcı gelmedi islam da böyle şeylere yer yoktur diye biliyorum yok dolunaya kadar oruç tut sonra kutsanmış portalak ye filan batıl hepsi ama yapmak isteyenlere sadece bir uyarı bilmediğiniz ritüelleri yapmayın!!!

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Sayın ShamanTurk,
Bir çalışmaya batıl diyebilmek için konuda tamamen uzman olmak gereklidir bu nedenle böyle keskin bir yorumda bulunmak takdir edersiniz ki hoş olmaz.

Çalışma sadece islami değil, içinde doğa ve astronomik cisimlerin önem taşıdığı paganist dinlerden etki ve ibranice görülmektedir. Kısacası bu sadece tek bir öğretiye ait değil, bir çok öğretinin nimetlerinden faydalanarak hazırlanmış bir çalışmadır.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
icon1.gif

Bana ilginç geldi...uygulanmakta fayda var , üstellik ÇOK IŞIK içeriyor , baya keyf veren bir ritüeldir bu , en az bana öyle geldi
Beni anlayamadım kısmını aydınlatırsanız sevinirim "ey güneşin meyvesi seni güneşin saatinde dalından kopardım, ve allahın nur adı ile seni ışıkla kutsuyorum,(256 kez tekrarlanmalı)" buraya kadar mı 256 kez zikredilir ?
Teşekkürler

portakal kış meyvesi olabilir ama onu besleyen güneştir yani bu olabilir ama tam nedenini bilmiyorum zikri portakala yapıyorsun yanılmıyorsam

Amethyst

Banlı Kullanıcı
icon1.gif

Teşekkürler

portakal kış meyvesi olabilir ama onu besleyen güneştir yani bu olabilir ama tam nedenini bilmiyorum zikri portakala yapıyorsun yanılmıyorsam

Her türlü denemekte fayda var o zaman :D siz de emin değilseniz :)
Portakal güneşe ait olduğuna biliyorum , tek takıldığım yer demin sorduğum kısmındaydı ama içimde bir cevap oluşmaya başladı şimdiden , Bazen acele ediyoruz işte :)
Teşekkürler

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
ya bu ritüel çok ilginç geldi banada hem heycan verrici hem böyle daha sıcak ve ilginç çok hoşuma gitmişti ekleyeyim dedim buraya :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler ,
Dediğim gibi denemekte fayda var ... Bu tür olayları birkaç kere yaşadım ama durum farklıydı , öyle olacağı düşünmedim ,bilmiyordum daha doğrusu ... Bazı özel duaları okuduktan sonra frekansım değişime uğrardı ve ilk önce rüyamda gösteriliyordu , ertesi gün benim için sıradan bir günmüşken , diğer insanların gözüne farklı gürünüyordum...Acele eden , yoldan geçerken selam verip ,2-3 adım geçtikten sonra geri dönüp "2 dk geç kalırsam bi şey olmaz , ışığını görüp geri döndüm yolumdan ,2 dk burda kalayım uğurlu günüm olsun " diyen oldu ...O anda bi şey demeyen , mutlaka arayıp söylerdi "parlıyordun bugün", "neyidi o ışık sende öyle !! " ve buna benzer şimdi aklıma gelmediği bir çok örnek var
Ama dediğim gibi ,ben farkında değildim..sadece çalışmalarımı yapıyordum , dualarımı okuyordum ..demek ki doğru olanı yapmışım :)
Sevgiler

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
:):):)): bu hayat çok hayret verici hergün değişik şeyler öğreniyoruz :):):):) içimize doğuyor bazen bazen daha farklı oluyor aynı ırmakta aynı sen 2 ez yıkanamazsın demişti bir filozof yada öyle birşey :D

şemhamforas

Kayıtlı Üye
bu ritüeli bir forumda paylaşmıştım.anaşıldı neden paylaşımlar azalıyor .insanların emekleri böyle çar çabuk bitmemeli.iyiki açılan konulara mantıklı sorular soruluyor.

böylece kopyacılar paylaştıkları konulara gelen sorulara cevap veremiyorlar.

yinede hamuş burda alıntıdır demiş buda bir gelişme.yalnız başkaları konuları kendilerine mal emeleri çok yanlış ve etik bir davranış değil.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
arkadaşım ben yanlış yaptıysam üzgünüm bir sitede gördüm beğendim ve paylaşmak istedim paylaştım kusuruma bakma :)

Artemis.B

Kayıtlı Üye
yenilen meyvanın ardından gecenin saatlerini takip ediniz..bu saatlerden 2 tanesi güneş saatine denk gelecektir..yada astrolojiyi iyi bilenler ,yükselen aslanda bu ritüeli yapabilirler...bu bahsi geççen saat gelene dek hiç konuşmamız gerek..saatiniz< geldiğinde, evinize bir misafir gelmiş gibi saati karşılayın...ardından ilahinizi okuyun..

Ben bu kısmı pek anlayamadım biraz daha detaylı anlatabilirseniz çok sevinirim.

şemhamforas

Kayıtlı Üye
pazar gecesinden önceki akşam saatlerinde 2 güneş saati vardır.bu forumda gezegen saatleri adında kabalaya atfedilen saatlere baş vurarak bunları bulabilirsiniz..o saatler gelene dek sesiz kalmalısınız.böylece zihin somut şeylerden uzak kalmış olur..ve sesizlikte yoğunlaşmayı irade ettirir..böylece eylem saatinde işe yarar enerjileri hapsetmiş oluruz..kolay gelsin.