Bebeğin anne karninda iken aldiği etkiler

greengrass

Kayıtlı Üye
Ruh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür.
Ceninin dokuz aylık gelişimi süresince gezegenlerin çeşitli yönlerde etkileri vardır.
Birinci ay: Satürn enerjisi genel yapıyı oluşturur.
İkinci ay: Jüpiter enerjisi tümörleri etkiler.
Üçüncü ay: Mars enerjisi kanı etkiler.
Dördüncü ay: Güneş enerjisi vücut ısısını verir.
Beşinci ay: Venüs enerjisi fiziksel güzelliği etkiler.
Altıncı ay: Merkür enerjisi hareketleri ve sinirleri etkiler.
Yedinci ay: Ay enerjisi bebeğin duyguları üstündeki etkisini tamamlar.
Yedinci aydan sonra bebek doğabilir ama yaşayabilmesi için çok iyi bir bakım ister. Bu nedenle,
Sekizinci ay: Satürn enerjisi bebeği yeniden etkileyerek kas ve kemiklerinin güçlenmesini sağlar.
Dokuzuncu ay: Son olarak Jüpiter, tüm yaşam elemanları için yeniden enerji verir.
kaynak internet

Naden

Kayıtlı Üye
Hamilelik sürecinde annenin yaşadığı travmalar için bebeğin 12. Evine mi bakmalı ?

Naden

Kayıtlı Üye
Annenin doğum anındaki transitlerine bakarsınız.
Bir makalede 12. Evdeki Venüs : Annenin hamilelik döneminde yaşadığı şu şu şu problemlere işarettir şeklinde gezegen gezegen ifade edilisine denk gelmistim. Bu sebeple sorma gereği duydum.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Bir makalede 12. Evdeki Venüs : Annenin hamilelik döneminde yaşadığı şu şu şu problemlere işarettir şeklinde gezegen gezegen ifade edilisine denk gelmistim. Bu sebeple sorma gereği duydum.
Çocuklar konusunda annenin 5. evine bakarız. Natal olarak ya da transit olarak gözlemlenir. 12. ev kişinin ruhsal özelliğiyle ilgilidir.

4

43887

Bilginin doğruluğu vardır. Ayrıca diğer sorunuza hitaben sade 5. ev değil, prenatal haritada incelenir. Transitlerden önce diğer öngörü tekniklerini daha önemlidir. Solar arc, solar return, lunar return. progress gibi...