cadılık için enerji çalışması 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cadılık için enerji çalışması 11 13/04/2010 saat 23:00 de cadılık için inisiye verilecektir.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın. Lütfen özel mesaj attığınızda konu yu başlıkta belirtiniz karışmasın. (cadılık enerji çalışması 11) birden fazla çalışmaya katılacaksanız eğer. her çalışma için ayrı ayrı mesaj atınız.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli.

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama deneyimlerini özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Çalışmada yapılması gerekenler:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye, yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
14. bu çalışmada zikir
ka ptah (kapıtah)

Allison

Kayıtlı Üye
dilberhala kullanıcısını bulamadım ?

escada35

Kayıtlı Üye
Teşekkürler ama dilber hala'nın lınkı acılmıyor. umarım geçicidir ara ara denıyecegım..

oshi

Kayıtlı Üye
ben hiç katılmadım, bu çalışmayla başlayabilir miyim peki?

escada35

Kayıtlı Üye
eğer uygun görürlerse benımde ılk deneyımım olacak oshi. gecen seneden beri takıp edıyorum fakat denk gelemedım çalısmalara umarım bu kez olur.

pepilo

Kayıtlı Üye
linke gerek varmı yeni mesaja girip alıcı ismine dilberhala yazmanız yeter..

bir kaç maji uygulaması yaptım geçenlerde gece tam uykuya dalcağım sırada üzerime bi ağırlık çöktü kulağımın dibinde bir hırıltı ve başımın otaraftan kötü bi gülme sesi duydum kötü bir deneyimdi o yüzden cadılık hariç dier uygulamalara katılacağım inşallah

oshi

Kayıtlı Üye
denemeye değer diye düşünüyorum eğer beni de uygun görürlerse ben de katılmak isterim :)

sabii

Kayıtlı Üye
denemeye değer diye düşünüyorum eğer beni de uygun görürlerse ben de katılmak isterim :)
"uygun görürlerse" demişsiniz, sitedeki herkes özellikle yöneticiler o kadar mütevazi ve zengin bir kalbe sahiplerki...Yani bence böyle söylemenize gerek yok onların kendilerini bizden üstün gördüklerini sanmıyorum çünkü dediğim gibi çok mütevaziler ve gerçektende yüce gönüllüler. Sakın söylediklerim yanlış anlaşılmasın diğer gördüğüm tüm sitelerden farklı burası. O yüzden herkese çok teşekkürler..Emeğinize saygılar...

a’yes

Kayıtlı Üye
Evet bunuda katılacagım astral seyahat ve buna her ikisinede katılmamd bir masur var mı acaba?

sabii

Kayıtlı Üye
Evet bunuda katılacagım astral seyahat ve buna her ikisinede katılmamd bir masur var mı acaba?
evet katılabiliyorsunuz ama her ikisi içinde ayrı ayrı özel mesaj atıyorsunuz.Katılacağınız çalışmanın başlığında hangi çalışma olduğunu yazmanız gerekiyor.

escada35

Kayıtlı Üye
haklısın sabii site çalışanları moderatör ve yöneticiler ciddi anlamda mütevazi ve kibarlar bizi geri çevirmeyeceklerine şüphe yok.. birazda saygı ve kibarlık olsun diye yazdık uygun görülürse diye.. çünkü bu bizim ilk deneyimimiz olacak =))

Mermaid

Kayıtlı Üye

Tabii ki hiçbir sakınca yok, hepsine de katılabilirsiniz:) Katılacağınız her bir çalışma için, dilberhala'ya ayrı ayrı bilgi mesajları atmalısınız.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
aaaaa :) bugün aldım ennnnn güzel haberi :D

Amethyst

Banlı Kullanıcı
cadılık için enerji çalışması 11 13/04/2010 saat 23:00 de cadılık için inisiye verilecektir.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın. Lütfen özel mesaj attığınızda konu yu başlıkta belirtiniz karışmasın. (cadılık enerji çalışması 11) birden fazla çalışmaya katılacaksanız eğer. her çalışma için ayrı ayrı mesaj atınız.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli.

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama deneyimlerini özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Çalışmada yapılması gerekenler:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye, yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
14. bu çalışmada zikir ka ptah (kapıtah)

Sayın UMUR,
bu zikir inisiye sırasında mı yapılacak önceden mi ? bunu anlayamadım..astral seyhat için 7 gün önceden bir ön hazırlık yapılıyor ama cadılık için ....kafam karıştı biraz...heyecandan olabilir :)
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...